Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35590 od LEON
bez urážky ale je vidět že jsi začátečník jestli budeš kupovat psa se zkouškama tak nepočítej že s podzimkama koupíš něco super pokuď je pes dobrý tak sním každý udělá všestranky a pak ho dobře prodá protože je rozdíl 15 nebo 25-30tisíc;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35591 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
jasné v pohode každá rada drahá... máš pekných psíkov aj ten pointer je krásny ale stavač je stavač...je krásny takže cena je od tých 20-30 tisíc za psíka po všestrankách...lebo teraz som čítal inzerát v hubertlove že niekto predá 2 ročnú suku JSS v I cene za 12 tis. preto som nevedel v akých cenách sa to pohybuje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35614 od ondrej
ak budes kupovat psika urcite si ho nechaj predviest .......a nech ti ukaze ako sa chova pri zvery ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35615 od ondrej
apropo tych 12tis sa mi zda byt malo ............;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35683 od zalesak
Ondro možno je to chovaťeľ a fena sa neda použiť do chovu preto ta cena chce ju predať čím skôr, alebo tam nieje niečo v poriadku.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35688 od ondrej
vsetko je mozne ;)................a mozno utoci na male deti ..............mozno je hrobar ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35699 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
a mozno to bolo v eurach

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37093 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
kedy budú JSS v Nitrianskom okrese?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37097 od stanopariza
Odpoveď od stanopariza na tému Nemecky hrubosrsty/kratkosrsty/drotosrsty stavac
Jesenné skúšky stavačov a malých plemien
<br/>02.08.2008 Šaľa
<br/>16.08.2008 Pezinok
<br/>23.08.2008 Levice, Skalica
<br/>24.08.2008 Trebišov
<br/>29.08.2008 Trnava, Galanta
<br/>06.09.2008 Dunajská Streda
<br/>07.09.2008 Senica
<br/>13.09.2008 Bratislava, Malacky, Topoľčany
<br/>14.09.2008 Sobrance
<br/>15.09.2008 Piešťany, Galanta
<br/>20.09.2008 Nitra, Nové Zámky
<br/>21.09.2008 Košice-mesto, Veľký Krtíš
<br/>27.09.2008 Trnava
<br/>28.09.2008 Lučenec, Michalovce, Komárno
<br/>04.10.2008 Galanta
<br/>11.10.2008 Levice, Senec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38874 od Basky
Na tých, v poslednom riadku napísaných /Levice, presnejšie Hronovce/, sme sa s našou 13 mesačnou Dianou Psiaran zúčastnili a skončili sme v I.cene s 218-timi bodmi. :P
<br/>Skladám klobúk pred organizáciou priebehu samotných skúšok a pohostinnosťou miestneho PZ Hubert Hronovce a jeho aktívnych členov, ktorým touto cestou vyslovujem srdečné poďakovanie. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38877 od Jaro
Marek - Gratulujem !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38889 od theCat
Dobreee... nemohol by si dat do albumu fotku tvojej sucky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39032 od franz
Zdravim Vás
<br/>Môžte mi poradiť?Som začiatočník a mám NKS hnedák s napr. krásny a keď sa mu chce aj učenlivý a rozumný.Ale keď sa mu nechce,tak s ním ani pan boh nepohne.Už som zisťoval o cvičení kvanta informácií a veľký rozdiel je v tom či trestať psa,tam sa nazory rozchádzajú.Zvažujem aj že si ho dám vycvičiť skúsenému poľovníkovi ktorý toho ma už veľa za sebou.Nerád by som ho pokazil prvovýcvikom.
<br/>Vďaka za akukoľvek radu
<br/>Miro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39033 od ondrej
Keď si nepomýliš trest z bitku tak nič nepokazíš ............. maj vždy v jednej ruke odmenu a v druhej trest a uvidíš aký bude učenlivý a sústredený ;):D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39042 od Jaro
Za co ho chces trestat ?
<br/>
<br/>Ak ti mozem poradit tak si ho nedavaj cvicit ale radsej si najdi niekoho skuseneho kto ti s vycvikom poradi ale cvicit budes ty so psom. Vacsinou sa musi zaciatocnik ovela viac ucit ako jeho pes. Takze popros niekoho alebo si najmy niekoho ak ti nie je luto dukatov za vycvik a rady do buducna. Chlapov co sa vyznaju do stavacov a co to preskakali je dost na Slovensku.
<br/>
<br/>Ked tak napis ako je pes stary , co a ako s nim cvicis lebo s tym trestanim som to akosi nepochopil hlavne ak sa jedna o mladeho psika.
<br/>
<br/>Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39044 od Jaro
To co ti napisal Ondro je metoda Cukor a Bic lenze ak nevies ako na to tak psa urcite pokazis. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39045 od ondrej
a zalezi aj od povahy psika :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39048 od Jenda
Záleží od povahy psa a cvičitele. Když nejde o psa labila nebo extrémě měkkého melancholického tak nic jiného než cukr a bič neexixtuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39050 od vp
TIez som celkom nepochopil, za co ho chces trestat. Kedy, v akych situaciach, s nim nepohnes? Taktiez je podla mna dolezite aky stary je? Niekedy je rozumnejsie, hlavne pri mladom psovi, mu dat radsej pokoj a necvicit ho stale za kazdu cenu.
<br/>POdla mojho nazoru je rozumne spravit psovi akysi program, na ktory si zvykne. NApr. ked ides s nim niekam na prechadzku, tak sa s nim chod prejst....., a nic ine..... snaz sa s nim hrat, skamaratit sa s nim a rob len tie najzakladnejsie povely pocas tej prechadzky... privolanie atd. Ked pes ide cvicit, ide sa cvicit, nejde sa hrat alebo prechadzat. Mozes mu to povedzme rozlisovat, ked s nim ides na prechadzku das mu normalny obojok, kde cvicit stahovak...., alebo cokolvek ta napadne.
<br/>Myslim, si ze toto je dost dolezite pri vycviku. Ked sa necitis ty, ze sa ti nechce cvicit tak nechod. A to iste pre psa...., ked vidis ze dnes nie je celkom v pohode, radsej s nim chod na dlhu prechadzku ako ho &quot;mucit&quot;.
<br/>Taktiez co som robil ja so svojimi psami. Domaci vycvik u dospeleho psa by nemal prekrocit 20 minut za den, u mladeho psa by som zacal 5-10 minut..., a dost, a pomalicky mu to predlzovat. Inak ho to prestane bavit, a ver mi potom naozaj viac dovrzas ako ho naucis...., osobne skusenosti :-o
<br/>Co sa tyka trestov, ja som za parforzny vycvik, hlavne pri treningu aportu. U ostatnych poveloch, to robim tak ze trestam psa iba v pripade ze som si stopercentne isty ze dany povel pes ovlada a chape ho, a ze sa v tom pripade so mnou &quot;hra&quot; a &quot;skusa&quot; ma.
<br/>Neviem ci som ti moc pomohol.
<br/>Kynologii zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39051 od ondrej
parforz je rychli a pohodlny ale ak zle odhadnes psa mas dost vazny problem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.132 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 257 návštevníkov a žiadni členovia on-line