Správa pre administrátora

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41404 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Správa pre administrátora
apropo Janoš oslovil administratora nie teba:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41439 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Správa pre administrátora
Mily admin,
<br/>
<br/>dufam ze sa nenechas ovplyvnit nezmyselnou agitaciou ohladom mojich prispevkov.
<br/>v ziadnych pravidlach, co sa tyka fora nie su zakazane otazky kladene do eteru - to, ze su to jednoduche otazky a vacsina nalogovanych uzivatelov ma s nimi problem - to snad svedci len o istej urovni.
<br/>
<br/>moje prispevky nie su vulgarne, neporusuju ludske prava, nemaju rasisticky, nabozensky, politicky podton.
<br/>
<br/>ni eje dovod zasahovat do nich a tak porusovat slobodu prejavu na tomto fore.
<br/>
<br/>dakujem
<br/>s pozdravom
<br/>
<br/>divozienka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41443 od papoI
Odpoveď od papoI na tému Správa pre administrátora
tak tomu sa už vraví bezočivosť. ukáž mi jednu tvoju domovskú ochranársku stránku, kde sa diskutuje! a tvoje otázky mi asociujú situáciu: dospelý človek, predtým, ako vojde na cestu, tak má aspoň základné vedomosti o cestnej premávke, a nevypytuje sa, ako je možné, že auto chodí vľavo/je to príklad/. ale ty bez akejkoľvek znalosti základných právnych noriem, zveri /viď jazvec - žeby to nemali vlci v škole?/ tu cieľavedome provokuješ pod zámienkou slobody tohto fora. nuž vedz, že aj prípadný zásah admina, hoci ho nepredpokladám, je naprosto slobodným rozhodnutím.... a že tu niekto slobodne vyslovil takýmto spôsobom svoj názor, je tiež naprosto v poriadku. či sloboda sa týka len Vlkov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41444 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Správa pre administrátora
ale papi, nerozculuj sa a drz sa temy fora [sprava pre administratora]
<br/>sloboda je vsade - toto nie je bezocivost - su to fakty.
<br/>ak sa ma admin napriek tomu rozhodne zabanovat, v poriadku.
<br/>
<br/>elemetnarne znalosti huh - nie, to ni e j e ich nedostatocnost, to je len zvedavost, ci clenovia SPZ beru urcite pojmy/situacie/normy ako dogmy alebo o nich aj premyslaju a vedia ich logicky vysvetlit laikovi.
<br/>
<br/>ak nevedia - no, co uz.
<br/>
<br/>ospravedlnujem sa za floodenie adminskeho fora.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42322 od tma
Odpoveď od tma na tému Správa pre administrátora
Ahoj admin,
<br/>Tiez by ma zaujimala tvoja reakcia na problemy s grafomániou uzivatela divozienka...
<br/>Nepatrim medzi polovnikov, ale citam príspevky niektorých tém takmer denne a filtrovanie prispevkov tohoto typu ma obera o cas a chut.
<br/>Rusit konta deťom alebo neznalým -ako som aj ja, nie je riesenie, ale ked niekto nepozna mieru a na laicke otazky alebo duchaplnu konverzaciu (napr.tema Srncia zver) nepouzije radsej pokec, aby neobtazoval uplne kazdeho, mozno by pomohlo zhromazdovat prispevky a otazky takychto uzivatelov na jednom mieste - zalozit nejaku skupinu pre nepolovnicku verejnost alebo cosi podobne... a taketo prispevky/uzivatelov tam presuvat. Snad by ste na to nasli technické moznosti. Nech na ne potom odpovedaju ti, ktorí majú pevnejšie nervy alebo pedagogické sklony.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42348 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
Zdravim tma,
<br/>
<br/>nie som sice admin, ale mozno bude stacit ked odpoviem ja. Spravny je nazor, ze rusit, obmedzovat alebo mazat alebo presuvat prispevky uzivatelom tohoto typu by bolo len hnanim vody na ich mlyn. Nepomoze ani zakladat na to osobitne skupiny a temy. V pripade, ze neide o seriozne prispevky, tak mozem len odporucit nenechat sa vyprovokovat a jednoducho nereagovat na taketo prispevky.
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Drabik Lubos ml.
<br/>moderator fora PID

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42366 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Správa pre administrátora
Lubos nehnevaj sa ale na inych forach je to bezna prax a funguju uplne bez problemov. Ako priklad mozem uviest 4x4 club. Chlapci co sa tam o to staraju presuvaju prispevky, upravuju , mazu a nikto neprotestuje. Len tu je zvykom nechat vsetko len tak. Viem ze je to sefredaktorov postup takto to nechavat ale ako vidis podla reakcii navstevnikov tak im to vadi. A ak si ma stranka zachovat svoj glanc a forum svoju vaznost treba k tomu aj tak pristupovat. Ale to skor smerujem na majitela stranky.
