Meostar R1 VS Leupold VX-lll

pred 17 rokmi 2 týždnami #19189 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
jeden slovák žijúci v Chicagu to vie zabezpečiť....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19206 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Uvitam info a hned posielam dolare.....peter.cs@t-zones.sk ak sa to naozaj da.Vdaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19237 od johny
Odpoveď od johny na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
mesto:Chicago
<br/>telefón:+1773 510 9519
<br/>email:info@pkhuntingsupplies.com
<br/>
<br/>Od tohoto chlapíka (DUKE) mám zeiss, seriózny, aspon ja mám s ním len dobré skúsenosti. Tak sa mu ozvi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19241 od eros
Odpoveď od eros na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Poslal ti ho priamo z USA?Kolko ta vysiel?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19244 od johny
Odpoveď od johny na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Ano poslal mi ho z USA, zeiss conguest 3 - 9 x 40 za 480 dolarov so vsetkym, doba asi mesiac

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19273 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
nedame kavu, podla prispevkov je vidiet nastandart. prehlad a vedomosti , asi by bolo o com debatovat a mozno na prespech pre obidve str.
<br/>...LACIKA... suhajko zase si nedaval pozor, pricom mna upozornujes na citanie a ty si mylis kaliber s optikou...a netrap sa uz nebudem reagovat-nie je o com...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19282 od majod
Odpoveď od majod na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Skutočne meostar versus leupold,nazor a porovnanie vlastností by ma zaujimalo od cloveka ktorí tuto optiku ma k dispozicii a vie s nou narabať,pretože tých bludov je tu už napísaných hodne.Konkretne ak by sa taký clovek nasiel a ma ochotu sa s nami podeliť o o info rad by som pocul jeho zhodnoteniev týchto pre mna ,podotýkam podla mna kriterii-pri maximalnom zväčšení ,minimalnom možnom nasvietení osnovy,predsplnova noc-ostrosť obrazu ku krajom,porovnanie vzdialenosí v kt su obe optiky rovnocenne,citlivosť na uloženie oka od okularu,a kedže som vyznavacom variablov tak ma zaujima porovnanie mechaniky lebo na meopte napr oproti zaisu mechanika malicko zaostava.Inak najradsej by som toto prebral v osobnom pohovore alebo na pokeci ,aby som zbytočne nestoporil skutočných znalcov optiky .Dakujem s pozdravom Lovu zdar,Marián.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19292 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
tak ma zaujima porovnanie mechaniky lebo na meopte napr oproti zaisu mechanika malicko zaostava. Skutočné dobré až by som povedal Z Á B A V N É !
<br/>:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19295 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
....preco nie,budem rad. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. - mozeme si poslat cisla na seba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19302 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
neviem čo je na tom texte také :P:P:P:P na väčšine meopt /variabilov/, s ktorými som sa doteraz stretol, šla mechanika /nastavenie zväčšenia/ pekelne zťažka a to v dlaniach a prstoch dáku silu mám... nebolo to v praxi vôbec pohotové, na rozdiel od niektorých iných nemenovaných značiek.. možno majod nemyslel práve toto, ale tá časť jeho príspevku nie je vôbec na :-p:-p:-p:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19306 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Ja si skôr myslím, že pán Cimbalík sa pozastavil na slove máličko....lebo tá mechanika zaostáva podľa mňa viac ako dosť.....(a porovnanie s Zeissom bolo dosť nešťastné, pretože s touto značkou meopta zaostáva na takmer všetkých frontoch...)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19316 od majod
