Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6270 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Plne suhlasim a hlavne potrebuju specialny pristup,ked urobis chybu je velmi tazko ju napravit.Vela polovnikov sa ,,starie .. do farbiarov a nevedia o nich nic,rozdavaju rozumy sice neviem odkial na to chodia , ale uplne su mimo.Povedal by som ze vycvik farbiara a doviest ho do konca je umelecke dielo , vycvik je podla mna jeden z najnarocnejsich zo vsetkych psov na cas a aj na financie a hlavne skusenosti.Ja osobne vzdavam cest kazdemu farbiarovi a zelam vela uspaechov kazdemu vodicovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6499 od MarekKraus
Odpoveď od MarekKraus na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Zapoměl jsem se vás zeptat na přesnou adresu. Napište mi jí prosím mailem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6918 od zilka
Odpoveď od zilka na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Pre Jager.
<br/>Zdravím Vás. Ako je so šteniatkami HF? Budú. Nezabudli Ste na mňa?
<br/>Výmena.
<br/>Zilka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6950 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
pán zilka, samozrejme nezabudol, pošlite mi vaše číslo mobilu a ja sa vám ozvem. Farbiarom zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6960 od zilka
Odpoveď od zilka na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Číslo mobilu 0905667109

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15621 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Kazo, reagujem na tvoj tel.dotaz. Ak už máš psíka staršieho 8 rokov, doporučujem ti zvážiť, výhody výcviku šteniatka pri psovi, ktorý šteniatku dá ten charakter výcviku, ktorý ty mu dať nemôžeš. Ak tvoj záujem o šteniatko z mojej chovnej stanice &quot; z PRALESA&quot;, trvá odber bude teraz koncom mája. Ak ti nerobý problém dať mi tel:, tak ja sa ti ozvem. Môj telefón je 0905 869 890.
<br/>
<br/>Poľovníctvu zdar a Farbiarom zvlášť!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15733 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Kazo, nech priateľ privedie psíka. O 14 dní si ho môže zobrať. Jediná podmienka je aby vedel, že opakovanie je matka spoľahlivosti. Nech ho privedie čo najskôr, lebo potom nebudem mať čas kôli sučke, ktorá bude mať štence a to si vyžaduje veľa pozornosti a času. Inak odber šteniat bude v máji.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15735 od katka-aaa
Odpoveď od katka-aaa na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Pozdravujem Jáger,
<br/>Dopočula som sa, o Vašej chovnej stanici Hann. farbiarov, a o Vaších chovateľských výsledkoch. Ak bude mať Vaša sučka šteniatka chcela by som si jedno u Vás objednať.
<br/>Mal by to byť žíhaný psík,
<br/>Napíšte mi či budete somnou počítať a kedy bude odber.:)
<br/>ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15739 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Ahoj Katka-aaa, zavolaj mi na 0905 869 890, Dohodneme sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15750 od katka-aaa
Odpoveď od katka-aaa na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
dobrý deň Jager, Cena za šteniatko je prijateľna. Informovala som sa aj u iných chovateľov a tiež pýtajú 10000,-Sk. Zálohu som Vám práve teraz poslala na účet, ktorý ste mi v telefone nodiktovali. Prosím, aby ste mi potvrdili príjem. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24176 od eros
Odpoveď od eros na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Beny z Velkej Race - PF 160 bodov-II.cena. Psik ma iba 1.5 roka.Mal stopu staru 19 hodin,isiel posledny.Smola.Mal tazkosti na stope-cerstve krizovanie stopy dancimi stopami, trapili sme sa, vareskara sme aj videli prejst cez drahu stopy.Po najdeni kusa hlasity oznamovac!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24199 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Gratulujem !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24229 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Aji já blahopřeju, je krásné když se takto daří, jen tak dalej a hodně štěstí při dosledech a ať jich máte společně co nejvíc;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31036 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Zdravim jager. Mam zaujem o psika z Vasej chovatelskej stanice...Mohli by ste dat vediet, ci budete mat stence v tomto roku v jarnom vrhu??Ozvite sa prosim Vas.
<br/>Vopred dakujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31066 od jager
Odpoveď od jager na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Tihuanna, v prvom rade ďakujem za prejavený záujem o šteniatko a zároveň nás to moc teší.. Iba jedna malá pripomienka. Pravdepodobne si sa rozhodla pre šteňa z našej chovateľskej stanice na základe pracovných a exteriérových výsledkov. Mám tomu rozumieť tak, že ak sučka nebude mať jarný vrh, čo sa ľahko môže stať, zoberieš si potom šteniatko z ktorej koľvek chov. stanic, alebo si ochotná počkať? Už si mala farbiara? Máš výkon práva poľovníctva? Čo skúšky, výstavy, poprípade chovnosť? Z niku sa mi vidí že si žena, ak tak nie je tak prepáč.
<br/>Kontakt: 0421 905869890
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31071 od DKo
Jarný/letný vrh ... štence by si mali užiť slnka a vzduchu (u nás aj vody) aj v období, kým sú ešte pri materi ... posilní ich to aj psychicky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31092 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Meriam 187cm a vazim 107kg, takze by som mal byt chlap:D ale to nevadi....
<br/>Som polovnik a doteraz som mal( a este aj mam) duricov, slovenskych kopovov.Oboch psikov som mal s PF. a DS. v prvej cene...
<br/>Medzicasom som vsak zmenil revir a stretnut sa z diviakom ako je rok dlhy je takmer nemozne.Ide o vysokohorsky teren na Slovensko-ukrajinskych hraniciach a preto by tu myslim si, nasiel ovela lepsie uplatnenie farbiar.Kolegovia maju bavorakov ale mne osobne sa viac pacia hannovery, su silnejsie aj exterierovo sa mi viac pacia...
<br/>Byvam v dome a les mam hned za zahradou, takze podmienky pre psika ako stvorene.
<br/>Pytal som sa na jarny vrh, lebo z vlastnej skusenosti viem povedat, ze stence su viac vitalnejsie a ako uz bolo povedane, ten jarny vzduch a slniecko im robia dobre...
<br/>Takze este raz, mal by som zaujem o psika, najlepsie zihane stena z jarneho vrhu, ak by sa nieco podarilo, urcite sa mi ozvite...dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31118 od eros
Odpoveď od eros na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
Mame tiez hanoveraka, prave dnes som bol s nim pri diviakovi v oplotku - do vnutra sme ho ale nepustili..Boli sme zvedavi, ako sa bude chovat pri plote,bola to parada. Krasne hlasil, poriadne hrubo, ved pri jeho postave - 48kg a vyske 57cm bolo co pocuvat.Doteraz nemal to stastie byt v lese pri zivych diviakoch, vzdy uz boli zhasnuti.Budem musiet asi prilozit aj nejake foto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31242 od demo
Odpoveď od demo na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
No pozrel som tvoje fotky.. Sakra co mu davate zrat? Anabolika? :) Vsak je to kus psa...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31245 od eros
Odpoveď od eros na tému Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
zerie vsetko - od granul az po suchy chleba,je to taky trativod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.183 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 190 návštevníkov a žiadni členovia on-line