Leupold

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55907 od classic
Odpoveď od classic na tému Leupold
...ale kahles je od neho este stale hodne daleko...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55908 od classic
Odpoveď od classic na tému Leupold
myslim cenovo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55909 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Leupold
Leupold je uplne v pohode..tento novsi urcite.....je to aj o tom kolko mas rokov.Akonahle sa dostaenes do problemov s očami a nosiš od určiteho veku okuliare nepomoze ti ani 56 tka a ni ,,,,,100vka"""" objektiv..jednoducho to tvoje oko nezvladne.Top rada od Leupoldu je top.Aj cenovo.VX 3 jka je v uplne o.k.Ak mas cca 1600-2000€..kup si KAHLES,ZEISS Schm.Bender atd.Ja som mal LEupold ..bol som spokojny..odpoloval som aj cez splny atd aj za šera.Mam Kahles HElia CSX..som spokojny atd...az taky obrovský rozdiel v tom nie je.Idem si kupit Zeiss a Swaro a uvidim čo uvidim..
<br/>Zdravim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55910 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Leupold
Keď je dobrý spln /to znamená že mesiac je ako kravské lajno/ stačí Ti namiesto špičkovej optiky aj vianočná trubička. Ale ak sú svetelné podmienky na prd, vtedy pocítiš ten rozdiel. Ale kúpa optiky je čiste vec peňazí a povedzme sympatií k tým top značkám. Na Leupolde sa mi páči mechanika, ale pri VX3ke tie sklíčka zas nie sú bohviečo, ale syn je mladý a má zrak v poriadku. Na snehu s osv. bodom samozrejme nie je problém. Ak niekto hľadá slušnú optiku za slušnú cenu, tak Leupold je dobrá voľba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55912 od classic
Odpoveď od classic na tému Leupold
no ja som doteraz 10 rokov poloval s edenbergom tak si myslim ze to prejdenie k leupoldu bude hodny skok vpred...a v tej cene 500-600€ asi ozaj nic lepsie nezozeniem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55913 od classic
Odpoveď od classic na tému Leupold
akela a ked sa porovna ten leupold s meoptou ako je na tom?myslim ze mechanicky je jasne v predu no zaujima ma hlavne optika a ten osvetleny bod...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55914 od classic
Odpoveď od classic na tému Leupold
alebo tiez v porovnani s monarchom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55918 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Leupold
Monarch som nemal ale ak myslíš starší Leupold a Meostar, ja by som vzal Meostar. Ale ak myslíš novší model Leupoldu, vzal by som radšej Leupold. Tie sklíčka robí Meopta stále výborné, používam aj ďalekohľad Meopta 8x56 a za tie peniaze nemá chybu - samozrejme ak Ti ho predá známy bez prirážky, resp. bez DPH ale to sa nesmie!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55919 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Leupold
A aby som bol úprimný, ten nový model Leupoldu sa mi veľmi páči, obzeral som ho u Fraňa v NR. Konečne tam dali aj osnovy, ktoré mne vyhovujú. Pri starších modeloch sa tuším nepretínala osnova a bodka bola osamotená v strede, aspoň syn to má tak a to mne nevyhovovalo, ja tam ten priesečník musím mať. Kúp si pokojne Leupold, dobrá mechanika je aspoň tak dôležitá ako sklíčka, ideálne je ak aj mechanika aj sklíčka sú v super kvalite. Nájdi si nejakého známeho, ktorý Ti to predá za dobrú cenu, alebo si to nechaj poslať priamo z USA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55926 od classic
Odpoveď od classic na tému Leupold
no myslel som samozrejme ten novy model...a vlastne ja som ho uz aj objednal z usa tak dufam ze bude o.k.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56078 od miso
Odpoveď od miso na tému Leupold
Este odpoved na tvoju otazku pri strelbe za sera. Mal som ich na posede oba, vidis rozdiel, ale opat nic velmi vyrazne. Novy model ma ale troska lepsiu svetelnost, spozorovat sa to da.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56107 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému Leupold
classic,mohol by si sa mi prosim ta ozvat na mail?potrebujem sa daco spytat a poradit,dakujem, moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56194 od bojovnik777
Odpoveď od bojovnik777 na tému Leupold
vedel by mi niekto PROSIM poradit aka optika bude najlepsia na pusku Sauer 202 HIghland? rozhodujem sa medzi kahles SCX 1,5-6x42 a kahles SCX 2,5 10-50 , hm? aka je medzi tymyto dvomi rozdielnost vo viditelnosti (svetelnosti) v šere?
<br/>:) :-p :-p :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56214 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Leupold
Na bojovníka slušný počet smajlíkov, ale ak preferuješ posed, rozhodne 50ka s osvetleným bodom. alebo bez ale rozhodne 50ka ak bez osv. bodu - hrubšia osnova.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56425 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Leupold
Pre priaznivcov tejto značky vyšla inovovaná VX3ka model 2010. Má denný a nočný režim ako Swaro, sklá plnené argonkryptonom, alebo niečím &quot;podobným&quot;. Má nové vrstvenie skiel a pri kolmej polohe sa samočinne vypne ako Kahles. Chlapi sa asi s tým pohrali. Objednal som ho pre kamoša na www.prebijanie.sk za podľa mňa veľmi slušnú cenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56441 od classic
Odpoveď od classic na tému Leupold
mam ho z usa za 580€...bod sa nevypina v kolmej polohe ale po piatich minutach ked sa nehybe so zbranou no staci aj uplne nepatrny pohyb a hned sa zapne...denny a nocny rezim je o.k....nastrelenie tiez bez najmensich problemov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58595 od asa_thor
Odpoveď od asa_thor na tému Leupold
Akela, jak je kamarat spokojny s tym Leupoldom? Ta bodka je dobra? Mne sa zda byt taka jak neostra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58597 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Leupold
Leupold má aj syn na 450 Marlin. U Leupolda je super mechanika aj povrchová úprava a je aj dizajnovo vyvážený, ale to je len môj súkromný názor. Pre doplnenie som bol s kamošom kupovať optiku - nejakú, tak som mu vzhľadom k finančným možnostiam odporučil Leupold. A potom vzal Kahles a keď do neho pozrel, povedal... ešte nie je 22 hodín. Ten rozdiel je badateľný aj za svetla o zotmení nehovorím. Leupold je za tie peniaze super, ale Kahles je sklami inde. Ak na Leupolde nie je ostrá bodka niečo nie je v poriadku. Leupold je skôr pre &quot;mladé oko&quot;. Ja používam roky Kahles, tak ho aj chválim u mňa je to č. 1. Syn voči Leupold nemá najmenšiu výhradu. Všetko je o dukátoch v mešci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58598 od asa_thor
Odpoveď od asa_thor na tému Leupold
Ja som mlady polovnik, na kvalitnejsiu optiku mam cas....ale velmi sa mi to nepozdava, mam sice bodku zapnutu na osmicku, co je maximum, ale....cerveny ma byt len bod? ci moze trochu cerveneho svetla byt aj inde? :) velmi som do takych optik este nekukal, takze neviem, co je normal a co je uz chyba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58599 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Leupold
Ak je to Leupold, neviem, lebo ho na posede nemám, tak sa Ti nemôžem k tomu vyjadriť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 438 návštevníkov a žiadni členovia on-line