Welsh terrier

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52256 od HaHu
Odpoveď od HaHu na tému Welsh terrier
a ako sa vola jeho chovna stanica aby som to vedela lahsie vyhladat? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52257 od spider
Odpoveď od spider na tému Welsh terrier
čau.môžeš skúsiť aj Jozef Mráz žiar nad hronom,alebo Ivana Hotová bratislava.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52258 od spider
Odpoveď od spider na tému Welsh terrier
www.terriers.sk/?page=clanky&page2=chovne_stanice
<br/>
<br/>tu si najdeš všetky chovné stanice welshov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52264 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Welsh terrier
ked chces kontakt tak mi napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>ano pan mraz mal super welshov, mal, ivana ma celkom dobru sucku videl som ju niekolko krat makat na polovacke, suka je aj velmi pekna. ale este raz to poviem viktor ma pracovnu spicku u nas nema konkurenciu, psi su velmi velmi ostry ako na skodnu tak aj na diviakov. dalej su to velsi tona urbana a pedra fialu a v polsku kristofovi psy.
<br/>ivana teraznema stence planuje ich na rok aspon tak mi posledne povedala, viktor bude mat stence asi v lete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52324 od milosbaca
Odpoveď od milosbaca na tému Welsh terrier
Ahoj HaHu pozri si túto stránku http://http://www.welshterrier.sk/vysledky.htm
<br/>sú tam všetký výsledky velšterierov bl. skúšok na Slovensku od 2007 roku. Za minulý tam ešte chýbajú, ale onedlho tam pribudnú a myslím, že tam pribudnú výsledky všetkých skúšok nie len brlohárskych. Tam uvidíš, ktoré psy ako robia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52365 od TondaURBAN
Odpoveď od TondaURBAN na tému Welsh terrier
Jak Napsal Matěj. Viktor St. špička na slovensku (díky Šamartě pan Jiříček).A pes Sir je jeho asi životní pes.Doufám, že se nikdo nebude čertit, ale je v současné době nejlepší pes v Česku a Slovensku co se týká norování.Já a Pedro (Peťa Fiala) také základ s chovatelské stanice Šamarta.Pokud chceš slušnou práci na noře (brlohu) hledej po Šamartě.(pokud možno celou línii né jedince). Pokud pes bude dělat v noře povrch uděláš. Já osobně mám raději jedince, který v roku dělá na noře. To je díky genům. Pozdější práce je učení. Náš cíl by měl být uchovat velše jako pracanta. Tak jak to dříve bylo běžné. Všem kynologům hodně úspěchů při práci a zkouškách Tonda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52366 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Welsh terrier
nazdar nazdar, viktor doniesol aj psa z madarska velmi pekny a tiez super praca a ma na dvore aj sirovho syna, to je kopia otca a snad este ostrejsi, vsak uvidime co ukaze v prvej sezone.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52378 od HaHu
Odpoveď od HaHu na tému Welsh terrier
dakujem za odporucania ...hladam vsestranne vyuzitelneho psa tak snad sa dobre rozhodnem..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52380 od spider
Odpoveď od spider na tému Welsh terrier
čau.ak sa smiem spýtať na akú robotu chceš všestranného psa?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52557 od spider
Odpoveď od spider na tému Welsh terrier
sevas maťo.taká otázka:
<br/>
<br/>prečo nedoporučíš tvojho kamoša,velkého chovatela velšov???---roman n.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52560 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
:-)))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52561 od milosbaca
Odpoveď od milosbaca na tému Welsh terrier
Ano s tým úplne súhlasím, že Viktorov pes Sir je najlepší pes, ale vyložene na brlohárenie, aspoň medzi tými psami, ktorý sa ukazujú na bl. súťažiach. Aj ostatný velši ze Šamarty zvyčajne bývali veľmi ostrý a zameraný len na brloh na súťaže (veľmi často absolútna špička) tak, aby okamžite šli do chvatu, ale veľmi často bývali (niektorý ešte sú) na povrchu úplne nemý a často bez vydania hlásku sa zakusujú do diviakov rovnako, ako na líšku v brlohu, čo pre poľovníka je absolútne nežiadúce. A s tým nemôžem súhlasiť, že keď urobíš brloh, tak povrch tiež. Z nemým, alebo slabo hlasitým psom to ťažko urobíš ( nehovorím, že sú všetci taký po Šamartanoch). Tonda ty tam máš v krvi Dana z Císařského lesa, ktorý ti tam dodáva hlasitosť na vrchu. Samozrejme velš by mal už v roku robiť na nore, to je ideálne. Ja sa to vo svojej ch. st. z Bôrovej dolinky snažím skåbiť (tvrdá práca v brlohu s hlasitou prácou na vrchu), čo sa mi i darí ( v niektorých vrhoch viac, v niektorých menej).
