300 WIN. MAG. zkušenosti

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39733 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
ahoj AKELA zabudol tvoj syn na mna,popros ho za mna nech mi napise mail dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39735 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Čau som ti dnes pisal, nedostal si to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39756 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
ahoj nasiel som ten mail dik ze si sa ozval

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39816 od pepies
Odpoveď od pepies na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Kefalin este jedna dobra rada k strelam PTS.odporučam ti strielat za lopatku lebo to strasne rozbýja:(:(Jedna vyhoda že ti nič neodbehne.ale strelil som stým lanstiaka na krk a výstrel ako keby som ho trafil S-ballom.dost to bolo podliate a fragmenty strely boli po celej lopatke....:(:(:(Doporučujem ti vyskusat SAKO Hammerhead stym budes určite spokojný až na tu cenu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39824 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
ahoj dik za info, ale tie PTS nebudem pouzivat na zver dam ich niekomu prebit na core-lock,alebo hammerhead mozno nieco ine,tie sako su za aku cenu a kde ich maju,PTS-som skusal do papieroveho balika na 100m nikdy by som ich na zver nepouzil stalo sa presne to co pises ,olovo po celom baliku a zo streli len pokruteny plech a co sa tyka presnost ,z troch vystrelov jeden do 10 ostatne dve kazda inam,teraz mam FEDERAL tak ich skusim tie su vraj dobre 11,7g,ale aj tak este chcem nejake tazsie vyskusat aby boli vhodne do pohonu,ak chces posli mail na adresu ktora je vo fore a poslem ti foto striel PTS ktore som vybral z balika :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39825 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Ak je to suchy novinovy balik,tak to mas prilis tvrde. Obvykle sa tie noviny namocia,potom by to malo byt podobnejsie k podminekam,ktore nastanu v tele zveri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39836 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
dik to som nevedel namocim vyskusam,ale aj tak sa na tom nic nemeni ,ze kazda strela leti kam chce:-o cao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39844 od pepies
Odpoveď od pepies na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
SAKO strely nieje mozne kupit.do 300wm.robia tusim 14,3 gr.stoja cca 1500sk/20ks.určite budes spokojný.ja som ich používal doteraz ale ta cena...a teraz nová várka je o 17%drahsia...ak by si chcel investovat vyskusaj KJG.ale strela stoji okolo 1,45 euro.mam stým zatial strelene len prasa ale som max.spokojný.chcel by som to vyskusat este na srncie či sa to nebude spravat ako celoplast...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39846 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Jasne,zo zasahom to nema nic,ide o rozklad strely.Preto je vhodnejsie makksie medium...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39850 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
dakujem vam za rady a prispevky na fore,som velmi rad,ze sa zapaju ludia ktory maju skusenosti a poznatky ziskane polov.praxov,dufam,ze za par mesiacov budem mat skusenosti s ktorymi sa budem moct podelit svami na fore,prosim piste a kto ma 300wm rad si precitam jeho nazor cao:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40018 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
ahoj miso300wm v poste mas nejake maili cao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40430 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Skusenosti s KJG v .300WM z poslednych dni a vikendov:
<br/>Pouzita laboracia s KJG 8,0g s Vo=1160m/s a s Eo=5382J,kal. .300WM,lauf 26&quot;.
<br/>Ulovena prevazne cierna zver,dva kusy srncej (srna a srnča),lisky. Kazdy kus bez ohladu na druh,velkost a umiestnenie zasahu (rozne uhly na komoru) ostali v ohni -pre mna najpodstatnejsi aspekt.
<br/>Poskodenia diviny u ciernej zveri skutocne zanedbatelne,len dekagramy z okolia vstrelu. Srna,nie najlepsie umiestneny zasah pod uhlom,strela chytila aj lopatku,prognoza poskodenia zla. Pri stiahnuti podliate blany na rebrach,zlomena lopatkova kost. Pri rozporcovani vznikol odpad cca. do 0,6kg-rozbity sval od ulomkov kosti,a nejake pasiky masa z rebier. Strata asi pol lopatky. Na prekvapenie to nebolo nic strasne. Ak by to nechytilo tu kost,bolo by to uplne v poriadku. S prihliadnutim aj na to,ze toto nie je laboracia prave najvhodnejsia na srncie,som bol milo prekvapeny. Jedna z lisok (na spolocnej) na malu vzdialenost,priblizne 20 metrov,takmer stratila hlavu.......nie od prekvapenia,ale KJG jej &quot;odstranilo&quot; krk.
<br/>Osobne doporucujem,zvlast pre kalibre,ktore maju potencial udelit strele vysoku pociatocnu rychlost,cim majitel ziska laboraciu s plochou drahou letu a vynikajucim stop-efektom. Pri vhodnom umiestneni zasahu male poskodenia diviny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40629 od Castor
Odpoveď od Castor na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Prakticke skusenosti, porovnanie, magnum-short magnum? Myslim, ze Belson ma kratkeho tucka v 7mm. Ak to tu je niekde rozobrate...ospravedelnujem sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40630 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
ahojte dnes som vyskušal FEDERAL SP-11,7g,som nadšeny,streli držia smer,hrib sa pekne otvara,žiadne ulomky olova ani plašťa,ešte odskušam HORNADY,REMINGTON,NORMA a potom sa rozhodnem ktore budem použivať,ak ma niekto nejake dobre skusenosti rad si ich prečitam ahojte:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40677 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Opýtaj sa Lovca01 ako mu idú tie Berger? Igore, nerýpem, pekná rana, až na to vyvrhovanie, vlastne vyliatie vnútorností. Dnes idem skúšať šťastie ja, je to zmerané, pozrel som balistiku na web. stránke Lapua. Zajtra sa možno pochválim, keď netrafím, ani bohovi ti nezradím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40678 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
:D ....tak,zda sa ze Bergery by mohli posluchat,ale ved uvidime,je to len moj prvy kus streleny s touto gulou.
<br/>
<br/>Musim ti pozhanat nejaky sikovny dialkomer a ked nezabudnem dovleciem chrono.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40704 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Vcera som bol pozrieť, reku šuchnem aj ja z tristovky, keď už to máme zmerané, ale ušli sme o 18.00h, strašne fučalo. Chlapi boli pozrieť aj druhú stranu, čo sa bude hnať v sobotu, vyzerá to slušne, do soboty tam dáme pokoj a dúfam, že natrafíme na tú 25 člennú bandu a bude kanonáda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49817 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 300 WIN. MAG. zkušenosti
Lovec 01: Dnes som vybehol na strelnicu nastreliť tie TTSX, mám pocit, že to má zatiaľ najmenší spatný ráz, čo som doteraz búchal v tejto ráži. Ale idú sakra dobre. Prehodil som Swarovskeho a tak som sa s tým nástrelom pozabával. 3 rany - cca 2cm rozptyl. Na Brno je to slušné.Zajtra idem skúsiť naostro. Cinknem ti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 339 návštevníkov a žiadni členovia on-line