Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2374 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Myslim si ze by sa malo zauzivat ,hlavne pravidlo nahlasovanie postrelenej zveri ,niekolko krat sa mi stalo ze polovnici nevedia co maju robit a pouziju vsetky dostupne psy v okoli a az potom ak nahodou si niekto spomenie oznamia to po niekolkych dnoch vodicovi farbiara .Je to dost velka skoda , aby zver postrelena uhynula niekde v lese a zozrali ju lisky.Neviem ako teraz , ale niekedy prebiehal kurz vodica farbiara , bol to trojdnovy kurz ,ktory som absolvoval aj ja a myslim si ze by na taketo kurzy mali pravidelne posielat clenov aspon jedneho clena z PZ,nie je to na skodu a hlavne mladym zacinajucim polovnikom by to velmi pomohlo.Samozrejme je potrebne aby pz cestu a naklady preplatilo , pretoze tam na svoje naklady nepocitam cas malo kto pojde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2449 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Jager, blahoželám ti k fotke týždňa! Aj ja často fotím psíkov a viem aké je to náročné a koľko musíš urobiť záberov, kým sa ti jeden vydarí podľa tvojich predstáv. Aspoň že máme digi foťáky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3293 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Šťastné a veselé vianoce, veľa vzrušujúcich dohľadávok na dlhom remeni všetkým vodičom ušľachtilého plemena Farbiarov praje JÁGER.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3296 od eros
Odpoveď od eros na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Šťastné a veselé vianoce,hodne zdravia a šťastia v Novom roku 2006 prajem všetkým chovateľom farbiarov.
<br/> Mne 6.11.2005 odišiel do farbiarskeho neba môj hanoverák.Chýba nám doma všetkým. Nemôžem sa dočkať jari, keď budú šteňatá a toto malé chlpaté čudo mi nahradí túto veľkú stratu.Kto bude mať mladé? Zavolaj 0911 235342.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3455 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Zdravím všetkých poľovníkov, ktorým učaroval dlhý farbiarský remeň. Ak máte záujem o šteniatka Hann. farbiara po kvalitných rodičoch, už teraz sa treba po nejakej chovnej stanici obzrieť. Jedna z vaších možností je, že si predbežne zajednáte šteniatko od mojej sučky. Sučka, Brita Vidov Vrch, chovná. BOB, CAC, CAJC, CACIB, Víťaz plemena 2004, PF I. cena 204b, IHF I. cena 244b.
<br/>Štence len pre Poľovníkov.
<br/>Kontakt: 0905 869 890
<br/>Teším sa na Váš záujem.
<br/>
<br/>Farbiarom zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3456 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Veľká škoda že mám už psa - stavača, inak by som ťa určite oslovil. Farbiare sa mi páčia, prajem veľa chovateľských úspechov. Určite je to výborný pocit odchovať štence a pozorovať ich ako sa tmolia okolo suky. Aj keď zhruba viem koľko starostí to obnáša.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3467 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Farbiarom sa venujem uz skoro 18 rokov , da sa povedat od zaciatku svojej polovnickej aktivnej cinnosti a musim povedat ze je to krasny a rozumny pes.Zatial som mal len Bavorske farbiare , ale som presvedceny , ze po skonceni sluzieb mojho 8 rocneho priatela skusim Hanoverskeho .Prajem Vam vsetkym uspesny novy rok a hlavne vela zdrvia aj pre vas aj pre Vasich priatelov psikov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3548 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Chcel by som sa informovat, zhruba aka cena sa pohybuje za steniatko Hanoverskeho farbiara.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3567 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Cabrad, ak už máš psíka vo veku 8 rokov, doporučujem ti zvážiť, výhody výcviku šteniatka pri psovi, ktorý šteniatku dá ten charakter výcviku, ktorý ty mu dať nemôžeš. Ak by bolo možné stretnutie, malo by to pre nás oboch prínos vo výmene skúseností. Ak ti nerobý problém dať mi tel:, tak ja sa ti ozvem.
<br/>Cena Hann. farbiara sa pohybuje od 8 do 10 ticíc.
<br/>Poľovníctvu zdar a Farbiarom zvlášť!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3640 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Pre Jager, mozme sa pripadne aj stretnut nerobi mi to problem , ale az v mesiaci februar po 15, vtedy sa vraciam zo zahranicia takze do vtedy len pozeram prostrednictvom intrnetu co sa deje na slovensku a citam , som z okresu Zvolen vies mi poradit kvalitne stena , chcel som sa informovat cez MVDr Zeltvaya poradcu chovu , ale nemam s nim dobre skusenosti ,Napis mi na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3787 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Rád by som sa ťa na niečo oýtel, môžem použiť tvoj mail?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3864 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Pre Steyr, ano mozes pouzit , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3913 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Tak páni, s sobotu 28.1. hurá do Trenčína na MVP. Komu učarovali ušľachtilé plemená farbiarov môžeme sa stretnuť pri kruhu Farbiarov.
<br/>Farbiarom zdar!!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3914 od eros
Odpoveď od eros na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
zdravím,
<br/>kde by to presne malo byť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3915 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
pre eros, Je to teraz v sobotu 28.1.posudzovanie v kruhu začína o 9 30h. Ak tam budeš, budem rád keď sa stretneme. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3916 od eros
Odpoveď od eros na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
som tam

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4036 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Moze mi niekto zhruha opisat ako dopadla vystava , co sa tyka farbiarov? dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4495 od MarekKraus
Odpoveď od MarekKraus na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Sháním veškerou dostupnou literaturu o výchově a výcviku barvářů. Poradí mi někdo ,kde se dá něco sehnat ??Napište mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5220 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6196 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Marek, zavolaj mi na 0905 869 890, Dám ti kontakt, kde sa môžeš obrátiť o pomoc. Farbiari sú, jelení psi a preto nemajú veľa spoločného s inými plemenami poľ. psov. Kto mal raz farbiara či už Hannoverského alebo Bav. alebo Ang. ten už vie, že tieto plemená si zaslúžia mimoriadnu pozornosť. Špecialne sa toto tvrdenie týka HF, ktorý bol na počiatku zrodu týchto plemien.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 325 návštevníkov a žiadni členovia on-line