Digitálna fotografia

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2871 od Akela
Digitálna fotografia bolo vytvorené Akela
Videl som na tejto stránke kopu nádherných dig. fotografií. Chcem kúpiť fotoaparát a neviem sa rozhodnúť. Tí čo sa tomu dlhšie venujete, aký máte názor na SONY DSC-H1, má 5mpx, 12x op. zoom a stab. obrazu. Stojí 15 000,-. Alebo by ste mi doporučili niečo iné do 20 000? Ďakujem za všetky rady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2872 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Digitálna fotografia
Parametre tohto fota sú na str. www.megafoto.sk, je tam toho viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2877 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Digitálna fotografia
Najvhodnejšia kombinácia na fotografovanie divožijúcich zvierat je digi. zrkadlovka (s crop faktorom 1,6) + teleobjektív s ohniskom do 400 mm (po prepočte do 640 mm). Pravé zrkadlovky majú aj dostatočne rýchly autofokus. Je to ale drahší špás.
<br/>Sony DSC-H1 je EVF - má elektronický hladáčik v ktorom obraz nie je taký čistý a ostrý (je to miniatúrny display). Na statické zábery je to určite dobrý aparát. Záleží na tom čo chceš najviac fotiť. Dobré stránky o digi. fotografovaní sú www.fotoroman.cz a www.fotografovani.cz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2880 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Digitálna fotografia
Na tejto stránke je podrobná recenzia Sony DSC-H1:
<br/>www.fotografovani.cz/art/forec_amater/so...shot-h1-r.html?pos=0
<br/>a je tam aj rozsiahle diskusné fórum k jednotlivým značkám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2882 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Digitálna fotografia
Práve listujem fotoroman a je ozaj jednoduchá a páči sa mi. Zatiaľ ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2893 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Digitálna fotografia
Ahojte,
<br/>ak by mal niekto zaujem, predam cierny Panasonic LUMIX DMC-FZ10 s 256 MB SD kartou. Slovensky manual je samozrejmostou. Cena je dohodou. Ak ma niekto zaujem, moze mi poslat mail.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2899 od klouzek
Odpoveď od klouzek na tému Digitálna fotografia
A jak jsi s nim spokojenej?diky..klouzek@centrum.cz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2914 od miso
Odpoveď od miso na tému Digitálna fotografia
Ak chces nejake info o fotakoch skus pozrieť temu priroda vo fotografiach...su tam viacere vyjadrenia, urcite tam najdes nieco uzitocne;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2938 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Digitálna fotografia
Jovic: prosím ťa bol by lepší SONY DSC-H1 alebo Panasonic Lumix /asi 24000/ budem fotiť hlavne z posedu zver. Samozrejme neskôr dokúpim aj nejakú predsádku. Klasickú zrkadlovku nie, tá je pre mňa drahá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2941 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Digitálna fotografia
Akela, ja používam fototechniku Canon (predtým som mal Minolty). So zn. Sony a Panasonic nemám žiadne skúsenosti. Na www.fotografovani.cz je rozsiahle diskusné fórum o skúsenostiach aj so Sony a Panasonic. Pozri sa na to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2943 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Digitálna fotografia
Akela, ak Ťa zaujímajú ceny pozri sa na www.hej.sk. Majú jedny z najnižších cien na Slovensku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3367 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Digitálna fotografia
Tak Ježiško doniesol foto SONY DSC-H1. Zatiaľ pár fotiek urobil len syn. Zdajú sa mi dobré. Ak došetrím, kúpim predsádku na ešte väčšie priblíženie. Na tom snehu je to trošku &quot;bezfarebné&quot;. Už sa teším na jarnú trávičku, potom sa do toho pustím naplno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3369 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Digitálna fotografia
i zima dokáže byť farebná, niekdy stačí trochu slnka, napr. dko.contal.sk/bgnds/Suky92_bgnd.jpg[/] ako u nás 29.12.05

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3427 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Digitálna fotografia
Akela, prajem Ti dobré svetlo a veľa pekných záberov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3493 od brano
Odpoveď od brano na tému Digitálna fotografia
Hi all,
<br/>
<br/>Moj kamarat si kupil Olympus SP-500 UltraZoom, ta &quot;hracka ma 6Mpx, 10 x opticky zoom, 6,4 Lcd obrazovku, takze kazdy obrazok sa da krasne pozriet hned po nafoteni, 21 scenickych rezimov a super makro od 3cm. Foti to neuveritelne super, vyhoda je ze kto chce fotit zver v pohybe, tak sa to da kludne sekvencnym rychlo- fotenim s automatickym zaostrenim. Vyhoda je, ze fotak sa sam prisposobi rychlosti objektu a na zaklade toho odfoti objekt tak, aby nebol rozmazany. Teraz si k fotaku kupil aj predsadku, ktora predlzuje ohniskovu vzdialenost na 1,7 nasobok. Kvalita fotiek sa da upravit od tej najslabsej,aku mavaju telefony s VGA foto az po format Raw, cize najkvalitneisie fotky sa daju tlaci ako plagaty 2x2 metre, takze ked sa takato fotka pozera cez pocitac, daju sa na nej priblizit detaily uplne na maximum a v super kvalite. Kazdemu odporucam, kto ma zaujem vidiet ukazky, napiste e-mail adresu, poslem foto.Len take upozornenie, niektore fotky maju aj cez 5Mg.Kto chce viac informacii, staci si kliknut na Olympus.sk, alebo .cz. Cena tohoto fotaku uz klesla, takze sa da kupit aj pod 15 000 Sk.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3500 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Digitálna fotografia
cau brano ak mozes tak rad by som videl niake foto posli mi niake ak mozes moja adresa je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3531 od brano
Odpoveď od brano na tému Digitálna fotografia
Zdravim ta Martin,
<br/>
<br/>Tak prave som ti poslal nejake fotos na ukazku, dufam ze dorazia OK, asi ti to bude dlhsie stahovat, kazda fotka ma priemerne skoro 3 MB.
<br/>Zdravi Brano:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3551 od miso
Odpoveď od miso na tému Digitálna fotografia
Akela: snad sa ta kupa podari..ved potom nieco nafot a hod to tu..;) Ja uz tiez poskulujem po telepredsadke, jezisko dal nejake peniaze, tak snad nieco splasim..Mam Panasonic Lumix DMC FZ 20 a na ne nesedi velky pocet telekonventorov..najlepsi na moj fotak je original od panasonicu, ale ten stoji okolo 16 tisic a to je moc..
<br/>vyhodou pri telepredsadkach je ze pekne rozostria pozadie, pricom zver vynikne. Znamy ma telepredsadku asi za 6 tisic Sk, tiez sa bal kvality lebo kupoval cez net, ale je spokojny..pri dobrom svetle foti bajecne, no ked je sumrak nie je to uz take pekne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3628 od jager
Odpoveď od jager na tému Digitálna fotografia
Ak uvažujete o kúpe kvalitného digitálneho foťaku, možno by Vás zaujala moja ponuka.
<br/>Olympus C 740 Ultra ZOOM, 10x Optical ZOOM s Kartou XD 256 MB. Včetne Púzdra Temrak, Cena 8000,-Sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3677 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Digitálna fotografia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 81 návštevníkov a žiadni členovia on-line