Správa pre administrátora

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59027 od VinceGabriel
Odpoveď od VinceGabriel na tému Správa pre administrátora
:[Bol by som rád, keby sa na tejto stránke našiel aj aktuálnejší plán kynologických podujatí:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59667 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Správa pre administrátora
Digiscoping - téma mi aj po niekoľkonásobnom prečítaní stále svieti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59675 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
čo ti v tejto téme svieti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59678 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Správa pre administrátora
upozornění na nový příspěvek který tam není

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59681 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Správa pre administrátora
presne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #59892 od jopec
Odpoveď od jopec na tému Správa pre administrátora
Dobrý den, nejde mi změnit emailová adresa. Potřebuji kontakt na administrátora, nikde jsem ho nenašel! Přepsat to nejde, nevím proč. Nevím, co s tím a adresu změnit musím. Díky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #59897 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Správa pre administrátora
mám rovnaký problém od 8. Septembra 2010., 10:12

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60706 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Správa pre administrátora
No chcem tu pridat moj pribeh ako som prisla o svojo najkrajsieho a najmilovanejsieho psicka! Mali sme dvoch psov. Jeden starsi nemecky ovciak a druhy taky krizenec. Nikdy nam neusli! NIDKY. Ale raz sa to stalo boli sme im davaj jest a zle sme zatvorili branicku. A jeden si vedel ovtoril ked nebola zakacnuta. A tak usli. Bola uz tma boli sme ich hladat po celej dedine, peso a aj na aute. Ale asi o dva dni ked sa nevracali sme nasli toho nemeckeho oviciaka zastreleneho. Ranu mal v bruchu. Nebolo to celkom v lese, ale na takej polnej cestice. Bolo to najtasie obdobie v mojom zivote. A druhy sa vratil, ale svoje jedne polovnicke ho posterlili. Nastasie iba tak do nohy ze to nebolo vazne. Ale Ale zabili mi mojho psicka, lebo ten co sa vratil, nebol moj ale mojej tety. A ked si predstavim v akych bolestiach zomieral. Preplakala som cele noci. Lebo mala som ho 11 rokov! Bolo to velmi tazke. Vsetci polovnici su len OBYCAJNY PITLIACI. Svine jedne skarane. Nech podochu do jedneho! Ako mozu vystrelit na zviera? A to este na psa? Nemaju dusu. A verim ze si tento moj clanok bude citat niejaky polovnik. Pevne v to verim. A vsetkym vam KURVAM POLOVNICKYM odkazujem ze ste len obycajne svine! Bez DUSE. Bez trosku citu!!!! Pohochnite, ale umierajte v bolestiach tak silnych ako sa len da. To vam naozaj zo srdca prajem!!!! Lebo nikoho nenavidim tak ako vas. SKAPAJTE do jedneho! VY SI ANI ZIT NEZASLUZITE. Ale ved vsetko zle sa cloveku vrati! A dufam ze vasm 2 nasobne. Nech sa vam to odplati na vasich detoch. Aby ste trpeli tak ako sme trpeli my, ked sme prisli o svojim psikov :(
<br/>
<br/>prosim ta admin prečítaj si to a po zvážení situácie vymazať príspevok....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60707 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Správa pre administrátora
je to v strelba do psov a maciek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60712 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Správa pre administrátora
nesuhlasim aby to bolo zmazane nech každy vie aky debili sa najdu a ktory by opravnene mali robit psychotesty

