prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42495 od iboo
celkom nerozumiem vete "podstatne pochopenie o prebijanim", vyložil som si to po svojom. Dôvodov na prebíjanie môže byť niekolko, akokolvek sa druhý snaží, nevyvráti inému jeho dôvody pre to, aby si prebíjal, veď môže, no nie? Princíp všetkého mi je nad slnko jasný, pracovný postup ovládam, znesiem aj kritiku. Jediné čo som chcel je opýtať sa čo by sa s tým dalo robiť. Nieje sotva ani jeden človek na SK (v našom okrese nieje určite ani jeden) čo má pušku na tento kaliber, nejaký čo majú 9,5x57 sa nájdu, ale to mi je na :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42496 od iboo
nie, nejdem setrit za kazdu cenu. jedine co z toho vyuzijem budu strely, z prachu si urobim pekny kratky ohník a bude :-p . Poprosím daj mi na seba mail, nechcem tu zaťažovať vlákno mojimi "amatérskymi" otázkami...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42497 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
V TOMTO PRIPADE JEDINE TAK
ak vies druh strely, vaha sa da jednoducho zistit a strela sa da vyuzit v inom naboji. Co sa tyka prachu, nemas sancu zistit jeho horiacu vlastnost takze tu existuje moznost nebespecia pri dalsom pouziti, to povedane nemas ineho vychodiska len ho znicit, alebo pouzit ako umele hnojivo v zahradke! Nad stratou 40 kusov nabojov by som vobc nerozmyslal. Nestoji ti to za pokus.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42504 od Ivan270
Odpoveď od Ivan270 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
iboo-nemáš záujem čo som ti napísal do mailu,keď si sa neozval ?Odpíš mi prosimta na mail.Dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42517 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42537 od miso243
Odpoveď od miso243 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
Mám menší technický problém. Niektorý výrobcovia uvádzajú pri svojich strelách viac balistických koeficientov platiacich pre rôzne intervaly rýchlostí. Lenže bežné kalkulátory počítajú len s jedným. Aký BC mám teda použiť? Ten v ktorého intervale sa nachádza úsťová rýchlosť alebo ten v ktorého intervale má strela najdlhšiu dráhu(čo vedie k ďalším úvahám o pomere dráh v jednotlivých intervaloch)? Výsledky nie sú na kratšie vzdialenosti príliš rozdielne ale...Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42556 od Igor
Pokiaľ ti na tom tak záleží zožen si BP Sierra Infinity 6 ten pracuje už s premenými BC.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43385 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
TO JE TAKá MALá VýZVA PRE PREBíJAčOV:)
<br/>
<br/>Zaujimalo by ma ako by sa dalo pri kalibri 45-70 Govt dosiahnut dopadovu energiu okolo 5000 J ako je to pri strelive s oznacením +P v tomto kalibri s dodržaním maximálnych tlakov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46133 od muco
Servuste páni vie mi niekto z vás poradiť kde by som zohnal par mosadzných hilzní do 12 a 16 brokovnice? ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46135 od mateh171
Odpoveď od mateh171 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
Občas sa ponukaju po kusoch na www.aukro.cz a www.odklepnuto.cz , je to ale sporadické a cena dosť vysoká. Ja by som mal zaujem o klasicke dutinky (papier alebo plast) 16 - nevieš poradiť ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51729 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
Idem si objednávať nejaké strely, keď spravím velkú objednávku budú super ceny, nepotrebujete niekto nieco strely,matrice? hocičo na prebíjanie. otázky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51731 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
Ahoj momentálne nie, ale keby si onjednával v budúcnosti by som niečo určite zobral. Posielam Ti maila!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51733 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
ok, ked budes nieco potrebovat kludne napis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51736 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
ok, platí ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51739 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
nazdar...jedná sa o prebíjanie 7x64 ?? pozerám že máš ten kaliber v albume...na kolko výde prebitie jedného náboja a hlavne typ strely..? U nás v združení má večšina tento kaliber,mohol by som sa spýtat či by nebol záujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51743 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému prebijanie nabojov.ako vybrat typ strely???
píš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54727 od jand
Zdravím páni.Nájde sa niekto kto by vedel pomôcť s prebíjaním nábojov kal.8x64S.Mám zopár prázdnych nábojníc a kedže do SK sa nevozí strelivo v tomto kalibri od iného výrobcu chcel by som vyskúšať aj niečo iné ako SB.Vopred ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5048 návštevníkov a žiadni členovia on-line