Správa pre administrátora

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52207 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Správa pre administrátora
prosím o smazání fotky v tématu Welsh terrier je příliš velká uložil jsem tam fotku která má 475x238 pixelu a tady z toho je 2288x1712 pixelu.děkuji Leon

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52417 od kat66
Odpoveď od kat66 na tému Správa pre administrátora
sewas neviem kto robil tuto stránku je fajn ale ked som pozrel fotky jagteríéror tak ma skoro vystrelo nemáte tam niečo krajšie hm..?určite máte taká hamba máme aj krajšie fotky ako tieto čo tak uma alumínium hm..?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52486 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Správa pre administrátora
kat66 a kde si tych jagteriéror pzeral nemožem tento druh čo tu prezentuješ najst a ked maš krajšich tak ponukni a nekritizuj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53758 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Správa pre administrátora
Je mi trochu "divnô", ze dnes vypadli z fora take stalice ako Papo,Dko...moze to byt na jeho skodu. Bol by som rad,keby sa vratili, samozrejme, ze za dodrzania jeho pravidiel. "Vypnut" by sa mali len tie prispevky, ktore nesplnaju dane kriteria a nie prispievatelia vobec. Chcem vediet, ci je problem, urobit to tak?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53765 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Správa pre administrátora
No ano je to na skodu! Ked som sa prihlasil na PID bolo to koli teme lovecka lukostrelba. Bol tam jeden ucastnik ktory mi zral nervy kazdy den! Mozete 3krat hadat kto! Postupom casu som zacal citat vsetky fora, lebo ma polovnictvo velmi zaujima a mam aj velmi dobry vstah k prirode.Vsimal som si hlavne jeho prispevky a hovoril si ze som zvedavy ,co zas ten ....napisal! (pred ich precitanim) Velmi rychlo som na tohto cloveka zacal menit nazor vzhladom na jeho skusenosti a nazory.Nedalo mi to a znovu som si presiel cele forum lovecka lukostrelba a uz mi to pripadalo uplne ine ako na zaciatku a dokonca mi pripadalo ze ho to dost zaujima.
<br/>Predtym som nemal bohvie aku mienku o polovnikoch kedze par ich poznam,ale tento clovek mi ukazal ze nie vsetci su rovnako skazeny!
<br/>Tym som nechcel povedat nic ine len to,ze takyto ludia polovnictvu pomahaju.
<br/>JA osobne si myslim ze za svoje konanie by mal niest zodpovednost!(vzhladfom na to ze bol upozorneny) Ale tiez si myslim ze tres je prilis tvrdy!
<br/>BOLO TO NAOZAJ NUTNE? SKUSTE TO ESTE RAZ ZVAZIT! dakujem :)
<br/>Zamerne pisem len o tomto cloveku lebo ostatnych ucastnikov incidentu som nesledoval tak pozorne a nepametam si ich nick v ostatnych uz davno precitanych diskusiach.
<br/>Podla MNA je takyto krok skor stratou ako prinosom pre PID.
<br/>Kto aspon z casti pozna stranky fora tak vie o kom pisem!
<br/>DAKUJEM ZA VAS CAS A POCHOPENIE :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53782 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
Vážení prispievatelia,
<br/>
<br/>ako moderátor som využil svoje právo zasiahnuť do diskusie, ktorá sa v téme Reakcie na právnu poradňu značne odklonila od jej podstaty. Niekoľkokrát som zasiahol stiahnutím príspevkov, to žiaľ nepomohlo, preto som musel prijať nové opatrenie. Týmto opatrením je dočasné pozastavenie užívateľovi možnosti zakladať nové témy, vkladať nové príspevky a reagovať na príspevky. Verím, že dotknutí prispievatelia sa počas takejto prestávky /pre začiatok na dva dni/ upokoja, uvedomia si, že osobné útoky, prípadne vulgarizmy, nie sú to pravé čo čitateľ fóra vyhľadáva a nebude potrebné takéto opatrenia používať opakovane a aj na iných prispievateľov.
<br/>
<br/>Každému z nás sa môže stať, že v ňom vzkypí žlč a v tejto emócii vloží do fóra príspevok s obsahom, ktorý neskôr aj sám uzná za nevhodný.
<br/>
<br/>Sme tu tak povediac pod jednou strechou aj poľovníci aj nepoľovníci. Tých, ktorí sme tu, predpokladám spája spoločná záľuba v pozitívnych činnostiach, ktoré smerujú k prírode, zveri, rastlinám, poľovníctvu, kynológii a často aj rybárstvu. Venujeme sa svojej záľube, získavame skúsenosti, či už sami z vlastnej praxe alebo z rád, ktoré nám dávajú iní osobne alebo v tomto prípade aj prostredníctvom PID. Každý z nás niekedy vie dobre poradiť či informovať a občas potrebuje dobrú radu či informáciu. V tomto duchu by sa mali štylizovať príspevky na fóre.