<br/>Na záver jeden paradox: Viktorov Štelárov psík, ten mladý, čo tu o ňom píše Matej (matulkoch), že sa mu zdá ešte lepší, ako Sir je po sučke z mojej ch. stanice. Peťo Fiala má jedného psa z mojej ch. st. a jedného už ch. psa po mojom Iharovi z Bôrovej dolinky a ďalšie dve sučky taktiež po ňom. A ty Tonda teraz po tom psíkovi po Iharovi čakáš šteniatka, alebo už ich máš? Páril u mňa i Jožko Mráz a nechal si sučku.
<br/>www.welshterrier.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52564 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Welsh terrier
rozpravame sa o pracovnych welsoch, roman ma par zaujimavych zvierat, mladych, hlavne suky ale este uplne nic dokazali. potencial vsak je. aj ten mlady rusak je super na diviakoch na ten vek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52571 od TondaURBAN
Odpoveď od TondaURBAN na tému Welsh terrier
Miloši, Miloši--za prve nekryl jsem psem od Pedra kvůli tvému psu Ihar. Výsledky Bria od Hotařskej búdy jsou více přesvědčující.. V této lini je Chira z Šamarty (ona a Pegy z Šamarty feny J.Jiříčka prý životní). Fakt je že tento potomek dělal v roku. a navíc jsem trochu osvěžil krev. S tou hlasitostí máš asi pravdu, asi.. Teda, že je tam hlasitost po Dan z císařského lesa jsem nevěděl.Bohužel, Arna u kusu zatím nehlásí jde si kousnout.Moc jsem se jí nevěnoval ten rok jsem cvičil dva velše + jagoše. Z 9 velšteriérů jsem měl 5 hlásičů u kusu (5 od Jiříčka). Sám mám raději hlasitost 2 tedy na viděnou. to bude tím, že dost chodím po naháňkách. A když pes hlásí, tak žene před sebou zvěř. Další krytí plánuju psem po chov.stanici kde oba rodiče jsou po Šamartě (min.3 generace)z Čech. Hodně úspěchu s velši jak na zkouškách tak při práci v terénu Tonda.
<br/>:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52572 od milosbaca
Odpoveď od milosbaca na tému Welsh terrier
Čau Tonda. To ani netvrdím, že si kryl kvôli Iharovi. Skôr som chcel poukázať na to, že keby sa vám ostatným pracovným chovateľom nepáčili povahy mojich psov, tak by ste tú krv nedávali do svojich chovov. A čo sa týka výsledkov Ihara, vieš sám, že som mal dosť smoly. Veľa úspechov všetkým chovateľom velšov, ktorý majú záujem o prácu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52582 od Nemco
Odpoveď od Nemco na tému Welsh terrier
Spider , spider , spider ......... od teba ta kritika sedi ...... aha , ty ma vlastne krtizovat nemozes, pretoze si mal akurat dvoch psov(prepac 3) , ktori aj tak stali za hovno!!! Ked budes mat nieco s tvojho vlastneho chovu , budes odchovavat a vediet spravne selektovat povahy, tak potom mozes cynicky poukazovat na druhych. Nieco na upresnenie.......