<br/>
<br/>Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42371 od tma
Odpoveď od tma na tému Správa pre administrátora
Ahoj Bajkal,
<br/>
<br/>Ďakujem za odpoveď.
<br/>Kým je takýchto prípadov iba pár, verím, že nereagovanie časom pomôže - aj keď vždy sa niekto chytí...
<br/>Filozofia nezasahovania do príspevkov je aj mne veľmi sympatická, ale celkom pragmaticky predpokladám, že pri narastaní počtu registrovaných sa potreba &gt;&gt;upratovania&lt;&lt; bude stupňovať, obdobne ako vás to priviedlo k reorganizácii tém do skupín. Hodne závisí na tom, ako vám pribudajú uživatelia a akí...
<br/>
<br/>Tak vám zatiaľ prajem veľa veci znalých diskutujúcich. To poteší aj mňa ako čitateľa
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42372 od laci33
Odpoveď od laci33 na tému Správa pre administrátora
...len by sa malo opraviť meno strelca najsilnejšieho jeleňa na slovensku! jeho meno je M. GREŽO .tie mena ktore uvadzaju rozne knihy a katalogy su nepravdive a je to hanba ze za tolke roky s tym nikto nic nespravil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42940 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Správa pre administrátora
Neviem ako druhi ale ja by som sa rad spytal niekoho kompetentneho ci sa nieco podnikne na tejto stranke voci tzv provokaterom vid VIKTORMT . Nech sa nikto na mna nehneva ale jeho prispevky zbytocne zahlcuju rozne temy. Osocuje prispievatelov fora. Uraza prispievatelov fora. Nazyva ich vrahmi a pod. Beriem na vedomie ze mame demokraciu a clovek moze prezentovat svoj nazor. No na druhej strane to zacina byt pravidlom, ze sem chodia rozny navstevnici len za ucelom provokacie a osocovania navstevnikov fora. Podaktori z nas sa nechaju zlakat na reakcie voci tymto individuam ale myslim si, ze by sa to nedialo keby kompetentny v momente zasiahol a nenechal aby sa stupnovalo napätie medzi diskutujucimi. Ak to bude takto dalej pokracovat tato stranka nebude mat dlhu buducnost. Podla reakcii co sa ku mne dostali tato stranka uz je za zenitom a ak a plnit ulohu ktoru sa snazila plnit mali by sa kompetentny k tomu aj tak postavit a nenechavat ju ladom len aby to nejako existovalo.
<br/>
<br/>s pozdravom Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42953 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Správa pre administrátora
Pripájam sa k Jarovmu príspevku, nie je predsa normálne, že si chcem prečítať niečo k zimnému lovu líšok a nájdem tam príspevok na tému: balada o vlčici a zlých poľovníkov s následnými komentármi. Myslím, že si už mýlime demokraciu s anarchiou! Každý má práva ale nik tu nemá povinnosť. Ako prvú povinnosť by som zaviedol PÍSANIE K TÉME!!! Myslím, že keď sa tu nedokážu uplatniť pravidlá na báze apelu na morálnu zodpovednosť jednotlivca, treba skúsiť iný spôsob.
<br/>
<br/>Stránka ako dielo, priestor na serveri a pod. je niekoho majetkom a môže rozhodovať čo tam dá a čo nie. Tak ako vieme byť dôslední pri reklame, buďme dôslední aj pri nevhodných príspevkoch. Čo tak dať možnosť prispievateľom PID označiť príspevok za nevhodný, následne by sa ním zaoberal administrátor. Pokiaľ by nepomohlo mazanie nevhodných príspevkov, ďalším krokom by bolo zrušenie konta.
<br/>
<br/>Inak aj pre zriadenie konta (alebo nicku) by som zaviedol rôzne kategórie (poľovníci, priatelia prírody, registrovaní návštevníci, anonymní návštevníci). Každý by mal rôzne prístupové práva do rôznych skupín fóra s možnosťou nahliadať, uzamknuté, prispievať.
<br/>
<br/>Pri registrácii nemám problém s preukázaním platného poľovného lístka, s uverejnením svojej fotky, ani s údajmi o tom kde poľujem, (toto môžu byť údaje vhodné na kategorizáciu prispievateľov) a taktiež predpokladám, že ostatní čo majú čestné pohnútky pri návšteve stránky s tým problém nebudú mať tiež.
<br/>
<br/>Skúsme sa zamyslieť či je toto stránka určená predovšetkým poľovníkom (z jej názvu to asi vyplýva) alebo z nej necháme urobiť miesto na liečenie si komplexov, vylievanie zlosti a osobné osočovanie.