<br/>
<br/>Nie je zakázané mať iný názor, nie je zakázané vysloviť kritiku, ale je žiadúce držať sa témy, mať vecné argumenty a kultivovane ich formulovať.
<br/>
<br/>Chápem, že nie každý je rodený spisovateľ, má bezchybný slohový prejav, neomylné písanie gramatiky, dokonale ovláda prácu s počítačom, preto Vás chcem okrem iného poprosiť aj o to, aby ste mali aj pre takýchto používateľov pochopenie, že nie vždy vedia použiť vyhľadávanie, aby nezaložili zbytočne duplicitnú tému, nie vždy napíšu gramaticky správny príspevok, ale toto ešte neznamená, že aj takýto PID-kár nemôže mať dobrý nápad, dobrú radu, otázku, na ktorú hľadá odpoveď.
<br/>
<br/>
<br/>Drábik Ľuboš
<br/>moderátor fóra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53803 od papo
Odpoveď od papo na tému Správa pre administrátora
Očakával som od adminov nejaké stanovisko kde sa stala chyba, ale asi nebude. Dlhší čas som oboch upozorňoval, že v téme Poľovnícka legislatíva -Slovenská poľovnícka komora je urážajúci príspevok, /poslal: DKo 26. Februára 2010., 07:33/, z ktorého som zacitoval v dobrej viere, že tento bol vyhodnotený ako bezproblémový, pretože tam stále je. Nejako som sa pozabudol, že mne sa nadávať môže. Dopustil som sa však chyby. Tak sa teda ospravedlňujem. Asi moje príspevky sú naozaj konfliktné, no ubezpečujem vás, že ak ma bude ktokoľvek urážať, tak sa nedám. No už nebudem urážajúceho citovať, ale skôr zvážim nejaké iné riešenie.
<br/> Myslím, že treba aj trochu pozmeniť pravidlá fóra, pretože vymazávaním častí príspevkov následné príspevky získavajú úplný iný zmysel. Toto sa v tomto prípade tiež podarilo a výsledok sa dostavil, už som bol aj šašo, a po vymazaných častiach príspevkov ostávajúce vyzneli úplne ináč, len nie ako reakcia na znevažovanie! Taktiež mi prekáža podsúvanie výmyslov, dokonca sa tak zas deje. Mne neostáva nič iné, než vysloviť takýmto prispievateľom svoj obdiv a skloniť sa pred talentom vysloviť súd nad niečím, čo sa im ,,zjavilo,,. Verím, že svoje schopnosti využijú v prospech poľovníctva a tohto fóra.
<br/> Zároveň sa chcem opýtať, či Takiho príspevok ostáva v téme Reakcie na právnu poradňu a ak áno, tak je to uzavretím diskusie na túto tému.
<br/> Ďakujem za príspevky na moju podporu, veľmi si ich vážim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53838 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
Milý Papo,
<br/>
<br/>neviem ake stanovisko a k comu si ocakaval, ale stanovisko k tomu, co som vo stvrtok vnoci nastavil, som uviedol v mojom prispevku, na ktory si reagoval.
<br/>
<br/>V prispevku, od DKo, ktory si tu uviedol, nie je uvedena nejaka konkretna osoba, ktoru by nazval ch...j. Vidim tam iba neurcite slovicko niekto.. nevidim tam nikoho konkretneho, ziadny nick, ziadne meno.
<br/>
<br/>Co sa tyka prispevkov, do ich obsahu sa zasahy neuskutocnuju, okrem pripadov, kedy ide o ich technicky nespravny obsah ako napriklad: uprava odkazu na stranku, uprava vlozeneho obrazku, pripadne zle zalomeny text ci zle pouzite znacky zvyraznujuce cast textu. Ak je nejaky prispevok stiahnuty, tak je stiahnuty cely jeho obsah, pripadne ak je mozne urcit obsahovo nevhodne s nim suvisiace casti vlakna, tak aj tie.
<br/>
<br/>Prispevok Takiho som v uvednej teme nechal z dovodu, aby vam este par dni pripominal, ze prispevkami si mame pomahat a nie znevazovat sa.
