Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49674 od DKo
Až tak si ho nemusel, ale tak mu treba, keď rýpe do Banásovcov 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49682 od pacho
vie niekto kde nájdem výsledky MKS, ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49683 od ondrej
franz kazdy pes ma niekde hranicu ..............a asi si ju prekrocil :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49685 od cechurik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49698 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
aký povel sa dáva psovi pri šúlačke a kde by som našiel na nete nejakú literatúru o podobnom výcviku (les,voda,pole) vdaka:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49699 od tomulino

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49714 od LacoBanas
Odpoveď od LacoBanas na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
Cvičiť psa tým že dostaneš rady po nete???? To sa jednoducho nedá ani v dnešnej modernej dobe. Môj názor !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49715 od LacoBanas
Odpoveď od LacoBanas na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
Ako sa darí?
<br/>Pozdravujem ťa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49717 od franz
Caute.
<br/>Nerypem do Banasovcov:D
<br/>A psa som si nedoje.al ja ale asi pan co ho cvicil.Tym nechcem spochybnovat jeho metody.
<br/>Ale ked sa vam pes vrati a boji sa aportovat tak to asi nieje normalne ved som s nim 2 tyzdne len chodil a ziskaval si doveru naspat.Uz je to trochu lepsie.
<br/>A necvicim psa po nete ale len zbieram rady tam kde si neviem rady sam.
<br/>Nieje to moj prvy pes.Mam MKS a ten aportuje ukazkovo ci z vody alebo na suchu.
<br/>Tak som sa chcel spytat tu ale co uz asi skusim niekde inde:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49718 od LacoBanas
Odpoveď od LacoBanas na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
Skús mu zastreliť zver...........
<br/>1. najlepšie bažanta
<br/>2. len ak ju vystavuje a vidí ju ako zver po výstrele padne
<br/>3. keď toto nepomôže tak ho podaruj niekomu len tak na radosť a kúp si psa ktorý dokáže poľovať
<br/>nič lepšie nemám
<br/>rád by som toho psa videl.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49724 od ondrej
nazdar nazdar dary sa dobre len uz nemam tolko casu ako skorej to vies mam doma dvoch pytlacikov maju uz tizden ;) a psi na mna pozeraju pekne z voliery ........von sa dostanu akurat na polovacku ...........a co ty ??? ides vyhrat tento rok podhajak ?:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49725 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
vdaka tomulino je tam niečo od knolla....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49726 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
Laco ty si pána otta banasa syn? nechcem cvičiť psa po internete iba som bol zvedavý na nejakú literatúru... apropo bol som v nedelu na Slimáka ak je to tvoj otec mal by prijať výsledok rozhodcov taký aký je a nie nadávať im akí sú chrapúni...to sa nerobí ani v dnešnej modernej dobe...česť jeho práci v takom úctihodnom veku ale keby možno čítal pravidlá na internete vedel by čo sa môže robiť so psom pri dohladávke srnčej zveri...môj názor!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49727 od Bubi
To nebolo len pri tej dohladavke....ten psik co ho p.B. starsi viedol to nezvladal aj pri inych disciplinach....po jednej mu aj rozh.povedali, ze keby sa tak nemenil vietor atd a nestazoval to psovi.. tak musi ist domov&quot;... ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49730 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
pri tejto disciplíne som osobne nebol ale počul som...inak pekný psík...pre ministra hospodárstva ako stvorený;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49733 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
dobry vecer,
<br/>uz som si sice viac krat povedala, ze pisat sem do diskusie nebudem ale neda mi reagovat. Ja som bola s p. Banasom oba dni v skupine...nechcem sudit, ci bola reakcia p. Banasa opravnena alebo nie..ako prebieha praca psa ako oznamovaca na farbe neviem, ako ani to co sa moze alebo nemoze - aky povel pri praci psa od lezoviska po dohladanie zveri pouzit. Podla toho, co sme si ako korona mohli vypocut, odovodnenie znamky psa bolo, ze p. rozhodcom chybala spontannost s akou pes viedol vodica k zveri - pes vodica k srne spolahlivo doviedol a ako p. Banas hovoril, len ho jemne pripiskol, predpokladam aby ich cakal. Kedze som sa zaoberala svojim psom, nemohla som sa ist na pracu pozriet. Co sa ale tyka pola, v tu sobotu bol naozaj zly vietor, raz fukal zpredu, potom od chrbta a pripadne vobec. Pri dohladavke zveri - ked mi isli zver &quot;hodit&quot; vietor bol OK, ked som isla so psom na dohladavku, fukal od chrbta. Ten kto cvici a pracuje so psom asi vie ako to moze vykon psa ovplyvnit, to sa tyka nielen dohladavok ale aj samotneho hladania, vystavovania a pod. Moj pes tiez nemal svoj vikend, robil vela chyb (tu hlavnu, kde sme chytili z poslusnosti limitnu znamku som spravila ja) a prvy krat dostal z nosa znamku 3 ale preto nemozem povedat, ze je to zly pes. Psika p. ministra som aj tak nemohla velmi sledovat ale z pocutia viem, ze uz dosiahol pekne vysledky. Okrem toho je to tusim iba 2rocny pes, ma este cas docvicit co treba.
<br/>pekny vecer

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49748 od LacoBanas
Odpoveď od LacoBanas na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
oooo gratulujem....
<br/>ja som mal tento rok čas len na prácu a tak... a nemám psa súceho na súťaže. Ale nechaj na budúci rok....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49750 od LacoBanas
Odpoveď od LacoBanas na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
vnuk som....... emócie silno pracujú...hlavy sú horúce a nie každý ich vie ovládať. Skús si to niekedy nie je to jednoduché a vzťahy medzi niektorými rozhodcami a vodičmi sú dosť zlé ale to je normálne. Ja mám na to všetko svoj názor - u nás bohužiaľ je situácia taká aká je. Sú rozhodcovia, sú vodiči a len veľmi málo je takých čo aj vodia pravidelne psov na súťaže aj rozhodujú..... to je veľký problém. Tak to vidím ja.
<br/>neviem ako to na farbe bolo tak nebudem do toho hovoriť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49751 od Bubi
Bola to super akcia a kazdy zucastneny chcel podat ten najlepsi vykon.Ale je to aj o emociach ako pise Laco.Ked sa dostavi pocit krivdy...nie vzdy sa daju potlacit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49752 od LacoBanas
Odpoveď od LacoBanas na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
aaa tam som bol a videl som to na vlastné oči. Je to tak a rozhodcovia to posúdili podľa mňa správne. a bolo to mooc ťažké posúdiť tú prácu to mi verte. No ale tam rozhodcom nepovedal ani slovo ani potom na nich nič zlé nepovedal....sám videl že pes to tam posral na celej čiare...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 287 návštevníkov a žiadni členovia on-line