Akú zbran si vybrat?

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20712 od majod
Odpoveď od majod na tému Akú zbran si vybrat?
Otec to ma v kal.7*65r a ja 9,3*74r je to kvalitna zbran na celý život.Poteší oko aj dušu a vysledkami nie je pozadu.Ak to kupis hladaj taku montáž ktora využiva celu dlžku rybiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20732 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
polo alebo celopazbu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20783 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Akú zbran si vybrat?
Co sa ti viac paci.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20792 od janko80
Odpoveď od janko80 na tému Akú zbran si vybrat?
Blasera kupovat nemusis ale skus si pozriet Sabatti oni tiez robia sikovne jednicky a cena je okolo 35- 40 000. Je to lepsia volba ako Brno Efect.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20796 od majod
Odpoveď od majod na tému Akú zbran si vybrat?
Janko ,preco myslíš že sabati je lepsie ako brno mal si to v ruke?Aj ja mu môžem poradiť nekupuj blasera kup K1 merkla ale už sme v iných kategoriach.SIbo ak ma zavetris na pokeci dam ti na mna telefon okolo jednotiek som sa dosť nachodil ak mas o takuto zbran zaujem dam ti info.V tej 8 to brno je dobré.Inac talianske zbrane okrem niektorých výšších kategorii sa vo svete všeobecne považuju za šmejd-je to skratka bižuteria.Prirovnal by som to k autam super dizajn ale inač cenovo a kvalitativne rýchlo chátrajuce vraky-na opacnej strane su nemecke auta a zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20811 od Romero
Odpoveď od Romero na tému Akú zbran si vybrat?
Určite patria nemecké zbrane medzi najkvalitnejšie,ale ak sú talianske vraky,bižutka atď...neviem kde chceš zaradiť české,ruské,ktoré su v podstate najrozšírenejšie u nás.
<br/>Ja mám Sabatti a som veľmi spokojný P.S. zatiaľ ešte nechátra!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20820 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Akú zbran si vybrat?
Súhlasím s majod -om. Talian=krásna ale bezcenná bižitéria. Pri autách by som sa priklonil k Japoncom.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20846 od puro
Odpoveď od puro na tému Akú zbran si vybrat?
Ja mam bettinsoli gulovu hlaven mju blaseracku.Ale nebudem sa hadat zo znalcami tipu pocul som myslim si.Hanak ma ini nazor.Kto cita myslivost vie o kom je rec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20864 od majod
Odpoveď od majod na tému Akú zbran si vybrat?
Milý puro,predovsetkým ti blahoželam k zakupeniu kvalitnej zbrane betinsoli s blaserackou hlavnou ,je mi luto že tieto fantasticke talianske zbrane sa do poriadnych polovníckych katalogov ani nedostanu.Ja som betinsoli držal v ruke ked bogdan este ani nevedel ,že raz to bude predavať.K p. Hanakovi asi tolko ,že bude chvaliť vsetko za co mu zaplatia trebars aj oštep starej matere.Je to inak bývalý kolega môjho kamaráta takže k nemu nevzhliadam ako ty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20866 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Akú zbran si vybrat?
K Hanakovi a jeho extra vydarenym prispevkom sa uz popisalo vela. Ale vystihol si to presne. Mozno ma v nicom, co odpisal z katalogov pravdu, no jeho clanku su typu &quot;Cigan pri kom si:- Pri kom stojim.&quot; A to, ako okradol CMJ. Mali by ho zaziva z koze drat.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20868 od puro
Odpoveď od puro na tému Akú zbran si vybrat?
Hanak nehanak mne moja zbran sedi,paci sa mi,dobre sa mi z nej striela a to je pre mna to prave.Opakujem nikomu nic nevnucujem a nevravim ze je najlepsia.Aj ja by som chcel dvojakovy trojak blaser d99duo luxus.A je to majod ina kategoria.Nieco som z bettinsoli strelil a zatial som spokojny.Asi vsetko.LOVU ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20884 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Akú zbran si vybrat?