<br/>
<br/>
<br/>Drabik Lubos
<br/>moderator fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53869 od papo
Odpoveď od papo na tému Správa pre administrátora
Trpezlivosť po mojom zablokovaní mi snáď nemôže vyčítať nik. Tak isto spochybniť moje tvrdenie, že som bol urážaný a po citácii urážky hodený do jedného vreca . Baikal, žeby si teraz nevedel čo s tým? Tak nie je vulgarizmus v odpovedi adresovanej mne? Tak prečo si ho vybodkoval? Dva dni tu visí ďalší podarený príspevok. No akosi zásady admina nefungujú pre neho samotného a začínam to brať osobne. No dá sa to ináč?
<br/> Naozaj nestojím o to, byť tu trpený. Len to treba povedať jasne a nie napísať: ,, V prispevku, od DKo, ktory si tu uviedol, nie je uvedena nejaka konkretna osoba, ktoru by nazval ch...j. Vidim tam iba neurcite slovicko niekto.. nevidim tam nikoho konkretneho, ziadny nick, ziadne meno.,, veď je to na hanbu, vážený admin.
<br/> Zobraz prosím vymazané príspevky, či som bol vulgárny, alebo som len citoval. Včetne toho, kde som žiadal, aby sa príspevky nemazali. Označenie niektorých príspevkov za urážlivé je priam smiešne v duchu hesla: neviem, čo to je, ale uráža ma to! Taktiež príspevky mimo tému... veď ti tam stále svietia! Podvodníkov ani nejdem vysvetľovať, je to uverejnené na inom mieste.
<br/>
<br/> Navrhujem riešenie: buď sa mi tu dostane ospravedlnenie, alebo, keďže som taký konfliktný hulvát, sám odídem a viac sa tu neobjavím. Načo aj. Som len človek a nie som v rámci záujmu o vec znášať takýto prístup. Je to fér, nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53872 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Správa pre administrátora
Papo, v prvom odstavci na konci davas otazku &quot;No dá sa to ináč?&quot; . I ked to nie je otazka pre mna, TAK DA SA! Velki hraci su velkymi aj tym, ze nevracaju unfair zakroky. Povznesu sa. A povznesu sa aj nad chybou rozhodcu. A hraju svoj zapas dalej.To nie je ich slabost ale velkost. I pre radost objektivnych divakov. Ti vidia, co sa deje a o to viac ocenia takych hracov. Po mojej dvojrocnej skusensti s forom, si tu velky hrac. Dokaz to vsetkym!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53875 od Krakonos
Odpoveď od Krakonos na tému Správa pre administrátora
Ak sa ti nepaci, mas moznost si vytvorit vlastnu stranku s vlastnym forom a prezentovat tam svoje nazory, popri tom si urcovat pravidla ako admin stranky. Staci citat toto forum , popripade sa zucastnikt stretnutia PID a clovek si urobi obraz o tom , kto je ci nie je konfliktny. Hoc tu ohurujes scitanostou ohladom vykladu toho ci onoho zakona , je to len a len mlatenie prazdnej slamy. Ja tieto prispevky kludne ozeliem a ak budem potrebovat radu obratim sa na niekoho fundovaneho. Ak sa jedna o konflikty tak si bol v nejednom ako akter ty a vzdy tam figurovali ine osoby .Mnoztsvo ludi prestalo na PID prispievat z viacerych dovodov a jednym z nich si aj ty mily Papo .Takze ak cakas nejake ospravedlnenie tak dufam, ze sa ho nedockas lebo aky pozicaj taky vrat .Tvoja neomylnost nepozna hranic. Baikalovi drzim palce ako adminovi a ja za seba mozem povedat ze nejaky papo mi tu chybat veru nebude ba naopak .Niekolko x si bol prirovnany ku povahe svojho psa a vzdy sa to do detailov potrvrdi , ak nie je po tvojom prskas , ceris svoj treti chrup a uz len zahryznut v tomto pripade minimalne cez klavesnicu lebo na zivo je to take poslabsie pri tvojom pokrocilom veku a fyzickom fonde ale od klavesnice ti to odpaluje jedna radost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53878 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Správa pre administrátora
Neda mi,aby som nereagoval. To je len vseobecna uvaha. Co je to vlastne konflikt? Velmi casto dochadza k zamene priciny s dosledkom. Konflikt nie je to,ze poukazes na nezrovnalost postupu nejakeho organu,osob,zdruzenia v nesulade so zakonom,predpisom stanovami alebo nesulad v predpise samom. Konflikt je to,ze sa vobec nieco take stalo.Rozpor medzi predpisom a postupom. A to je velky rozdiel a nie poukazanie na to! Ak niekto dokaze identofikovat tento nesulad,nie je pricinou konfliktu, je len tym poukazovatelom. Poukazanim na konflikt si plni len svoju povinnost danu zakonom,stanovami. A na to moze poukazat len ten kto vie,kto ovlada. Ak je konanie v sulade so zakonom a ja v tom zacnem hladat chyby, tak potom som nositelom konfliktu ja. Cize ak chcem oznacit niekoho za konfliktny typ, tak musim vdiet, co je pricina a co dosledok. Kto sa mylil a kto ma pravdu! Konflikt sposobuje ten kto sa mylil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53880 od Krakonos
Odpoveď od Krakonos na tému Správa pre administrátora
Pekne si rozpisal co je a co nieje konflikt. To ze niekto pise o tom ci onom v pripade nizsie uvedeneho amaterskeho vykladaca zakona neberiem ako konfliktnu osobu to ani nahodou . No sposob akym jedna s inymi majucimi iny nazor ako on z neho robi konfliktnu osobu .Viac ludi by ti toto potvrdilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53881 od johny
Odpoveď od johny na tému Správa pre administrátora
Íha tu sa už adminovi dáva ultimátum ... 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53893 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
Papo,
<br/>
<br/> pokial ide o hviezdickovanie, toto robi automaticky cenzor, a je mozne ho ovladat prostrednictvom nastavenia, ktore si ovplyvnuje kazdy uzivatel sam vo svojich nastaveniach.
