Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45320 od franz
Zdravim
<br/>Skus pozret stranku /www.zeslezska.websnadno.cz prip. zavolat
<br/>Mozno by niejake mal.
<br/>F

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46101 od pmaja
pekny vecer prajem,
<br/>mam len malu otazocku.. nevie mi niekto poradit, kde by som nasla vysledky z memorialov kolomana slimaka? hlavne r.2005 a 2007 su pre mna problematicke.. robim totiz diplomovku na temu nks a dost mi to suri.. diky, diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46104 od plantex
Memorial Kolomana Slimaka 24 a 25 september 2005 www.polovnictvo.com/modules.php?name=New...=article&sid=218 [/] TU
<br/>
<br/>Memorial Kolomana Slimaka 22 a 23 september 2007
<br/> www.skchcf.sk/objects/gallery/showimage..../mks-xi.jpg,Memoriál Kolomana Slimáka - XI.ročník[/] TU POZOR toto je len obrazok vo formate .jpg tak si ho stiahni do PC a v pripade potreby si ho zvecsi je tam napisane vsetko.poradie,pocet bodov v danej discipline,meno vodica a psa a rovnako aj plemeno.
<br/>Snad som pomohol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46124 od pmaja
... ani neviem, ako ti mam podakovat. :-) Velmi si mi pomohol, mozes mi este aj prezradit, odkial to mas, alebo je to tajomstvo? :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46125 od pmaja
beriem moju otazku spat, uz mi doslo, odkial to mas.. Podakovala som skor, ako som si to pozrela.. Este raz diky!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46141 od pmaja
mas aj vysledky z inych akcii?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46190 od plantex
Skus pouzivat viac google,ale ak nieco neviest najst napis skusim ti to pohladat. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46304 od Jaro
Vcera mi volal jeden pan ze ma 2r drataka. Pes ma absolvovane jesenky v I cene. Do jeseniek pracoval ako hodinky. Majitel si ho dal cvicit nejakemu cvicitelovi, ktory odviedol vybornu pracu. Po jesenkach ma majitel kvolli pracovnej zaneprazdnenosti malo casu na venovanie sa psovi. Po casa vznikol ten problem , ze pes na pozemku pocuva ako hodinky. Akonahle sa dostane do reviru prvych 20min je bezproblemovych no akonahle narazi na stopu zajaca , srncie alebo nebodaj si zver dvihne tak ju nahan co mu sily stacia. Navratnost do 20min. Pes prestava byt pouzitelny na polovanie. Mam nejaku predstavu ako dalej . No bol by som rad keby ste sa podelili o svoje nazory ako dalej by ste postupovali aby sa pes dostal do starych kolaji a bol schopny pracovat. Elektricky obojok majitel vyuziva. Naviem z akym vysledkom psa som zatial nemal moznost vidiet v akcii.
<br/>
<br/>Vopred dakujem za nazory.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46313 od ondrej
2.4mm prva hlaven 3 mm druha hlaven :D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #46316 od LEON
5,1mm a lopatu s motykou:]:]:]:] protože jestli ho už majitel doj......l s elektrikou tak tě čeká velký problém já jsem nedávno jednomu NKO dával tří vteřinový impulz na maximum protože už byl otrkaný tou atrapou co inzerují v myslivosti a apsolutně slabší impulzy ignoroval elektrika není všemocná musí se přemýšlet jako u všeho;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46322 od Jaro
No ja som nad elektrikou ani neuvazoval. Skor mi ide o nadobudnutie dovery medzi psom a vodicom. Myslim si ze tam bude problem. No ako som pisal psa som este nevidel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46327 od Akela
Celkom dobre nechápem ako sa môže niekto zbaviť SVOJHO dvojročného psa a to i napriek tomu, že ho dal niekde cvičiť. Kto nemá &quot;cit&quot; pre psa, nech si ho nikdy nekupuje. Pes je pravdepodobne dodrbaný tým, že dlho nič nerobí lebo pán majiteľ nemá čas a potom maká pri výcviku možno aj pochybnými metódami u nejakého cvičiteľa 4x denne. Takže ak sa mi pes nepodarí, tak ho jednoducho predám a kúpim si ďalšie šťeňa, ktoré ak sa nepodarí darujem a idem ďalej? No to vyzeráme páni poľovníci! Ja by som dvojročného psa nechcel ani zadarmo a mohol by mať rodokmeň až po Akelu. Nepripravím sa predsa o to najcennejšie a to sú dni keď šteňa rastie pred mojimi očami a cítim ako múdrie a ako rastie jeho psia duša, ako na mne lipne a striehne na každý môj pohyb.Tam od šteniatka sa predsa vytvára to najcennejšie puto medzi psom a človekom, alebo ak chcete vodičom. Veď naši psi sú ako naše deti. A predali by ste svoje dvojročné dieťa?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46335 od Jaro
On mal doteraz len hotove psy - teda ich kupoval ako hotove. Tohoto ma od stenata aspon co som vyrozumel z telefonatu. Potom si ho dal vycvicit a po vycviceni nan nemal cas.
<br/>Akela ani sa ti necudujem ze si taky rozhorceny, mna tiez nepotesil takyto pristup.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46336 od DKo
Pes si vytvoril vlastnú jednočlennú svorku. Iného šéfa ako seba samého uznáva iba z prinútenia. tzn. do okamihu, kým sa necíti slobodný. Inikto cudzí správny vzťah gazda-pes nevytvorí. Jaro, ty ho pre cudieho nenapravíš a pre seba samého sa natrápiš možno pol roka možno rok a možno na svätého dindy. Akela má pravdu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46340 od Jaro
No ja osobne by som sa do toho sam nepustal. Myslim tym vezmem psa a napravim ak sa este da nieco napravat.
<br/>Jedina moznost je vziat psa a gazdu do terenu a nech ukazu ako su zohraty. Na 99% percent bude chyba na opacnom konci voditka tj - u GAZDU.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46364 od tma
Môžem laickú otázku? Ako psy vnímajú, keď sa dostanú na výcvik bez pána k neznámenu? Aj ked sa vela naucia, nepokazí to oddanosť pánovi? Necítria to ako zradu?Alebo to závisí od plemena či citlivosti jedinca?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46377 od Jaro
Co sa tyka mojich skusenosti tak psy s tym nemaju nejaky velke problem hlavne ak sa s nimi zaobchadza tak ako sa ma. Co sa tyka oddanosti panovi to je hold problem pana, pretoze povacsinou ten pan si nevie tu oddanost u psa ziskat. A je to velmi individualne pes od psa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46393 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
Tssssssssssss...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46631 od Jenda
Co tak zkusit nechat psa proběhnout zmiňovaných +/- 20 minut pak ho vztí na vodítko k noze a dát sérii poslušnostních cviků. Sedni lehni sedni lehni a s důsledností. Psovi se tak dá najevo kdo je v té chvíli vůdcem smečky a kdo se má poslouchat. A hlavně pes musí poslechnout a cvik vykonat přesně. A když za neuposlechnutí uštědří nějakou přesně mířenou tak se nic nestane.:D
<br/>Třeba to nepomůže, třeba jo.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46632 od Jenda
Když jde o psa lovce, tak je pánem situace a tím kdo největší kámoš ten kdo se oblékne do zeleného hodí flintu na rameno :-)
<br/>Samozřejmě se musí cvičitel a pes důkladně seznámit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 672 návštevníkov a žiadni členovia on-line