vycvik polovnickeho psa a skusky polovnej upotrebitelnosti

pred 17 rokmi 3 týždnami #15901 od Lindchen
Ahojte. coskoro si prineniem domov bigla a chcela by som s nim absolvovat zopar skusok. Polovnicka sice nie som a ani ho nebudem vyuzivat v reviri, ale predsa len je to skoda mat polovnickeho psa len tak v panelaku. A ja tiez milujem prirodu, takze by to bola zabava pre mna aj pre psika. No a teraz k veci. Prosim, mohol by mi niekto z vas skusenejsich poradit nejaku literaturu, ktora sa zaobera polovnym vycvikom, beham po knihkupectvach uz skoro 5 mesiacom a nic som na tuto temu nenasla. A este jedna otazocka: Na skuskach musim byt polovne ustrojena? Pretoze iste chapete, ze oblecenie pre polovnikov je dost drahe, teda na to, ze polovnicka nie som. Nestacilo by len sportove oblecenie a vhodna obuv? Lebo v opacnom pripade sa asi nebudem moct zucastnit skusok... Vdaka kazdemu, kto si najde cas odpisat a poucit greenhorna ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15909 od matulkoh
ustrojena musis byt, ale staci ti pevna obuv, hnede alebo zelene gate, nie maskace, a zeleny sveter, kosela, tricko. to kupis aj v sekaci, vacsi problem bude skor vo vycviku psa, ak nemas kamosa polovnika kynologa, je to problem a teda ta to bude stat nejeke tie peniaze u vycvikara a v neposlednom rade ak urobis aspon FD je to uspech, bigel je velmi tazko ovladatelny a s tymi pudmi loveckymi musis mat stastie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15913 od pytliak
Skus antikvariaty alebo kniznice, tam sa obcas daco najde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15915 od DKo
Skús si zadovážiť psa od niekoho kto sa im aj poľovne venuje a ide mu viac o psov a zachovanie ich povahovavých vlastností a než o plný pudilár z psieho kšeftu. Ten ti bude na dobrej pomoci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15916 od sbl
Ahoj,
<br/>ja som mala podobny problem (i ked mam v rodine polovnikov). Vyriesila som to tak, ze som si spravila polovny listok, mozem chodit do reviru a tak cvicit psov. Mam pristup k zverine a nikto ma z reviru nevyhodi, lebo ma poznaju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15917 od Jaro
www.press.sk/index.php?option=com_phpsho...e&product_id=669 [/]klik skus tuto knizku velmi vydarena a velmi podrobna . ale najviac ti aj tak pomoze clovek ktory co to uz preskakal . lebo podla knizky ti budu niektore pojmy urcite cudzie . moze sa stat ze viac pokazis ako ziskas .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15918 od Jaro
a ohladom tych skusok pokial to bude vydareny bigel vlohovo mas sancu urobit vlohove skusky , farbiarske malych plemien a farbiarske duricov ale v dnesnej dobe je vela biglov nema na teplej stope takze max tie FD skusky .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15920 od katka-aaa
Ak to myslíš vážne s tou pomocou, skús zavolať 0905 869 890
<br/>
<br/>Tu najdeš radu a poprípade aj pomoc celkom určite.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15922 od Jaro
no tusim si sem dam aj ja reklamu aj s telefonnym cislom :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15925 od Lindchen
Vsetkym velmi velmi velmi pekne dakujem, skutocne ste mi pomohli. Je to pravda, ze bigel sa tazsie ovlada, boli uz aj ludia, co ma od neho odhovarali a teraz nemyslim laikov, ale napr. veterinarka mojej kamosky. My sa ale zapiseme k p. Buckovi a ak som dobre informovana, tak okrem rozhodovania na vystavach je rozhodcom aj na skuskach, takze verim, ze mi ako odbornik poradi a pripadne sa dohodneme aj na vycviku. A keby aj nie, svet sa mi nezruti, do prirody mozeme chodit len tak na prechadzku ;). Este raz vdaka :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15935 od Jaro
Nic v zlom ale menovany pan nic moc veru . ;/ osobna skusenost ci uz ako predseda klubu alebo ako veterinar alebo organizator skusok .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15937 od pytliak
Hovoris mi z duse, zabudol si este ze ku... charakter.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15939 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15942 od kurt
Predseda akého klubu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15951 od matulkoh
chlapci pozname sa dobre ale absolutne sVami nesuhlasim, ja mam len dobre skusenosti ako veterinara nepoznam lepsieho, vynik. rozhodca, a kynolog, a mne velmi sedi ako clovek, vzdy mi pomohol, aj ked nepracoval, ked som potreboval poradit, do reviru ma zobral. SKRATKA s Vami nesuhlasim a myslim si, ze toto nie je miesto pre taketo reci, a mne dost vadia. tak by ste toho mohli nechat. radsej sa bavme o psoch, vycviku...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15971 od Lindchen
Ja by som tiez este daco k tejto veci a potom uz hawk k tomuto problemu. Moja kolegyna s nim mala velmi zle skusenosti a znama mojej mamy z prace zas velmi dobre a nevedela si ho vynachvalit. Mozno, ze to bude zniet v tejto suvislosti trochu bizarne a v dostatocnej hlbke to pochopia asi len zeny, ale asi takto: gynekolog je pre jednu zenu uplne otrasny surovec a o tom istom ina zena povie, ze je to najlepsi lekar v odbore. Takze tolko netradicne prirovnanie :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15972 od Jaro
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15973 od Lindchen
Som rada, ze som ta pobavila :-p Ozaj, nevie niekto, kde by som zohnala februarove cislo Nase polovnictvo? Da sa objednat starsie cislo? Celkom by sa mi hodilo, ale v stankoch si ho nenechavaju (vraj vyhaduju!). Pritom pokial viem, tak sa nepredane cisla vracaju. No nic, kazdy sme nejaky. Inak vdaka potom za odpoved ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #15979 od Basky
Ak máš prístup k ´zverine´, tak máš v rodine veľa úspešných lovcov - lebo zverina, niekedy nazývaná aj divina je to, čo ostane zo správne ošetrenej ulovenej zvere, resp. mäso pripravené na kuchynské použitie..
<br/>V revíry stretávaš o.i. ZVER... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17265 od Marceliusko
Ako najlepsie pripravit border terriera na skusky duricov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 423 návštevníkov a žiadni členovia on-line