<br/>
<br/>Co sa tyka ospravedlnenia, to si musis vykonzultovat s DKo. Ale dorazne ziadam, ze mimo tohoto fora.
<br/>
<br/>
<br/>Drabik Lubos
<br/>moderator fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53894 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
DKo,
<br/>
<br/>tvoj prispevok zverejneny pod nickom goret beriem ako doznanie sa k nevhodnosti prispevku, ktoreho obsah urazil Papa. Na zaklade tejto skutocnosti, oba tieto prispevky stahujem z fora. Zaroven oznamujem, ze nicky DKo a goret maju pozastavene prispievanie do fora, ktore vyprsi vo stvrtok buduci tyzden.
<br/>
<br/>
<br/>Drabik Lubos
<br/>moderator fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #53985 od Jano43
Odpoveď od Jano43 na tému Správa pre administrátora
Kedy bude resp. či bude doplnený zoznam streleckých akcii na rok 2010 na tejto stránke-prosím?...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54027 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Správa pre administrátora
Baikal, nemáš poznatky prečo nebol zverejnený kalendár streleckých podujatí, tak ako sme naň boli po minulé roky zvyknutý? T.j. všetky preteky nielen majstrovské? Dokážete ho z SPK (SPZ) zohnať a zverejniť? Veľmi by ste pomihli streleckej obci. Ď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #54036 od papo
Odpoveď od papo na tému Správa pre administrátora
mám aspoň novú skúsenosť, pozitívne sa tu ku mne vyjadrili ľudia, ktorých ani nepoznám. nebýva to zvykom, o to viac si to vážim. a o to viac ma mrzí adminov alibizmus, ale čo už. aj ďalšie dva príspevky sú zaujímavé z môjho pohľadu. k prvému: aspoň netrpím stratou identity a potrebou vytvárať si inú. ostatok je hnoj. zároveň kvakonosa prosím o prepáčenie, že mám bielu hlavu.
<br/>a či ultimátum? nemám diplomatické , ani vojenské vzdelanie, ale na pšm nás učili o ňom zhruba v tom zmysle, ako to vysvetľuje ktorýkoľvek slovník cudzích slov a tak len sa domnievam, ako to prispievateľ myslel.
<br/> no sme na fore, niekto má názor taký, druhý zas onaký. niektorí študujú, analyzujú, hľadajú možnosti riešení, dávajú svoje vedomosti a skúsenosti k dispozícií iným. v ktorejkoľvek oblasti poľovníctva. ja sem kvôli takým chodím, lebo sa moc naučím. preto mám týchto prispievateľov v úcte. o to viac mám v neúcte tých, ktorí takúto prácu bez uvedenia argumentov znevažujú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54427 od kus
Odpoveď od kus na tému Správa pre administrátora
...dávno som tu nebol,ale vidím,že už aj tu to trocha upadá :( ...asi kvôli celosvetovej kríze
<br/>
<br/>...chcel som pozrieť rubriku užívateľom napr. fázy mesiaca a nič....kalendár poľovníka-taktiež nič....rady poľovníkom- nič....kynologické podujatia-nič...atď...neviem,čím je to spôsobené ale asi sa poobzerám po iných poľovníckych stránkach (nejdem ich menovať...)
<br/>Lovu Zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 200 návštevníkov a žiadni členovia on-line