Inac, ja mam tiez jedneho taliana. Sabatti 6,5x57R/2O mag. a som s nou velmi spokojny. Co sa tyka prevedenia aj presnosti. Talianska BERRETA tiez nie je na zahodenie. Takze asi az take zle to nebude.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20886 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Akú zbran si vybrat?
Co sa tyka gulovnic, vôbec o talianskych nemam sajnu, ale myslim ze aj brokovnice Perazzi niesu nanic.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20901 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Akú zbran si vybrat?
Z velkej casti mate s majodom pravdu, no nie celkom. Talianske tradicne puskarske dielne cerpaju z rovnako dlhej tradicie ako rakuske, nemecke, belgicke ... a v podstate vsetci vyrobcovia ktori za nieco stoja a stali su sustredeni v jednom udoli na tal. strane alp a su tradicne technologicky, materialovo, ... prepojeni s rak. a nem. puskarskymi centrami. Je fakt, ze vela talianskych firiem sa vydalo cestou ktoru popisujete. Problem je skor u nas v nedostatku info a deformovanosti nasho trhu jeho velkostou (malostou), malou kupnou silou, ..... i nasou tradicnou orientaciou na ceske, nemecke, rakuske zbrane. Ziadnu talianku som nevlastnil, no mal som v rukach kusky (rovnako i francuzske a spanielske) nad ktorymi som si slusne zavzdychal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20904 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Akú zbran si vybrat?
Já nejsem asi taký odborník ako všetci, ale peračky jsou jedny z nejlepších zbraní, díky tomu i jedny z nejdražších:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20922 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Blaseracka hlaven....pekny sen slovenskeho predajcu zbrani....len zabudol dodat,ze Blaser si tieto hlavne len kupuje.Ak niekto zije v nadeji,ze ma rovnake rury ako na F4,tak sa zbytocne utesuje...nema.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20924 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
A nezabudnime dodat ze asi z najlepsim moznym zamykanim,ake vobec existuje - o nom sa snivaju skarede veci vsetkym nemeckym flintickam,snad jedina,ktora moze zamykanim stat niekde blizko Perazzi je Krieghoff K-80.
<br/>
<br/>Perazzi MXx,SCx (system zamykania BOSS),Beretta od 682 vyssie,DT10,SOx,Fratelli Gamba(zamykanie a ´la Merkel),Ivo Fabri a spol. (rovnaky system ako Perazzi).Kazdu z nich by som rad videl vo svojej skrini.
<br/>
<br/>U mna plati ze brokove su talianske a gulove nemecke.Aj ked v skrini mam/mal som/budem mat vynimky z tohto pravidla,hlavne co sa tyka brokovych.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20932 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Akú zbran si vybrat?
Tu ale už píšete o inakších, než sme sa vyjadrovali nižšie !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20933 od majod
Odpoveď od majod na tému Akú zbran si vybrat?
Lovec vari tomu neveriš,blaseracka hlaven ,takisto kamarat verí že na tikke ma sauera a pucuje to častejšie ako maminu,kuknem do hlavne a co to? vypadana kurva jedna skoro skolaboval a ma ju dva roky .Frano kalerabnik spravý aj zo zastavy merkla. V konečnom dôsledku každý hladame adekvátnu zbraň nasim možnostiam.Puro pozrel som sa na teba v galerii a verim ,že si pyšný na to gulove betinsoli,ako ti to striela?pretože kamarat to má kufor je pekný ale machanizmus spuští je na hovno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20942 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
No neviem,ci si ma spravne pochopil,ja sa totiz tiez skvele zvyknem pobavit na tom,co je schopny predajca ludom natarat a teda reciam &quot;ja mam flintu za 20tisic,ale ma laufy ako na flinte za 90tisic&quot; sa mozem len pousmiat.
<br/>
<br/>Apropo Tikka-moja ma teraz vyse 1800 ran,dal by som niekomu premerat vyvrt.Zaujimalo by ma ci z neho ubudlo...:D
<br/>
<br/>A este P.S.-ako moze niekto spajat Tikku a Sauera...8o:D???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 285 návštevníkov a žiadni členovia on-line