Meostar R1 VS Leupold VX-lll

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18281 od johny
Odpoveď od johny na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Ano je to conquest ... to je nejaká vada?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18285 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
V podstate to ma s Zeissom len spolocne meno - Zeiss.Inak nic.Ale nech ti sluzi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18292 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
lovec neverim tomu ze by ZEISS prepozical meno nejakemu shitu . Taka firma si to nemoze dovolit takze ta kvalita tam musi byt hoci je s tej nizsej cenovej ponuky .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18297 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Nepovedal som,ze je to shit.Ale uznaj sam,co mozes cakat od optiky za 400 dolarov?Je to jednoducha najnizsia kvalitativna trieda pre americky trh,tu (v Europe) to Zeiss neponuka.Takze si nemysli ze za par dolarov dostanes sklo s optickymi a puskohlad s mechanickymi vlastnostami ako maju tie,co stoja 4x tolko.Mas len zboku napisane Zeiss,to je vsetko.Ked bude tot johnymu sluzit,nech ho k spokojnosti uziva,avsak som skor narazal nato,aby si niekto s jeho prispevku nevydedukoval,ze za velkou mlakou dostane kvalitnu optiku za par dolarov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18300 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Lovec je mi jasne ze sa neda porovnat 400USD a 1500USD puskohlad . Len si spomenul ze tam je len nalepka ZEISS . Ja som narazal na to ze keby to bol shit tak tam ZEISS neda svoje logo takze nejaku kvalitu to musi mat . To mas to iste akoby ferarri prepozicalo svoje logo na skodovku asi by to neurobili . preto mi z toho vychadza ze nieco na tom puskohlade musi byt ohladom kvality ked uz znacka ako ZEISS tam dala svoju znacku .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18321 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
....jak je libo...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18322 od miso
Odpoveď od miso na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Každopádne ho Johny čoskoro odskúša, tak zistíme čo je zač...podľa mňa to total shit nebude, možno stredná trieda...za tú cenu podľa mňa lepšie riešenie ako investovať do nejakého iného puškohľadu, kúpeného v SR(za rovnakú sumu)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18323 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Conquest je vyrobok fm. Zeiss na vyvoz do USA. Optika je bezvadna, avsak nie doslovne na pouzitie na strelbu za sera alebo v noci! Tu neexistuje ziadna moznost ineho vyrobcu! Som si isty ze majitel tohto druhu optiky bude pri danych svetelnych parametrov spokojny!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18327 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
... urcite nie, nakolko kriz neneni pri zvacsovani hrubku, a ako u mala puskohladov je seda a priehladna, samozrejme len cez den a dobre svetelne podmienky a super ked je sneh, ale diviaka alebo jelena na 3OO m ak zadrzis tak aj na krk, nebavim sa samozrejme o tom ci je to pol. alebo nepol. vzdialenost, ale najmensiu bodku ma KHALES a kedze SW... pri 2.5x1O je niekedy malo, chyba 12 zv..., takze urcite sa mu vyrovna KH HELIA COMPACT CSX 3x12x56 a neviem ci to uz nie je nahodou konzorcium.
<br/>...pekny NICK, prezrad povod alebo motivaciu...
<br/>... a ako povedal LOVEC nic nie je zadarmo a kvalita uz vobec nie, iba ak mas kamosa a chce ti urobit radost, ale uz som sa k tomuto vyjadroval co sa tyka NIGHT FORCE pre sniperov a spec. jednotky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18329 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
...je to presne tak, tam sa v noci nepoluje ako u nas, aj ked uz na pulte predavaju dobre ze nie 5+ gen. NV a to iba za asi 16OO.- dolarov max. ale vyvezies iba 2+ a aj to ak natrafis na normalneho ale taky tam nie su, akurat som studoval ten ich najnovsi, radu LEUPOLD VX-7, vsetko super, ale bez osv. bodu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18332 od johny
Odpoveď od johny na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Lovec viem že za ten peniaz som nekúpil špičkovú optiku. Môj rozpočet má svoje medze a myslím si že tu na Slovensku by som za tú cenu nič kvalitnejšie nezohnal. Nemám na puškohľad 40 tisíc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18334 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
noo, Prejavuje sa tu trochu odbornosti v teorii ale malo skusenostiiiiiiiiiiiiiiiiii!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18335 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Janci,na tvoju potrebu to bude 100%, VYSKUSAJ A ZISTIS!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18336 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Johny,nikdy by som si nikomu nedovolil vyhodit na oci,ze si nieco nemoze dovolit,to neexistuje.Len som chcel upriamit pozornost na to,aky model za danu sumu je mozne kupit,aby niekto nemal nespravnu predstavu.Pretoze som si isty,ze par jedincom to utkvie v zmysle-ved Amerike kupis Zeiss za dvanast tisic! Ale aky,to uz nikto nepovie...to je vsetko.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18340 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
a leupold za 750 dol + 20 dol pošta???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18341 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
30% cla?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18344 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Lovec keby bol dolar po 50Sk ako v minulosti mozno by jeho kvalita bola vyssia bol by drahsi pre nasinca :D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18356 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Castor fiber....bobor vodny
<br/>
<br/>Viem...ten Kahles je skvely...ale 2x drahsi. Vzhladom na finacne moznosti je asi ten Leupold priexodnejsi...aspon pre mna. Urcite poznate..ale predsa
<br/>www.opticsplanet.net/leupold-vx-iii-4-5-...cle-rifle-scope.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18373 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
prepac,obavam sa ze nerozumiem....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18374 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Meostar R1 VS Leupold VX-lll
Prave tento ma kamarat na Tikke a je s nim zatial celkom spokojny.Nad VX-7 by som pouvazoval,ked bude aj s osvetlenou osnovou.Ze niekto potrebuje aj vacsi objektiv uz pochopili /konecne 56mm/,este to osvetlenie osnovy.Zatial ovela lacnejsi variant k mojmu zvolenemu Schmidt&amp;Bender.Pockam,uvidim....este nemam ani novu flintu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.062 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 716 návštevníkov a žiadni členovia on-line