Leupold

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38195 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Leupold
Volal som ti ale neberies to...:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38197 od miso
Odpoveď od miso na tému Leupold
Stala ma cca 7tisic(2 roky dozadu),vzhladom na klesajuci dolar moze byt teraz cena este priaznivejsia a zohnal som ju u Frana v Nitre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38198 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Leupold
Miso máš na mysli tuhle 50215 QR Sauer 202 Gloss 2 pc base 2 391Kč
<br/>www.leupold.com/hunting-and-shooting/pro...ems-and-accessories/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38199 od miso
Odpoveď od miso na tému Leupold
ano presne ta, plus som mal v cene aj kruzky QR 30mm - High na Leupold VX-III 3,5x10x50 IL.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38247 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Leupold
Mal si si to na skyoptics vybrat a objednat cez www.pkhuntingstore.com urcite by si usetril.A nemusis ,,blabotat" po angl.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38256 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Leupold
Nazdar Laco.Tak vcera som pisal s tym chlapikom ohladne toho leupoldu, co sme spolu telefonovali.Ta cena u neho nie je az taka vysoka ako si vravel.Napisal som mu, ze keby bola ta cena zaujimavejsia, tak vezmeme obaja...Ked sa mi ozve tak ti zavolam...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38300 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Leupold
Daj vedieť. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38462 od pozi
Odpoveď od pozi na tému Leupold
chcem sa opytat, mas Leupold VX-III 3,5x10x50 IL, ako si s nim spokojny???? Rozmyslam ze si hi kupim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38465 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Leupold
ak kupis, tak chybu neurobis!;):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38478 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Leupold
pocul som ze sa vyrabaju v cine...a ze original americke dodavaju len armade.je to pravda al zas len dalsi trik od predajcu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38480 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Leupold
ti co mam ja v ruke dokazuju ze je to kravina!:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38482 od miso
Odpoveď od miso na tému Leupold
Som s nim spokojny, kde tu ho aj klepnem, spadnem a prestrelovat som nemusel. Pekny, ostry obraz, spravna velkost bodky a nemeniaca sa hrubka osnovy so zmenou zvacsenia. Za sera dostacujuci, nema sice svetelnost ako zeiss, kahles alebo swarovski, ale pri predpisovom polovani uplne staci. Navyse ma dozivotnu zaruku. Urcite sa oplati, v tejto cenovej kategorii asi najlepsia investicia.
<br/>A v cine urcite robeny nie je, mozno nejake kopie,ale original nie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38486 od gyuszi
Odpoveď od gyuszi na tému Leupold
Zdravím Vás! Teraz som kúpil Leupold VX III. Mám montáž Brno arms (na zahodenie!).Mám pušku CZ 584....poradte mi akú montáž kúpiť - samozrejme kvalitnú - pevnú.A kde?
<br/>Mimochodom nevie niekto kontakt tel. na Zelenáča pri Trnave...Díky páni;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38490 od SAKO
Odpoveď od SAKO na tému Leupold
Miso to napisal diplpmaticky, za sera dostacujuci, ano, len dostacujuci. Mam Leupoldy tri, VXIII 3,5-10x50 Ger4 Illum., VXIII 4,5-14x50 Long range Ger4 Illum. s korekciou paralaxy a Mark 4 6,5-20x50 Mil Dot Illum. Nemam ich dlho, zhruba rok a pol. Namontovane a pouzivane prve dva, Mark 4 caka na Tikku T3 Varmint 25-06 Rem uz viac ako rok, snad sa docka....... Co sa tyka vzhladu, zamernej osnovy, osvitu osnovy, regulacie, klikania, odolnosti, ak to mozem napisat za tak kratku dobu pouzivania, tak super. Ale, ak to niekto chcete ako optiku na noc alebo vecer, bude sklamany. I Meopta s priemerom objektivu 42mm je vecer lepsia. A Meopta 50-ka sa zrovnavat vobec neda, to nehovorim o Zeiss, Swaru atd. Nie je to subjektivny pocit, je to proste fakt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38514 od miso
Odpoveď od miso na tému Leupold
No zasa aby sme Leupold az tak nehanili, nie je to s nim az take zle, ale ako puskohlad na vyslovene nocny lov stavany nie je. Preto som spomenul predpisove polovanie, pocas neho uplne postacuje a preto som s nim spokojny. Je to tym, ze v USA sa poluje cez den a preto je doraz kladeny najma na vernost farieb, kontrast a odolnost. Po tejto stranke mu nie je co vytknut, fakt sa pocas dna cez to pekne kuka. A co sa tyka vnutornej kvality, tak tu sa meopta nechyta. Je to univerzalny puskohlad, a troska horsie vlastnosti za sera jeho pouzitie v horsich svetelnych podmienkach nevylucuju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38592 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Leupold
Zaujimal by ma nazor Stefana 49 na tuto temu ( viditelnost cez Leupold za sera), predsa len tie Leupoldy pouziva nejaky ten rocik....
<br/>Dik:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42030 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Leupold
nemate niekto skusenosti s leupold european 30 2-7x33 pripadne s inym radom leupold s takymito parametrami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42807 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Leupold
Cau chcem dat ten VXIII 3,5-10x50 na novu flintu, ake mas skusenosti s tym gernam 4 Ilum, zvacsujem sa tam bodka s briblizenim? Dufam, ze je mensia ako na meostaroch. Pises, ze na noc nieje velmi vhodny hmm, to si ma velmi nepotesil ale ved uvidim. Mam na vyber ten german alebo myslim, ze robia este tu plex osnovu. Radsej by som zobral ten german lebo budem kvoli kalibru aj tak len do tych 100m palit. Montaz tiez Leoupold, vyrobca odporuca kvoli kalibru:D, dufam, ze to bude drzat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42820 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Leupold
Ten Leupold je celkom fajn.Nenechaj sa odradit.Ale pravdou je,ze amici kladli doraz na funkcnost odolnost,spolahlivost v narocnych poveternostnych podmienkach, atd.Polujem s nim aj cez splny aj za sera atd.Zatial v pohode.Oci zatial zvladaju .Okrem toho na aku vzdialenost budes strielat cez spln atd?Do 100m?To ti pre zaciatok ten Leupold staci.Uz to tu spominali iní-Je pravda,ze na nemecku optiku sa vlastnostami za sera a splnu nikdy nedostane..Preto aj ja ho menim za ZEISS.Leupold pojde na inu flintu.AK mas na to chechtaky kup minimalne Docter Unipoint (cca 1400€)a mas pokoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42821 od miso
Odpoveď od miso na tému Leupold
Zalezi aj ako ides flintu pouzivat. Pokial to ma byt len nieco vyslovene len na posed, tak to teoreticky postaci, ale najlepsie riesenie to nebude. Ak to chces univerzalne, je to v poriadku. Leupold je kompaktny, odlahceny a najma spolahlivy. Cize ako univerzalny puskohlad na flintu pre vsetko mozem doporucit....v tejto cenovej kategorii nema konkurenta..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 314 návštevníkov a žiadni členovia on-line