<br/>Kazda jedna moja chovna suka a pes ma u mna brlharske skusky v druhej cene 64b , nie su ziadny spickovy skrtici ako Siro a jemu podobny, ale nemusim sa za nich hanbit, nakolko odvedu pracu ako niektori jedinci z &quot;pracovnych&quot; linii a podla vysledkov od roku 2006 aj viac !!! O exterieri sa tu nemusim ani bavit. Videl som psikov z &quot;pracovnych linii&quot; , ktori stali akurat tak na 3,5 broky , takze nie vsetky zvierata vo vrhu aj tak budes mat vrcholovo pracovne vlohove. S moji psami sa rocne zucastnujem 10 spolocnych polovaciek na diaviaky a min 10-15 brloharskych akcii , co tu urcite mozu potvrdit aj niektori zainteresovani. Ked budem mat dokoncenu webstranku, tak sa mozes potom pokochat pracovne aj exterierovo. Niektorym psikom pojde lepsie brloh, inemu diviaky a tomu co nepojde nic bude vyselektovany ako som to urobil s patosom , foxom a welshom .....................
<br/>Kaslem na to , co si kto mysli o mojom chove velsov , ja si budem robit svoje veci. Som zacinaju chovatel a nemam sa za co hanbit ani praca a exterier. A ze moze pes vyzerat aj robit uvidime za par rokov odchovu z mojej chovatelskej stanice. Takze cynizmus si este odloz do suflika.
<br/>
<br/>P.S. 6PETKA1 ten smileik si mohla odpustit, ja som nikdy tvoje zviera(ta) nekritizoval, co by som urcite mohol.
<br/>
<br/>Este jedna vec, za to ze nam pracovnu spicku som zly CLOVEK ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52587 od 6petka1
Odpoveď od 6petka1 na tému Welsh terrier
Nemco, pekné že by si určite mohol, ja sa nehádam, no ten smajlík bola reakcia na tú diskusiu čo sa tu rozprúdila, nebol mierený na konkrétny komentár. Som len nestranný pozorovateľ s chovom v uplnych začiatkoch ja neposudzujem a tobôž nepodceňujem. Takže ak to bolo zle pochopené ospravedlňujem sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52592 od TondaURBAN
Odpoveď od TondaURBAN na tému Welsh terrier
Nemco
<br/> Nikdo Tě nehanil ta reakce na 6petka1 byla trochu přehnaná.(Viděl jsem její fenku pracovat a měla dost slušný výsledek). Bohužel se na ní podepsal špatný krok při výcviku.Neníto chyba Peti. Pokud uděláš stránky pošli prosím odkaz. Od koho máš feny na chov. Napiš prosím na můj email. Díky.Hodně úspěchů v chovu. Nedej se odradit sám chovám velše pro sebe a jejich práci. O nějaké špičce nemluvím. Jsou doby kdy se daří více a kdy méně. Tonda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52607 od Nemco
Odpoveď od Nemco na tému Welsh terrier
6Petka1 prosim, prijmi moje ospravedlnenie, nechcel som zbrklo reagovat........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #52608 od spider
Odpoveď od spider na tému Welsh terrier
čau roman.
<br/>tá správa bola pre maťa a nie pre teba,nikto ťa NEKRITIZOVAL.
<br/>
<br/>už keď ti chceš mňa kritizovať za mojich dvoch psov tak dobre,ale nezabudni ja som so svojimi nemal len BL ale aj iné povrchové skúšky narozdiel od teba.vieš dobre že mňa skôr zaujíma robota ako chodenie a vystatovanie sa na výstavách.
<br/>aj ti ako človek vela toho nezmôžeš keď si pomocník výcvikára a teba niet,dalej tvoja práca v klube ohladom stránky ako správca u velšov a nič tam neni.
<br/>
<br/>tak prosím ťa nabudúce zváž svoje slová.a začni písať proti niekomu až potom keď si si porobil robotu.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.062 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 884 návštevníkov a žiadni členovia on-line