Akú zbran si vybrat?

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20943 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Ano,pisem o inych pretoze ako som tu uz viackrat spominal,nemam rad,ked sa nieco generalizuje...."talianske=lacna bizuteria a pod." Jasne,ze to tak bude v nizsich cenovych skupinach,proste tie su spotrebny tovar.
<br/>
<br/>Ale myslim,ze sa rozumieme,co som tym mal na mysli,nie?8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20944 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Akú zbran si vybrat?
Jasné, že si rozumieme, ale Ty si tiež písal generalizovane , alebo??? Dobre. Poďme ďalej.
<br/>Vieš niečo bližšie o povrchovej úprave Ilaflon® u Sauer . Predbežná vďaka za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20947 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Infom o Saueri asi neposluzim:( ......ale skusim sa nieco prezvediet.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20948 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Ilaflon u Sauer je taká istá úprava ako Mannox u Mannlichera - hlaveň je matná, zdrsnená /akoby/ a nemala by hrdzavieť zvonka. Je to také prevedenie ako u Sauer Classic. Je to ale v prípade iných modelov za príplatok. Bežne to Sauer dáva len na model Outback.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20967 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Akú zbran si vybrat?
Majod tvoje príspevky na tomto fóre sa mi vcelku páčia, nazval by som ich trefnými idúcimi k samotnej podstate ...to len tak mimo veci. Ale nazvať talianske zbrane, bez ohľadu zaradenia do kategórií bižutériou ...? ;/ No neviem buď si človek, ktorému prešli pod rukami stovky rôznych zbraní a v tom prípade držím pysk alebo si to tentoraz prestrelil ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20988 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
zdravim vospolok, mate niekto skusenosti s gulovnicami VOERE (Rakusko). V polovnictve Terem ich ponukaju za zaujimave ceny hlavne HUNTING RIFLE 2155. Poznate tieto zbrane? mate skusenosti? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21006 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Akú zbran si vybrat?
Nechcem sa hadat,ale ta znacka tej zbrane-to budu asi francuzi.Inak je to o.k.Ale kup si Browning a budes spokojny.Dobra gulovnica cca do 45tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21008 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Akú zbran si vybrat?
Su to Rakušania, vyrábajú ich v meste Kufstein v Tirolsku. Je to firma s dlhšou tradíciou, za veľmi zaujímavé považujem napr. to, že ako prvá na svete zaviedla beznábojnícové strelivo do svojho modelu loveckej guľovnice VEC 91. Robia viacero modelov loveckých guľovníc 2155,2165, LBW (dá sa rozložiť podobne ako Sauer 202), Tirolerin a iné. Pozri si na www.voere.com. U nás sú tieto zbrane málo známe, ako asi všetko okrem CZ, Sauer, Steyr a Blaser.
<br/>Praktické skúsenosti s dlhodobým používaným týchto zbraní nemám, pozeral som ich na IWE v Norimbergu, pôsobili na mňa dobrým dojmom, hlavne čo sa týka použitého železa aj drevo bolo pekne spracované. Model 2155 je najstarší model z ich produkcie, je to klasický Mauser s vonkajším vyťahovačom. Model 2165 je luxusnejšia verzia 2155, je to tiež klasika mauser, ale je zmenená matica záveru na vzhladnejšiu a krajšie drevo. Cena je tiež vyššia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21023 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
stranku som pozeral, celkom sa mi tie zbrane pacia, neviete ci ich v BB maju uz aj na pradajni, rad by som sa na ne pozrel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21076 od majod
Odpoveď od majod na tému Akú zbran si vybrat?
Nazdar Sibo najpv budem trochu protivný-musiš alebo mal by si si v hlave nechať trochu rozležať , aku filozoviu budeš preferovať pri výbere zbrane ,S toho ako zadavaš otázky,v tom jasno nemáš.Zacal si iž-kou,hned si skočil o dve kategorie vyššie na brno ,sabati a teraz sa pýtaš na voerku .Možno hladaš čo tu nikdo nemá,alebo nakoniec kupiš staru ale dobru ZKK.Ja ti radím aby si popremýslal aj o sposobe lovu,ktorý preferuješ a mysli na to ako keby si kupoval jednu a poslednu zbran v živote,a môže to byť aj ižka.Ja som už viac ako desať rokov vyznávačom jednej rany a ma to krasne čaro a povedal by som aj kus slavnostnej chvile,/ale nehovorím že neviem rýchlo prebiť/.skratka zlamovacia jednotka ma opantala.Prajem ti šťastnu ruku pri výbere Lovu Zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21077 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Akú zbran si vybrat?