<br/>
<br/>Tak ako poľovný lístok nemôže človek dostať keď luskne prstom, mala by sa aj táto stránka ubrať smerom &quot;elitného&quot; klubu poľovníkov (nenarážam tým na majetkové pomery ale na charakterové a morálne hodnoty), ktorí si tu vymieňajú svoje skúsenosti, postrehy, zážitky, prípadne radia začínajúcim poľovníkom.
<br/>
<br/>Dúfam, že môj príspevok bude predmetom ďalšej konštruktívnej debaty.
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Michal B.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42956 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Správa pre administrátora
Páni - medaile sú rozdané táto stránka ide.... vyberte si kam....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42958 od papoI
Odpoveď od papoI na tému Správa pre administrátora
že sem chodíš8o trápi ťa niečo, keď sa tak záhadne vyjadruješ? oveľa ďalej ako ty, sú prispievatelia, ktorí povedia jasne, o čo im ide. stránka funguje ako po iné roky, aj s tými chybami, ktoré tu sú od jej vzniku.... vyjadri sa jasne, prosím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42973 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Správa pre administrátora
vyjadrím sa jasne!!!
<br/>PROSÍM o vymazanie príspevkov užívateľa (provokatéra) VIKTORMT-a, v téme Zimný lov líšok a prípadných ďalších jeho provokačných príspevkov.
<br/>ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42979 od HRR
Odpoveď od HRR na tému Správa pre administrátora
Zdravím Vás,
<br/>
<br/>chcem sa opýtať admin-a, či sa za uverejnenie oznámenia o konaní
<br/>CHPT musí na PID platiť? CHcel by som ten oznam uverejniť do
<br/>sekcie REGIONÁLNY SPRAVODAJ. Ako to mám urobiť?
<br/>HRR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43075 od papo
Odpoveď od papo na tému Správa pre administrátora
babrosx, debata na túto tému - cenzúra tu úž bola 31.8.2007. navrhoval som, aby ,,nežiadúce - t.j. vulgárne a pod.,, boli cenzurované. odpoveď mnohých bola, že si ju neprajú. jeden citátik za všetky: ,,. Takze nechcite od Takiho aby nieco cenzuroval a staral sa o to kto ma ako podrezany jazyk a zakazoval a mazal . ,,
<br/> no a teraz tu riešime to isté, len protagonisti sa vymenili. tí, čo vraveli nie, vravia áno, no a ja vravím nie! nie je to schyzofrénia, ale z mojej strany praktičnosť, mnohému som sa odvedy priučil. ono nie je vždy také jednoduché niekoho ,,zabanovať,,. a problém je, ako určiť, koho....
<br/> v tejto polemike zaznel aj tento názor, autorom je miso:
<br/> - Možno by pomohlo keby redakcia zriadila sekciu &quot;Kôš&quot; a všetky príspevky a témy, ktoré nebudú mať dostatočnú informatívnu hodnotu a budú plné nevhodných narážok a osočovania by bolo vhodné presunúť sem. Zabráni sa tak zbytočnému zahmlievaniu úrovne fóra a diskutujúcich, ale zároveň by boli jednotlivé témy &quot;očistené&quot; od zbytočného spamu, pretože na mnohé resp. občasné &quot;výstrelky&quot; ega diskutujúcich ma nenapadá vhodnejšie slovo...na mnohých fórach sa kôš osvedčil, môžu sa doň presunúť aj &quot;mŕtve&quot; témy, pričom by boli stále prístupné v prípade potreby, ale hlavnú časť fóra by odbremenili a pomohli sprehľadniť....-
<br/> a k tomuto riešeniu sa ja prikláňam, vytvoriť jednu tému, kde sa takéto príspevky presunú, a kto bude chcieť komunikovať s prispievateľom, môže tam, a nie v jednotlivých témach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43078 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Správa pre administrátora
Sevas HRR!
<br/>
<br/>Nemusíš nič platiť. Pošli materiál - prihodíme k tomu nejakú grafiku (keď nemáš..) a dáme to hore. Oznam o chovatelských prehliadkách adresujte na e-mail - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Taki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43126 od pozi
Odpoveď od pozi na tému Správa pre administrátora
Servus Taki,
<br/>
<br/> nevies náhodou či na tej výstave FEHOVA, sa bude dať nieco aj kupiť???napr. polovnícke zbrane ( čo by som k tomu potreboval, ak by som chcel kúpiť), nože, polovnícke oblečenie a tak. hmm??????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43154 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Správa pre administrátora
Sevas Pozi!
<br/>
<br/>
<br/>Dá sa tam kúpiť všetko, ale dávaj si pozor na ceny .......
<br/>
<br/>Zbrane sú tam drahé.
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Taki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43174 od pozi
Odpoveď od pozi na tému Správa pre administrátora
Sevas,
<br/>
<br/>ono sa to neoplati ani teraz, ked jeforint je tak lacný??????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 196 návštevníkov a žiadni členovia on-line