Úprava trofejí

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48657 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Úprava trofejí
Ty nás asi skúšaš však?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48676 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Úprava trofejí
nie neskusam robim to prv krat a nechcel som dopadnut tak jak si pisal ty sprvou trofejou inac vypada to uz dost slusne este zajtra nastriekam peroxid a bude to ok.potom este nejaku peknu podlozku a hotovo,mohol som ju dat nejakemu kamosovi aby to urobil zamna ale kedze je to moja prva chcel som si urobit sam

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48683 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Úprava trofejí
Na trhu je velmi dobra knizka tak si ju zaobstaraj www.elegenda.sk/knihy/volny-cas-sport/zv...ni-uprava-hodnoceni/ [/] Lovecke trofeje je tam vsetko o uprave trofeji.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48684 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Úprava trofejí
Aj ten kto robi lebku privy krat velmi dobre vie ze oci a modzok musia prec rovnako ako kazdy kusok masa!!! Jedine ze by si stym chcel krmit muchy a mat zaroven zasobu kostniakov na ryby. :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48686 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Úprava trofejí
ano urobil ak si nevybral mozog pred varením tak tam môžeš dať teraz aj sto litrov peroxidu lebka už nikdy nebude sneho biela. Len toľko, no Jaro ti napisal kup si knihu upravu trofejí, nikto nespadol z neba učeny. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48746 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Úprava trofejí
Akela ahoj takto som dopado,lepku som striekal ,natieral ale su tam este stale sive flaky presne tak jak pises mozem tam dat aj 100l peroxidu a nejde to vybielit.Nabuduce si dam vecsi pozor.Ucime sa kazdy z vlastnych chyb!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49124 od lankaster
Odpoveď od lankaster na tému Úprava trofejí
K ostatnim radam ak mozem pridat nenamacaj trofej do slanej vody niekolko dni pred vyvaranim ako to radia aj v niektorich odbornych knihach. Ked tak maximalne cez noc v cistej vode a na druhy den hned vyvarit. Nechaj na nose kozu a vyber mozok ,aj ked ja to nerobim vzdy len u starich kusov, tam aj pripadne orezem zuvacie svaly. Daj si pozor pri bieleni na stratu dentinu, to by bola skoda. Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49130 od koker
Odpoveď od koker na tému Úprava trofejí
Chcel by som poradiť. Čo by sa stalo s lebkou, ak ju namočím aj do sava? Mohla by sa trocha vybieliť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49136 od lankaster
Odpoveď od lankaster na tému Úprava trofejí
Savo sice bieli ale nie tak ako peroxid, skusal som to na zdochlinach, a casom alebo aj hned zazlkne. A savo odvapnuje, takze sa stane lebka krehka a casom sa rozpada. A ni do peroxidu nikdy nenamacaj trofej tiez sa odvapni a skrehne a pripravis sa o farbu zubov. Ak trofej spravne vyvaris tak staci 3 ci 4 krat potriet peroxidom a je krasne biela. Odporucam bielit na slnku ,aj ked to mnohy odsudzuju, len nie na priliz prudkom a treba dbat na to aby bola stale vlhka aby nepopraskala. Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49140 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Úprava trofejí
Trofej posledného /tohtoročného)srnca som "na striekal" peroxidom s rozprašovača, ako sa napr. používa na čistenie okien , alebo v zahradníctve. Potom som nechal na slnku vysušiť, ale nie dlho a nie na silnom slnku. Trofej je biela, pekná...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58482 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Úprava trofejí
Ako ošetriť staršie srnčie trofeje? Skšal som peroxid, ale nešlo to tak ako si predstavujem. Ešte uvediem, že trofeje sú umiestnené na vonkajšej prekrytej terase domu, nie v interiéry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.060 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 318 návštevníkov a žiadni členovia on-line