Pekne! K tomu sa da dodat uz len Amen.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21080 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Akú zbran si vybrat?
...MOJE SKUSENOSTI -IZ-W-3O8, optika tactical os.bod,strelivo SB-9.7SPCE do 150 m, co som dal do kriza, ostalo v okruhu 8O m, vacsina za lopatku, spolocne polovacky Z-8x57JS, kolimator bushnell, SB-12.7SPCE-nema chybu,... SAIGA-20/76, kolimator DOCTER, SAUVESTRE a RWS-na spolocne nema chybu,... ZKK 600 W-270, MEOSTAR R-1, REMINGTON,FEDERAL, SAKO, SB-PTS, no na srnciu velm nie... R-700 XCR CAMO 7RM, SW...HIGH GRID, REMINGTON, PMC, SB-PTS, super... SAUER 202 OUTBACK 6.5X65 SE-zatia nevyskusana, ale 2.8kg,ilaflon,kanelovana hlaven, nie sme uz najmladsi a zaujimave srnce su v hustom... sprg. som mal kratko... a gulobrok nemusim... a osobne som si splnil zopar snov...SWAROVSKI A XCR CAMO... prajem aj inym...
<br/>...Ked som chcel kupit druhu 27O, tak som zhanal cez PRAHU-REMINGTON, nic, potom SHR Svajciarsko-zase nic,potom zase USA WHATERBY-neviem ci som to dobre napisal, ale dostat od nich do EU W-27O NEMOZNE, BROVNING - EUROBOLT, nic, tak po dobre ze nie pol roku CZ 550 AMERICAN- spokojnost... najradsej mam W-27O lebo... ale kazda je na nieco insie a na vsetky som urcite hrdy ze som ich majitelom, musis sa s nou zzit, aspon u mna je to tak, takze zakazdym ked mam len co najmensiu pochybnost letim na strelnicu zoberiem dve tri zbrane, s kazdej tri rany a ide sa domov, potom to sice pucujem tri hodiny, ale urcite to stoji zato, lebo ked potom das nieco do kriza..., nemusis sa trapit s dohladavkou a spekulovat, trapit sa a chodit dva dni kilometer okolo nastrelu, je to ucta k sebe, zveri a zbrani...
<br/>... takze kazdemu podla gusta, pokial je to v poriadku a netrpi zver ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21088 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Len poznamka k Weatherby,az taky problem ju priniest nie je,dokonca aj v lubovolnom kalibri.Jedna je teraz v Zelenci,ale v kal. .308W.Je to model Super Varmint Master,kanelovana hlaven Krieger Criterion,samozrejme z rady Mark V.
<br/>
<br/>www.weatherby.com/products/guns.asp?prd=...prod_code=VRS223RR6O
<br/>
<br/>Bez priplatku ti ju dodaju v takmer kazdom kalibri,aj ked na stranke maju uvedenych iba par.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21089 od lovec_1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21091 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
suhlasim s tebou, ze najprv treba mat predstavu, ja ju mam a viem co by som chcel, mojim snom je gulovy dvojak, ale to este chvilku potrva, kym si ho budem moct splnit. co sa tyka jednoranovej gulovnice radsej by som volil takyto typ zbrane, uz len z toho pohladu ze si myslim ze je to voci zvery viac ferove a ma to vacsii nadych slavnostnej chvile ako si pisal, a hlavne ta to trosku nuti viac rozmyslat na co a kedy vystrelit. Viem, ze som sa pytal na viac typov a kategorii zbrani, a to hlavne z dovodu aby som ziskal prehlad, nevylucujem ani kupu opakovacej gulovnice a to hlavne z financneho hladiska. Podla mna clovek cim viac vie tym lepsie. A kedze je to moja prva gulovnica, a prave preto ze to beriem tak ako by to bola zbran na cely zivot tak si chcem spravit rozhlad. Netvrdim, ze to bude jedina zbran ale prva je vzdy prva. Dakujem za porozumenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21092 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Akú zbran si vybrat?
Co je na tom pravdy, ze vyrobcu Tikky zobrala Beretta?8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21096 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
To sa udialo uz davnejsie....je to tak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21098 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
Ake su orientacne ceny tych weatherby gulovnic?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21127 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Cca. 80-85.000+ Sk. Zalezi podla modelu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21143 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Napísal som do Weatherby krátky mail a poslali mi do týždňa skutočne nádherný katalóg všetkych svojich výrobkov až po custom prevedenia. Týždeň som ho po večeroch študoval. Skoro som zabudol, že vedľa mňa leží manželka...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 694 návštevníkov a žiadni členovia on-line