Meostar R1 VS Leupold VX-lll

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17952 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
sú tam niektoré drobné odlišnosti..ja som chcel záver "alu" a pri tej je na stránke napísané " version 2: aluminium with integral Weaver rail" ale nevedeli sme to nikde nájsť....ja som bral tú hlaveň "fluted" a prevedenie plast...cena okolo 55 tis...preto som chcel osnovu german lebo tá je "european" duplex je v amer. miere (????)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17954 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
No aj duplex je v Európskych mierach, európske modely majú tieto 2 druhy osnov(duplex,G4), jediný rozdiel je že pri amerických modeloch máš nastreľovanie v yardoch.
<br/>Čo sa týka toho aluminium with integral weaver rail, je to záver zo špeciálnej ľahkej zliatiny a na jeho vrchu by mala byť už namontovaná Weaverova koľajnička. Tá slúži na montáž rôznych druhov optických zariadení, ale zatiaľ som to videl najmä na vojenských zbraniach,kde na tom boli najmä kolimátory. Preto ma dosť zaujíma ako to v Saueri vyšpekulovali...:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17955 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
inak je to asi jedno...mal som bushnell v yardoch a dalo sa..tak ako to sudruhovia z NDR vyriešili zaujíma aj mňa_??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18016 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
ozval sa DUKE...cena je 750 USD...dobré nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18020 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Pokým ti to dovezie a bude ti na to schopný zabezpečiť aj servis...super vec...:), krásne ušetríš..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18021 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
sľúbil mi že mi pošle všetky podmienky (dovoz..servis a tak) tak ešte neviem...inak čo mám skúsenosť dá sa to servisovať kde koľvek na svete...(keby mi kamoška kúpila Leupolda v USA údajne by mi ho bezplatne zoservisovali tuším v Rakúsku..)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18023 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Tak potom premysli čo a ako, ale pokiaľ máš takúto možnosť tak nemusíš zaťažiť kamošku..:)
<br/>No a pokým nie je so servisom problém tak by som neriešil....veď ak ma počty neklamú ušetríš takmer 13tis čo je pre našinca dosť(aspoň pre mňa)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18024 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
je to pekná úspora...či cez duke-ho alebo cez kamošku to bude dobrý kauf(pre každého je 13 tis dosť...veru ) ešte budem musieť doriešiť montáž ,ale to až mi príde puška..(neviem ako bude vyzerať tá zbraň) príde až v 36 t... :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18025 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Uf, toto je najhoršie, ja som na svoju čakal od konca apríla do konca augusta..Ale keď prišla..človek síce do toho vrazí kopu peňazí, ale ten pocit keď držíš v rukách novučičkú zbraň s nahodenou optikou a ideš si z nej prvýkrát streliť-ten za to stojí:D
<br/>verím, že s flintou prežiješ mnoho pekných chvíľ...je to puška na celý život, ja som sa s mojou doslova zrástol a nedám na ňu dopustiť:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18028 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
ja som podstupoval rôzne tortúrie...som totiž ľavák...stále som sa chlácholil že veď mi stačí aj 550-ka (nemám nič proti nej..len som ľavák)..mal som rôzne zbrane ale stále som ich predal lebo som mal divný pocit (nebolo to nijak závažné)...furt som bol nespokojný....až raz som dospel k tomu ,že človek by nemal robiť kompromis lebo to skrátka nejde (bol som na poľovačke na diviaky a strielal som na diviaka z 550-ky..mám málo skúseností tak som prvú ranu v tom vzrušení minul a rychlo som chcel pbebiť...tak som si naklonil pušku do ľava aby som dočiahol na kľuku a obtiahol...lenže nábojnica z okna nevyskočila a zasekla sa...tak som tam šachoval a nadával...inak skoro som ju od zlosti hodil do húštiny...a vtedy som si povedal ,že to bude inak)...a teraz budem čakať a tešiť sa na konečne ľavorukú zbraň..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18030 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Je to jednoznačne rozdiel...ja som o kompromise ani neuvažoval, strieľaval som z otcovej 550, dalo sa, ale len pokiaľ som si neskúsil &quot;na sucho&quot; prebiť s ľavorukým Sauerom. Odhliadnuc od toho, že záver ide o dosť lepšie,tak už len samotný fakt, že nemusíš odlíciť je super. Vtedy som kúpu zbrane o pol roka odložil a došetril na spomínanú ľavorukú zbraň a neľutujem. Komfort streľby zlepšilo aj to, že aj pažba lepšie sedí, jednoducho pokiaľ chce ľavák pohodlnú zbraň tak jedine v prevedení pre ľaváka(alebo zbraň typu Marlin ako má Johny)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18033 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Miso a Mirob-gratulujem! Tuna vo Forume ste dokazaly zmenit optiku na zbran! Zacali ste porovnavat Meoptu s Leupoldom a skoncili ste s gulovnicami Sauer a CZ!Bohovske udrzanie temy-hlavne pre zaujemcov!:liar:;/:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18034 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Za odbočenie od témy sa všetkým ospravedlňujem,rozvinuli sme to viac ako sme chceli...
<br/>No,ale na druhej strane,toto nie je jediná téma, v ktorej sa trošku odbočilo a ak by som mal každý príspevok čo troška odbočuje hádzať do primeranej témy, tak by konverzácia v rámci fóra bola zbytočne neprehľadná...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18035 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
...logika!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18036 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
tak veru...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18254 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Z toho co si napisal, mi nie je jasne ako to je s tym bodom u Leupolda /german 4/...da sa strielat aj na vacsiu vzdialenost?...nezakryjem celeho diviaka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18258 od johny
Odpoveď od johny na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Padla tu narážka na Dukeho. Tak len krátko. Prišiel mi v stredu od neho puškohľad Zeiss 3-9x40 s krížom Z-plex. Cena 12300,- Sk ... A nie je to žiadna replika.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18259 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
neprekryješ, bod je naozaj malý....aj na veľkú vzdialenosť nerobí problém...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18260 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
nuž, len dobre vedieť8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18262 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Nezabudol si dopisat,ze je to Conquest?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 896 návštevníkov a žiadni členovia on-line