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60739 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Správa pre administrátora
Ja volakde silno pochybujem o tom že tento článok napisal normálný človek. Lubenko a máš pravdu netreba to odtialto stiahnut treba to tu nechat a na psychotesty by mali ist takí ludkovia ako je autor tohto príspevku teda Petiavadász .A taký človek ktorý je podla mojích poznatkov polovník a slovo vadász /po madarsky/ znamena polovník ked takto pouráža dopraje svojím kolegom v momente by mal byt vylučený z PID. Pokial máš na srdci nečo napíš ale neurážaj a nepraj veci ktore normálný človek nepraje ani svojmu najvačšiemu nepriatelovi. Si chorý človek si psychopat ktorý by mal ist naozaj na psychotesty a nezávisle od výsledkov v momente ti zrušit členstvo a zobrat zbrojný preukaz nakojko si psychycky labilný delikvent ktorý by sa mal liečit na psychuatrii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60740 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Správa pre administrátora
Tesne vedľa...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60746 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Správa pre administrátora
Konkretnejšie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60747 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Správa pre administrátora
poslal: Lenka9911117. Novembra, 21:20
<br/>No chcem tu pridat moj pribeh ako som prisla o svojo najkrajsieho a najmilovanejsieho psicka! Mali sme dvoch psov. Jeden starsi nemecky ovciak a druhy taky krizenec. Nikdy nam neusli! NIDKY. Ale raz sa to stalo boli sme im davaj jest a zle sme zatvorili branicku. A jeden si vedel ovtoril ked nebola zakacnuta. A tak usli. Bola uz tma boli sme ich hladat po celej dedine, peso a aj na aute. Ale asi o dva dni ked sa nevracali sme nasli toho nemeckeho oviciaka zastreleneho. Ranu mal v bruchu. Nebolo to celkom v lese, ale na takej polnej cestice. Bolo to najtasie obdobie v mojom zivote. A druhy sa vratil, ale svoje jedne polovnicke ho posterlili. Nastasie iba tak do nohy ze to nebolo vazne. Ale Ale zabili mi mojho psicka, lebo ten co sa vratil, nebol moj ale mojej tety. A ked si predstavim v akych bolestiach zomieral. Preplakala som cele noci. Lebo mala som ho 11 rokov! Bolo to velmi tazke. Vsetci polovnici su len OBYCAJNY PITLIACI. Svine jedne skarane. Nech podochu do jedneho! Ako mozu vystrelit na zviera? A to este na psa? Nemaju dusu. A verim ze si tento moj clanok bude citat niejaky polovnik. Pevne v to verim. A vsetkym vam KURVAM POLOVNICKYM odkazujem ze ste len obycajne svine! Bez DUSE. Bez trosku citu!!!! Pohochnite, ale umierajte v bolestiach tak silnych ako sa len da. To vam naozaj zo srdca prajem!!!! Lebo nikoho nenavidim tak ako vas. SKAPAJTE do jedneho! VY SI ANI ZIT NEZASLUZITE. Ale ved vsetko zle sa cloveku vrati! A dufam ze vasm 2 nasobne. Nech sa vam to odplati na vasich detoch. Aby ste trpeli tak ako sme trpeli my, ked sme prisli o svojim psikov :(
<br/>odpovedať na toto
<br/>Peti len skopíroval príspevok, ktorý nás uráža, aby si to admin prečítal a zmazal ho. Ale dobre si mu to natrel...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60763 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Správa pre administrátora
8-) mily spajky. Az taky expert nie som ze by som pisal v zenskom rode. Sorry ze som neuviedol autorkynu prispevku. Mal som to tak robit. Akela kto komu co natrel? Dakujem za obhajobu a presne uvedeny citat. Je zo mna plugiator. Lesu a lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60764 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Správa pre administrátora
Karčika a to som nechapal o kom to roypravš ked si mi volal,ale nevadi milit sa je ludske,ale na tvoju obhajobu Peti to dost blbo formuloval ,i ja ked som to čital ma to pomylilo ,ale už som pred tym čital ten prispevok od tej spanilej dievčiny,Peti sa určite neurazi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60765 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Správa pre administrátora
Treba to brať s humorom aj ja som sa už mýlil.Inak určite to písal duchoidný Viktor z Turca, je to presne jeho štýl, tie nadávky a za varechu nenávisti navrch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60767 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Správa pre administrátora
ja sa neurazím. považujem sa za rozumného a normálneho človeka (aj tie hlasy v mojej hlave mi to hoviria vždy). ja sa iba čudujem aký sú ľudia.
<br/>Lesu a lovu Zdar Vám prajem. a na zvyšok sezony Rovnu mušku!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60806 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Správa pre administrátora
Pre admina: /Baikala/ Prosim ta, vymaz posledne prispevky v teme SPZ, nema to zmysel. Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60812 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Správa pre administrátora
Z môjho pohľadu, celá tá téma je zbytočná, keďže nič nerieši, ale pre niekoho zmysel má. Isto pre papa a parádne váženého pána hovorcu charakterizuje a jasne dáva verejnosti na známosť o čo mu ide. Ja by som mu ju nemazal, lebo o chvíľu by i tak stvoril nejakú podobnú a vŕšil by sa v nej už aj na admina, lebo si dovolil mať na vec iný názor. Nie opačný, len iný :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 597 návštevníkov a žiadni členovia on-line