Leupold

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42828 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Leupold
Montaz pouzi jednoznacne kvalitnu.Nemusi to byt original Leupold.JA ho mam na 7RM a drzi v pohode uz 2r. Pred sezonou 1dna kontrolna rana a dost.A to si dost ,,vytrpel".Zatial nema jedinu vadu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42830 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Leupold
dik za odpovede, ostanem asi pri tom Leupolde, este som mal na vyber Kahles 1,5-6x42 alebo 3-9x42 ale tie su bez bodu a aj cenovo su dakde inde ako Leupold. Je fakt, ze ti amici nerobia pushohlady na noc ja som este nevidel amika polovat v noci:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42831 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Leupold
Cau viem, ze nemusim kupit prave leupold montaz ale vyrobca ju konkretne pre moju flintu a kaliber odporuca a okrem ineho sa mi uz dlhsie paci tak aspon vyskusam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42838 od jaroK
Odpoveď od jaroK na tému Leupold
Ja mam Leupold 4.5-14x50LR kriz duplex.Mam ho iba pol roka ale zatial max spokojnost.Mam ho na kalibri 8x57js.Tiez som sa rozhodoval medzi krizom german a duplex,zvolil som duplex a nelutujem.So svetelnostou som nemal ziadny problem ani za sera ani na splne.Som s nim viac spokojny ako s meoptou 7x50.Mozem len doporucit.Skus pozriet:polovnickepotreby.com:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43097 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Leupold
LEUPOLDA (ov) pouzivam niekolko. Mam ich namontovane na 12stke, 7mmRM, 8mmRM, 7x61.7x57 a 30-06 Sprg., dokonca som ho skusal aj na .416Rigby, mozem len prehlasit ze to spolahlivo drzi-takmer uz 40 rokov, a nemal som s tym este ani jeden problem. Poviem ze som pouzival a aj pouzivam Svarowskeho, Kahles a Shmit&Bender---vynikajuce optiky, ale ked to porovnam s Leupoldom a hlavne rozdiel ceny v skutocnosti tam nevidim ziadne prakticke rozdiely okrem jednej veci---ceny!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43929 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Leupold
Mám voľnú montáž Leupold QR pre priemer tubusu 30 mm . Možnosť vybratia puškohľadu s nam. očkami zo základne nam. na puške. Nová nepoužitá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43932 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Leupold
Práve som kúpi Leupold VX - III 4.5 - 14 x 50 Long range IR s osnovou German 4. Neviete mi poradiť, kde by som zohnal niečo bližšie o tejto osnove ? Veľkosť cieľa na rozne vzdialenosti v osnove atp.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43951 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Leupold
Kvalitna montaz,mal som taku na Remingtone 700. Doporucujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43953 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Leupold
Na stranke Leupold som to nevidel (ale je mozne ze som zle hladal),v navode od puskohladu sa o tom nic nepise? Mozno ho tu niekto ma,tak bude vediet konkretne povedat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43974 od Budos
Odpoveď od Budos na tému Leupold
A za koľko by bola? Tie kamene od nej sa musia namontovať zrejme priamo na pušku, že?
<br/>Nemaš niekde foto ako to vyzera na puške?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44007 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Leupold
Kamene sa prišrobujú na pušku a do otvoru v nich sa nasunie kolík , ktorý je súčasťou spodného očka. Zaisťuje sa to malou páčkou. Na puške to nemám, pretože túto montáž mám len 3 dni . Cenu a foto pošlem cez mobil, ak dostanem číslo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44008 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Leupold
V navode sa táto osnova konkrétne nerozoberá, je univerzálny pre viacero typov puškohľadov Leupold. Niekoľkokrát som sa pokúšal na stránke Leupoldu niečo nájsť, ale sa mi to nepodarilo. Táto osnova sa zrejme viac robí pre Europu a preto som si myslel, že by rozmerovo mohla byť rovnaká ako German 4 v puškohľadoch od iných výrobcov, ktoré sa v poľovníctve používajú desaťročia. Mám ho od nedele a tak zatiaľ nebol ani na puške namontovaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48006 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Leupold
.... leupold.com/hunting-and-shooting/product...ropean-30-4-12x40mm/......
