farbiarske skúšky stavačov - nepoľovník musí mať zbraň pri šúlačke?

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47681 od DKo
Kurt, ona strieľať nebude, má strelca.
<br/>Papo, neviem, či máš nejakého potomka, ale to by si bol fest mrcha otec, ak by si mu nedal vystreliť, kým by nemal zbroják 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47682 od lubenko
tak potom na čo je nam zakon ved sa uvažene možme riadit aj mi:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47683 od DKo
Aby nás mohli pototo. Apropo počul si už výraz občianska neposlušnosť 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47684 od lubenko
to nema vyznam s tebou diskutovat začinaš byt ako jeden čo už tu nieje;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47685 od papo
nuž ale toto si už naozaj posral. ja ti dám takého mrcha otca, že sa ti bude dlho o zbojníkoch snívať, zmetok jeden!
<br/>si len obyčajný drístaj, čo nemá čo povedať a napriek tomu len kecá a kecá a otravuje vzuch. nájdi si inú zábavu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47687 od DKo
Ohľadom zábavy skús uhádnuť kto mi tu poskytuje tú najlepšiu.
<br/>Vec vidím tak, že ty si šťastnejší, keď sa môžeš riadiť predpismi a ja, ak sa môžem riadiť rozumom. Proste sme ľudia a sme rôzni. A to je dobre, lebo ak by sme tu boli všetci rovnakí, tak by to tu bolo o ničom a Taki by to tu mohol zabaliť. 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47688 od DKo
Ak aj tebe chýba ... tak si nájdi nový terč na odbavovanie. Veď na tebe sa zas odbaví niekto iný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47691 od kurt
Ťažko povedať, ako hovorím, netuším ako je to s poistením. Ak má toto SPZ, resp klub, nejako ošetrené (pochopil som, že individuálne si žiadne takéto poistenie nerobila), tak podľa mňa spåňa podmienky. Keďže však poistenie jej asi nikto na skúškach skúmať nebude, tak by som z toho kovbojku nerobil. Hlavne nech sa nechytá flinty, to smrdí prieserom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47692 od lubenko
tu nejde o to či sa niekdo chce na niekom odbavit,ale je to verejna stranka a mal by si tu rozpravat len v zakonych medziach a mal by si to tu tak prezentovat a nie niekomu radit ako obyst zakon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47693 od DKo
Pozri sa na vec tak, že ja okrem predpisov uznávam aj tzv. vyšší princíp pri hľadaní riešenia, ktoré niekomu pomôže ale nikomu neublíži 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47694 od papo
ešte raz: nuž povedz teda jasný rezultát, mýlim sa v niečom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47695 od lubenko
suhlasim ale treba to tu prezentovat tak aby si tym niekomu neubližil;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47696 od papo
lubenko, ono to máš tak, nikomu neublížiš....princípy neubližujú. ani tie vyššie, ubližuje len brok, guľa, pes, oprávené protesty a zlé rady. ináč je to v poriadku.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47697 od ondrej
no chlapci, vo všetkej úcte, skončite tiebohoslužby a choďťe do inej témy, prosí. tu je no naozaj nepatričné...................:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47698 od zalesak
Už mi to nedalo, napísal si to ako by to malo byť, ale teraz sa zamysli sam maš už dnes skôr modne ako poľovne plemeno prave to by ťa malo tešiť že aj nepoľovncíci ktorý chovaju poľovne plemena chcú s nimi urobiť poľovne skúšky a viesť psov na poľovačkach ak im to príležitosť dovolí.
<br/>
<br/>To, ako to tejto dame tuna vysvetlujete, ako čo všetko je zle a neda sa ju môže len znechutiť. preto vas poprosím skúste to písať v priateľskom duchu tak, aby to ľudi neodrádzalo.
<br/>
<br/>Že je zákon a skušobny poriadok zastaralý je veľka pravda a dúfam len že sa konečne ľady prelomia a skušobne poriadky budu prerobene a bude sa v ních myslieť aj na týchto majiteľov PP.
<br/>
<br/>Hlavne mi na to nemusíš hned odpovedať ale skús porozmýšľať.
<br/>
<br/>ďakujem
<br/>
<br/>Viktor;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47699 od cechurik
ahojte,
<br/>k posliedke sa uz vyjadrovat nebudem...opisala som len, co sa stalo mne. Ale papo sory, ohanas sa legislativou a otazkou, v com sa mylis, kto na SPZ mi nedal jasnu odpoved, ale odpovede na konkretnu otazku, ked som kolektivny clen SPZ, platim clenske a lepim si znamku do preukazu...ci clenske zahrna spominane poistenie...tak tu som nedostala. Skusok som preliezla vela a na jednych jedinych sa ma iba jeden rozhodca pytal na poistenie, o ktorom som sa vlastne dozvedela od neho...viem, znalost zakona neospravedlnuje..ale preco nie je niekde napr. na prihlaske na skusky uvedene, ze je podmienkou ucasti na skuskach doklad o zaplateni jednorazoveho poistenia (teda za predpokladu, ze kolektivne clenstvo nestaci..lenze to zatial stale neviem)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47700 od weimarka
Jej, tak toto bolo veľmi pekne a trefne napísané. Neboj, ja chcem so psom pracovať a tak ma nemôže nič znechutiť. Toto krásne, pracovité a inteligentné plemeno si to zaslúži.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47701 od zalesak
Ja ti len držím prsty na tých skúškach a dufám, že ten strelec čo ho maš nebude vadiť rozhodcom, kynológií zdar.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47702 od lubenko
velmi pekne a trefne napisane

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47703 od maxiM
Mylis sa hlavne v tom, ako to Kurt napisal, ze Weimarka, alebo iny nepolovnik nemoze viest psa na skuskach. Ako clen klubu chovatelov loveckeho plemena je povinny uhradzat poplatok na kolektivne clenstvo SPZ. Ako si sam citoval skusobny poriadok viest psa moze clen SPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 760 návštevníkov a žiadni členovia on-line