Odpoveď od majod na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Ano mal som napisať- zaostava,ale urcite menej ako bushnel kt.ste pan Cimbalik velkým zastancom.Aby som bol objektívny zaiss diavari 3-12*56a meostar si môžem kedykolvek ma napadne vytiahnuť zo skrine a isť s nim von robiť porovnaniaa verte ,že to porovnanie nevychadza vôbec špatne pre meostar a stal o nejakých 30tis sk menej.Ja som zvedavý na ten leupold,pretože ak je medzi nimi,čo sa týka kvakity, tak si ho kupim.Dalsia vec ,preco sa na ten leupold pýtam je to ,že američania nelovia v noci ,a tým padom či osvetlena osnova ,a antireflexy ,splnaju to na čo sme zvýknutý pri europskej optike.Inac v B.Bystrici vam daju ked si kupite bushnel elite (pisem v skratke bez ciselných radov)malý lampaš ktorím si zasvietite do puskohladu pred strelbou a osnova sa nasvieti ,je to veeeelmi sikovne a pohodlne tolko k bushnelom p.Cimbalika.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19317 od majod
Odpoveď od majod na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Ano mal som napisať- zaostava,ale urcite menej ako bushnel kt.ste pan Cimbalik velkým zastancom.Aby som bol objektívny zaiss diavari 3-12*56a meostar si môžem kedykolvek ma napadne vytiahnuť zo skrine a isť s nim von robiť porovnaniaa verte ,že to porovnanie nevychadza vôbec špatne pre meostar a stal o nejakých 30tis sk menej.Ja som zvedavý na ten leupold,pretože ak je medzi nimi,čo sa týka kvakity, tak si ho kupim.Dalsia vec ,preco sa na ten leupold pýtam je to ,že američania nelovia v noci ,a tým padom či osvetlena osnova ,a antireflexy ,splnaju to na čo sme zvýknutý pri europskej optike.Inac v B.Bystrici vam daju ked si kupite bushnel elite (pisem v skratke bez ciselných radov)malý lampaš ktorím si zasvietite do puskohladu pred strelbou a osnova sa nasvieti ,je to veeeelmi sikovne a pohodlne tolko k bushnelom p.Cimbalika.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19330 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Myslím, že čítaš pozorne a nie si zaujatý. Presne tak to bolo myslené!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19331 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Zásadne nikdy neporovnávam hrušky s jablkami !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19334 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Bavime sa o puskohladoch akoby sme boli vsetci majstri sveta.Mam taky pocit,akoby Meopty boli uplne srot a akoby sa ciel nedal minut napr.Ziess-kou alebo Leupoldom.Nasi dedovia po vojne vieme akymi zbranami lovili,akym strelivom a pritom nemali sajnu o niejakych puskohladoch.Stacili aj mieridla,aby uzivili svoje rodiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19340 od majod
Odpoveď od majod na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Pán Lacika,vsetkých si nas ohuril tvojimi vedomosťami o našich predkoch.Ja ti budem trochu oponovať prikladom že môj otec sa vozí na forde ,dedo chodil vlakom a pradedo mal somára a vsetci živili svoje rodiny a snád¡,v danom momente boli spokojní.Ludia ,ktorí sa tu bavia o optike ,sa určite nespravaju ako majstri sveta ale ako ludia čo už niečo skusili a chcu sa dozvedieť viac alebo ponukaju svoje skusenosti iným,ktorí o to prejavia záujem.Napíš aký maš ty dalekohlad alebo puskohlad a opíš jeho vlastnost,ale nie tým spôsobom ,-že vidim dobre -to si nechaj na preventívnu prehliadku u lekára.Zdravim ťa a prajem ti ostrý zrak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19346 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Stalo sa.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19383 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Mily majod.Vlastnim Meoptu 7x50 a nikdy som netvrdil ze je to najlepsi puskohlad.Neviem odkial pochadzas,ale u nas to tak po vojne skutocne bolo ako som napisal.A to ci tvoj otec sa vozi na Forde alebo na Ferrari,tak to ma vobec nezaujima ,tie rozpravky si nechaj pre deti. Nepochopil si asi pointu mojho prispevku.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19406 od majod
Odpoveď od majod na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Priatelu,s rozpravkami o -majstroch sveta si zacal ty,ja meoptu neohovaram ,nakolko ju tiež vlastnim.Moja otazka znela na ludí ,ktorí maju leupolda a vedia to porovnať.Kedže nemaš k tejto teme čo povedať ,počuvaj alebo čitaj,šuchaj nohami a pozeraj do zeme.Inak na mna zavanul prototyp ludoveho polovníka Lovu Zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.060 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 842 návštevníkov a žiadni členovia on-line