Akú zbran si vybrat?

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21144 od johny
Odpoveď od johny na tému Akú zbran si vybrat?
Ako hovorí jeden Bulhar: Hochu ak máš problém že nemáš dobrú zbraň, pomôže ti len dobrá zbraň ... :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21156 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
tady máš orientační ceník v česku shop.vmcustom.cz/data/zbrane/weatherby.pdf[/] weatherby

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21171 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Akú zbran si vybrat?
...hovoril som o snivani za cias petronica-hainburg, ale ked ides za niecim dost vytrvalo
<br/>urcite sa k toimu dostanes, a co sa tyka weatherby jednalo sa o ACUMARK 5... a co sa tyka REMINGTONU 710 v cal. W-27O samozejme, tak som pretelefonoval s panom Adamcom fy.PROARMS 3O 000.-sk a po polroku mi povedal, ze bohuzial max. sprg, a to mu chodili 2 ks... odvtedy v casopise ZBRANE A NABOJE, pri predvadzani zbrane vzdy uvedie v akom cal. to vie aj doniest... a ked som minuly rok zhanal XCR CAMO, tak som 71O nasiel v brne, no na infarkt, aj ked by som najradsej skupil vsetky W-27O od slusnych vyrobcov, ale radsej vsetky... moje osobne skusenosti...
<br/>...lovec čo s tou kavou, ci az ked pojdem do KESOVA na bazanty...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21180 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Heh,....mam sakra vela prace.Neprides v nedelu prevetrat brokovnicu na lovecky parkur do Trnovca n/V,to je kusok od Sale? Len 75 tercov....taka oddychovka.A kupil som si tot par dni dozadu aj novu hracku-Varmint .223Rem. -potom mozeme skocit ku nam do Sale na 300 metrovu strelnicu troska poskusat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21229 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Akú zbran si vybrat?
... na brokovnice nie som, dakujem za pozvanie prijimam, konecne slusna strelnica na gulu, zvysok na maili...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21661 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Akú zbran si vybrat?
Má prosím niekto skusenostami s Iž brokovými dvojkami? Uvažujem nad jej kupou. Dajte neaké info. ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21663 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Ja som kúpil najskôr TOZ 20/76 - pekná ale spracovanie na úrovni ceny. Po výstrele sa mi nedala zlomiť - neopravil ani dobrý puškár. Predal som. Kúpil som IŽ 20/76. Lepšie spracovanie ako u TOZ. Po výstrele to isté. Musím ju lámať cez koleno. Bola aj na reklamácii, ale neuznali aj u puškára a nič. Keby nebola taká presná pri streľbe jednotnou strelou a ľahučká do pohonu už je preč. Zabudnite pri dnešných ruských brokovniciach na ich bývalú povesť a kvalitu. To sú moje skúsenosti. Mal som zdedenú IŽ 16 dvojku z 1958 roku. Tak to bola iná kvalita a bola to používaná zbraň. Tie doby keď Rusi museli mať kvalitnejšiu oceľ a zbrane ako imperialisti sú dávno preč - tiež šetria na všetkom. Teraz kúpil kamoš TOZ 12/76 a pri prvom výstrele mu odpálili obidve hlavne. Ak by som poľoval na dolniakoch - prevažne bažant a zajac, došetril by som na niečo kvalitnejšie aspoň na úrovni Taliana. Ale ak chceš zbraň do pohonu, tak za tú cenu... Ešte niečo - nekupuj rusa s ejektormi, tie sa mi javia ako doť veľký problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21665 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Akú zbran si vybrat?
Velmi nepolujem na drobnú, za rok asi 5 polovačiek, preto by som volil radšej zbran lacnejšiu a tieto Iž-ky su lacné preto sa pýtam na ich kvalitu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21684 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Akú zbran si vybrat?
ja mám kozlicu ižku 12/70 s ejektormi čokovanu som spokojný ale tá kvalita opracovania značne zaostáva za tými starými. Ale čo sa týka presnosti a funkčnosti pohoda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21693 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Akú zbran si vybrat?
Ta fajnova z 50tych r. bola este vyrobena z nemeckych materialov co ostali v Kurskom obluku.:]:]:]:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21842 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému Akú zbran si vybrat?
Neviete niekto kde majú priamo na predajni guľovnice Zástava M 70.? _ CHcel by som to ošahať a okukať - čo je to zač .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21843 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Akú zbran si vybrat?
Skus v Suranoch, tam by mali mat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21845 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému Akú zbran si vybrat?
Noo asi budem musiet --a nevies nieco blizsie okolo BB?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21846 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Akú zbran si vybrat?
To ti poradit neviem, al eskus zavolat so Surian, tam by ti skor vedeli poradit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21847 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Akú zbran si vybrat?
este doplnim www.jager.host.sk[/]kontakt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21856 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému Akú zbran si vybrat?
no tak tam skocimmm --Dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21950 od eduard44
Odpoveď od eduard44 na tému Akú zbran si vybrat?
Chcel by som Vas poprosit o radu. Chcem si kupit brokovu dvojku a nieco kde je dobry pomer ceny a kvality cca okolo 60-tisic Sk. Chcem to pouzivat na prilezitostne polovacky(nie ne sportovu strelbu). Dal som si poslat Browning B525, ale bohuzial mi absolutne nesedela, som 190 cm vysoky a este som mal vyhrady voci zamku. Poradte nejaku dobru zbran. Kto ma skusenosti napr. z Beretou 686 ? Alebo si kupit nieco lacne napr nejaku Bajkalku kde mozem drobne nedostatky odpustit. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21955 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Akú zbran si vybrat?
edo za 60t si mozes kupit toho dost vela napr. Merkel. ak ti nejde o predvadzanie tak skus napr ZP. 16 velmi dobre flinticky, pripadne ak chces investovat tak sa popozeraj po starych 2kach, merkel, sulovsky, jirasek. sam mam jednu z nich a nemenil by som za nic.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22134 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Akú zbran si vybrat?
Za tie peniaze uz zozenies nieco jednoduchsie alebo repasovane napr. aj www.jagdwaffen-wolf.de/index.html[/]TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22136 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Akú zbran si vybrat?
tak, tam vela nie ... napr. jagdwaffen-wolf.de[/]TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.124 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 708 návštevníkov a žiadni členovia on-line