Správa pre administrátora

pred 14 rokmi 3 dňami #54434 od piedro
Odpoveď od piedro na tému Správa pre administrátora
Vie tu niekto doplniť kalendár streleckých podujatí na r.2010 ? Alebo načo ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 dňami #54457 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Správa pre administrátora
Prosím admina alebo niekoho kompetentného, aby upozornil užívatela s nickom viktormt, že uražanie ostatných užívatelov nebude akceptované a bude trestané, tak ako to v nedávnej minulosti prebehlo. Ak tento človek reaguje na príspevky takým štýlom, že to uráža všetkých poľovníkov a aj tých ktorí na danu tému nereagujú, musí to byť riešené. Teda buď pôjde do dejín on, alebo ja! Verím že niesom jediný komu prekáža a bude ma stále viac navštevníkov následovať. Nemám nič proti opačnému názoru, ak je ovšem podaný slušným a vyberaným spôsobom.:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 dňami #54460 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Správa pre administrátora
No konečne sem to už niekto napisal ,maš pochvalu:)
<br/> No myslim si že tento debilko by nemal bit dôvodom na to, aby sme opuštali stranku ktora je pre večšinu z nas relaxom a zdrojom mnohych informacii:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54478 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Správa pre administrátora
polovnictvo.com/modules.php?name=BiG_Forum&grupa=18
<br/>
<br/>v teme zmazat moje meno, adresu, telefon. uz ide o porusovanie sukromia, zverejneovanie osobnych udajov bez suhlasu..
<br/>inac podam tr oznamenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 hodinami #54525 od MBitik
Odpoveď od MBitik na tému Správa pre administrátora
Ahoj , ja by som chcel poprosiť administrátora alias Baikal a ostatných ktorí sú zodpovední za túto stránku aby odstránili z PREPARÁTOROV Jaroslav Hronec. Už mi to bolo sľúbené ale stále to nie je zrealizované. Týmto ich chcem upozorniť že toto je posledný pokus o zmier. potom to budem nútený riešiť právnou cestou. S pozdravom .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54701 od ruza12
Odpoveď od ruza12 na tému Správa pre administrátora
Prosím o akutalizáciu kynologických podujatí. Najnovšie sú uvedené z roku 2008. Ďakujem. Pekný deň. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54734 od lesnik2
Odpoveď od lesnik2 na tému Správa pre administrátora
Poprosil by som o zmazanie posledných 4 príspevkoc (lesník2) (neúspešne vložená adresa www stránky) v skupine &quot;Poľovnícka legislatíva&quot; téma &quot;Zapisovanie sa do knihy návštev revíru-počet kníh&quot; Ospravedlňujem s a ďakujem lesník2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55022 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Správa pre administrátora
zdravíčko.. chcem sa opýtať.. už niekolko krát sa mi stalo že mi nechce odoslať môj príspevok..stále mi vypíše že pužívam niečo nepovolené.. no okrem jedného či dvoch samilíkov tam nič iné nebolo.. takže tomu absolútne nerozumiem.. vopred dakujem za odpoved ktorá by mi tento problém ozrejmila...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55023 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Správa pre administrátora
konkrétne ide o html tagy.. ospravedlnte moju nevedomosť no neviem v čom je problém teda nerozumiem prečo môj príspevok na toto forum neprechádza.. a nestalo sa mi to prvý krát.. ešte raz za odpoved vopred dakujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55266 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
Prosim, nepouzivajte html tagy, ich pouzitie je obmedzene. Na zvyraznenie textov a linkov prosim pouzite povolene znacky, ktore su umiestnene vpravo pod tlacitkom Poslat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55275 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Správa pre administrátora
Vždy ked si pozriem fázy mesiaca že kedy je spln som v rozpakoch čí je rok 2009 alebo už 2010. Vlastne to je jedno alebo nie ? Ale mám taký pocit že už je rok 2010 a niaka mudra hlavička by tam mohla dat fazy mesiaca na tento rok však je len jun a rok sa mi zda že 2010.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55331 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Správa pre administrátora
Nooo vidim že administrator sa zaujíma o naše podnety. Len tak dalej .;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55449 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Správa pre administrátora
dalšia správička resp. návrh na zlepšenie fora.. privítal by som editáciu vlastných príspevkov.. pretože niekedy sa stane že niečo napíšem odošlem a potom ma ešte niečo napadne.. a potom musím vkladať viacero príspevkov čo je úúplne nezmyselné.. preto by bolo úplne skvelé keby bolo možné vlastné príspevky editovať prípadne mazať a pod..
<br/>
<br/>dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55501 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Správa pre administrátora
Dobry napad ale zda sa, ze to tu nikoho asi nezaujima.Stara sa o tuto stranku este vobec niekto?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56076 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Správa pre administrátora
ako postupovať pri zmene skutočnej e-mail adresy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56939 od olusnv
Odpoveď od olusnv na tému Správa pre administrátora
Prosím Vás v dôsledku zmeny ukončenia funkcie a následne z dôvodov zmeny povolania je mi potrebné zrušiť registráciu na PID, aby môj nástupca, ak bude vôbec schopný diskutovať na úrovni s ľuďmi ako je napr. Papo ( ktorého osobu si vysoko vážim ) mohol si urobiť svoj prístup. Podotýkam, že moja e-mailová adresa k 31.12.2010 bude automnatický zrušená. Za radu, za doterajšiu spoluprácu srdečne ďakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57711 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Správa pre administrátora
vie niekto co sa udialo, este nedavno (rok dva dozadu) bolo toto velmi dobre forum kde sa clovek vedel dozvediet kopec zaujimavych vei ale teraz, nejak tu ako sa hovori skapal pes...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57718 od papo
Odpoveď od papo na tému Správa pre administrátora
sibo, príčin je niekoľko, prečo tu nie je tak živo.... no nerozoberajme ich, je to k ničomu. myslím, že je spôsob, akým diskusiu vrátiť tam, kde bola. nepochybne mnohých trápi napr. súčasný legislatívny stav v poľovníctve. takže treba sa začať k nemu vyjadrovať, zaujať svoje postoje napr. ku SPK, jej činnosti, k SPZ, jeho činnosti... namietneš, že o tom nič nevieš, že nemáš informácie o dianí, že nie sú uverejňované zápisy z oboch prezídií, rady spz a pod. tak sa teda v príslušnej téme k tomu vyjadrime, prípadne otvorme nové témy. napr. o činnosti DR SPZ, SPK, kárnych senátov. na stránke polovnickakomora.sk je po roku činnosti uverejnený prvý zápis z prezídia SKP. kuknime do neho, čo píšu....
<br/> rád sa zapojím, a nie len ja... len poprosím, nediskutujme o tom tu, v tejto téme;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57874 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Správa pre administrátora
sibo, vieš aký je rozdiel medzi diskutovať o niečom a kydať na niečo? Ja áno, ale už ma prešla chuť naťahovať sa tu s kadejakým pakom, ktorý si tu na kynadí stavia pomník nehynúcej slávy :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58319 od Miri
Odpoveď od Miri na tému Správa pre administrátora
Aj ja by som potreboval a neviem. No zda sa, ze sa asi nedoyvieme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 313 návštevníkov a žiadni členovia on-line