Welsh terrier

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47983 od 6petka1
Welsh terrier bolo vytvorené 6petka1
Novo založená chovateľská stanica poľovne vedených welsh terrierov z Chrástkovej: www.welshterrier.estranky.sk Podľa mňa je toto plemeno pre poľovníka ideálne len je škoda že mnohý ľudia ho chovajú iba pre exteriér. Na Slovensku je len málo chovateľov ktorý sa snažia o chov výborných poľovníckych welsh terrierov a to je veľká škoda. Ja mojich welšíkov využívam najmä na diviačiu zver, cvičíme norovanie a vedia sa naučiť aj výborne aportovať-majú radi vodu. Čo hovoríte Vy na toto plemeno?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47986 od pollo
Odpoveď od pollo na tému Welsh terrier
Vynikajucí psi ale musí sa vydariť ,,, kto to bude trimovať až ích budeš 5 trimovať ty si spomenieš,napíš svoje ÚSPECHY.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47987 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
Pre mňa je úspech ked mi pes na spoločnej poľovačke zadrží na mieste postrieľaného diviaka, vyženie a zdolá jazveca a podobné zážitky čo sa týka skúšok na väčšinu sa zatiaľ len chystáme-ale tie nie sú všetko... a čo sa týka trimovania? Mám dvoch welšíkov a dalších dvoch trimujem iným a keď to raz človeka baví a má k psom vzťah trimovanie je to najmenej čo ti zaberie dva krát ročne po dve hodiny...aj v tom vidím problém rozšírenia tohoto plemena totiž je veľa "pohodlných" poľovníkov ktorí hľadajú račej výhovorky ako riešenia...a že sa musí welšík vydariť? Veď to sa musí každý pes aj pri iných plemenách ty poznáš nejaké plemeno ktoré má každého psa 100%ného?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47996 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Welsh terrier
Petka maš pravdu že nema žiadne plemeno len 100% psi, len welš ma jednu chybu že do chovu stači len vystava, a malo je poåovne vedených videl som aj super welše aj uplne nevhodne na poľovačku ale iba ako domaci mazel, pre asi 8 rokmi osm kupil fenku welša fenka je šikovna ma zaujem o pracu ale ma jednu chybu najde diviaky tri krat štekne tie vyskočia a potom je ticho a to je najvačšia chyba u welšov su veľmi neme čiže malo hlasite.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47998 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
Áno to máš pravdu je veľká chyba že welšom stačí na uchovnenie iba výstava pre to aj píšem že na Slovensku je veľmi málo chovateľov tohoto plemena ktorí sa venujú jeho poľovnej stránke. A ano viem aj to že bývajú málo hlasité ja mám asi šťastie lebo psík ohlási všetko a kľudne aj niekoľko hodín hlási aj zhasnuté kusy a fenka menej ale taktiež hlási ale ide skôr na kontakt -video z diviačieho oplotku tej fenky som si dala aj na stránku ale moc na ňom nie je vidieť ale aspoň počuť:-))) A presne tieto vlastnosti by som chcela správnym párením zlepšiť. Budem ju dávať páriť len zo psami hlasitými a pracovne využívanými našla som takých troch jeden z toho je v Česku. Tak uvidíme čo z toho bude:-)))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47999 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Welsh terrier
Bolo by vhodne keby sa to uvadzalo aj do rodokmeňa, ale to by som chcel príliž veľa. Držím ti všetkých desať nech sa ti to podarí.
<br/>
<br/>;):x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48000 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
Ďakujem :) to či sa mi to aj darí uvidíme na potomkoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48007 od bombarder
Odpoveď od bombarder na tému Welsh terrier
Pekna stranka,drzim palce;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48009 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Welsh terrier
Viktore welsh nemá jednu chybu, to není chyba psů ale lidí:x
<br/>
<br/>Petka tobě welšík vyhání jezevce? Jestli ano tak klobouk dolů;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48012 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
Ten psík čo mám tak vyhnal jazveca a zdolala ale našiel ho v betónovom priepuste pod cestou nie priamo v nore.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48014 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Welsh terrier
I tak je tedy šikovnej-ná. Nějak ti nerozumím co to bylo za pohlaví:liar::D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48015 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Welsh terrier
Jendo teba len stale zaujíma pohlavie :]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48018 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
Hups:-))) toho jazveca zdolala psík. Pletiem jedno s druhým lebo mám doma aj fenku:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48026 od milosbaca
Odpoveď od milosbaca na tému Welsh terrier
Zalesak sú velši aj hlasitý na stope a zároveň škrtiči v brlohu. Ja takých mám. Ak chceš si pozri moju stránku www.welshterrier.sk Aj tých chovných, hlasitých čo Peťka spomínala i toho v ČR sú odomňa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48031 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Welsh terrier
už som to preskumal dobre vedieť, mame v reviri zanietencov na welšov tak ak by bol zaujem určite sa ozveme, veľa zdaru obaja mate pekne stranky. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48041 od milosbaca
Odpoveď od milosbaca na tému Welsh terrier
Som veľmi rád, že pribúda chovateľov velšterierov, ktorý majú ozaj záujem na vylepšovaní a uchovávaní vynikajúcich poľovných vlastností tohoto plemena na nových potomstvách. Dúfam Peťka, že ti to dlho vydrží a držím ti palce, aby sa ti darilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48042 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
Ďakujem:)a dúfam že za mnou budú vidieť výsledky aj keď na také aké máš ty si budem ešte musieť dosť dlho počkať:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48052 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Welsh terrier
Kamarat zhana stena welsha- sucku, prip. mladu suku, moze byt aj nevhodna do chovu, neviete o niecom? Cena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48053 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Welsh terrier
Pripadne moze byt aj drotosrsty foxterrier!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48109 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
No veru neviem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 713 návštevníkov a žiadni členovia on-line