<br/>alebo si to tam prelistuj, je tam aj German#4 s IR
<br/>
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48600 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému Leupold
Ktorý typ máš? VX-ko alebo Mark4? Lebo ja som kúpil Mark 4 a spokojnosť maximálna aj v úplnej tme, mám presnejšie Leupold Mark 4 ER/T 4,5-15x50 s krížom Mil Dot ,proste je radosť s tým pozerať :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52167 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Leupold
Leupold má novú radu puškohľadov VX-3, ktorá nahrádza starší model VX-III. Ako úplná novinka je rada VX-3 L, ktorá umožňuje oveľa nižšiu montáž k osi hlavne guľovnice, tak ako to bolo doteraz. Tubus puškohľadu je v spodnej časti objektívu prehnutý dovnútra, čo umožňuje napr. pre objektív 56mm použiť montáž ako pre puškohľad s objektívom 40mm. Toto riešenie znižuje ťažisko zbrane s optikou, čo prináša výhody pri streľbe. Okrem toho má táto typová rada ďalšie kvalitatívne vylepšenia, ktoré dokazujú vedúce postavenie zn. Leupold ako výrobcu puškohľadov so storočnou tradíciou. Na svoje vysoko precízne výrobky poskytuje doživotnú záruku. Link: www.opticsplanet.net/leupold-vx-3l-35-10...lum-rifle-scope.html Ďalšie informácie poskytnem na: 0905634750.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54455 od dubos
Odpoveď od dubos na tému Leupold
Nazdar Stefan,
<br/>cital som tu na fore o optike Leupold.
<br/>Chcel by som sa Ta opytat na par veci ak mozem;)
<br/>Mam Leupolda VX II 3-9 x 40
<br/>Chcel by som vediet,ako sa posuva zamerna osnova? Skusal som potacat tymi skrutkami az na doraz a zda sa mi,ze osnova sa vobec neposuva 8o Nie su tam klasicke kliky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54456 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Leupold
....no viditelne to nezistis na optike ze sa ti pohybuje zamerna osnova:x, zistis to len tak, ze pri kazdom otoceni skrutky (horizontal a vertikalne) vypalis poriadne zastabilovanu zbran a kontrojujes dopad strely na terci !
<br/>
<br/>Klasicke kliky su tam neni, lebo necitis klapnutie pri otoceni skrutky., avsak tam urcite vidis znaceni stupnov: pohyb skrutkou medzi dvomi znaciacimi ciarkami by mal ovplyvnit dopad strely na cca 5-6mm (1/4 Inch-a)/100m oznacenym smerom (sipkou do smeru pohybu), cize ---- Ppohybom skrutkou smerom &quot;U&quot; by mala strela zmenit pad smerom hore (UP), smerom &quot;D&quot; (Down) dole, &quot;R&quot;(Right) smerom do prava a &quot;L&quot; (Left) smerom do lava.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54466 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Leupold
dubos: sedliackym rozumom sa to dá takto-na terči si vyznač dva body- stred a povedzme v pravo o 10cm a súčasne hore o 10cm...zbraň pevne upevni do kvalitného nastreľovacieho stojanu tak aby mierila na stred terča na 100m.....otáčaj skrutkami na puškohľade tak aby sa osnova dostala na druhý bod (v pravo hore) a napočítaj si rozdiel na stupnici...
<br/>malo by sa ti potvrdiť že je to tak ako píše Štefan 49

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 20 hodinami #54476 od dubos
Odpoveď od dubos na tému Leupold
Nazdar Stefan ,nazdar vyr:)
<br/>dakujem za rady-ja uz som sa zlakol,ze tie vezicky su nefunkcne:D
<br/>takze ked budem mat trochu volneho casu,pojdem to vyskusat.
<br/>Este raz diiik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55129 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Leupold
tak a uz je VX-3 3.5-10 x 50 doma, prve dojmi dobre nakolko mi prisiel puskohlad s novou osvetlenou osnovou 3. generacie. Podla dostupnych info a aj podla stranky leupold ma nova generacia niekolko novych vylepseni, ci uz automaticke vypinanie svietiaceho bodu pri necinnosti a nasledne zapnutie pri zamiereni, vraj by mala byt vyssie svetelnost za sera kvoli novej povrchovej uprave skla... Som zvedavy, prvy doje velmi dobry a za porovnatelnu cenu asi nic lepsie neexistuje (podla mna sa meopta z viacerych dovodou nechyta) a Leupold ak vsetko bude tak ako pisu sa zase o krok posunul blizsie smerom k TOP znackam. Ak mate niekto uz prakticke skusenosti s touto novou generaciou dajte vediet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 333 návštevníkov a žiadni členovia on-line