30 - 30 Winchester

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34445 od johny
Odpoveď od johny na tému 30 - 30 Winchester
Ak niečo nevydrží na 30-30 tak to už nevydrží nikde, snáď na malorážke

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34549 od maty
Odpoveď od maty na tému 30 - 30 Winchester
a ešte na luku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34930 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému 30 - 30 Winchester
čau Mikiks už si bol v BB na nákupoch?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34946 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 30 - 30 Winchester
Nazdar babrosX - ešte som nebol, prečo sa pýtaš? majú niečo nové?? Chastám sa budúci týždeň, dúfam že mi to vyjde. Ozaj, nevieš či z Lesony posielajú naboje aj poštou?? Chcel by som PP, Win, a Federal.
<br/>
<br/>Ahoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34987 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému 30 - 30 Winchester
ahoj neviem ale nejako by sme to vybavili a kedy na budúci týždeň sa chystáš? ja som si bol po ten puškohľad trophy 3-9x40

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34995 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 30 - 30 Winchester
Ahoj,
<br/>
<br/>tak mi napíš svoje dojmy z toho puškohľadu, aký je, optika, ostrosť obrazu.... tiež si ho chcem kúpiť.
<br/>Zatiaľ presne neviem kedy na druhý týždeň, ked budem vedieť tak sa ozvem.
<br/>
<br/>Maj sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #35016 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému 30 - 30 Winchester
Dojmy?leží tu na stole zabalený tak neviem nemal som čas naň ale keď prídeš tak si ho môžeš omakať :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35048 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 30 - 30 Winchester
A za koľko si ho kúpil??? Aký model??
<br/>
<br/>Maj sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35135 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému 30 - 30 Winchester
Bushnell Trophy 3-9x40 mod. 73-3948

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36694 od johny
Odpoveď od johny na tému 30 - 30 Winchester
Tak práve ma pán mikiks po roku odkedy kúpil môj MARLIN obvinil, že som ho pri jeho predaji oklamal. Vraj keď ho predával, policajti nevedeli zistiť dátum výroby a nakoniec zistili že má 17 rokov, mimochodom na to som ho upozornil pri predaji že neviem kedy bol vyrobený, pretože ani naše OR PZ to nevedelo zistť. A ďalej po roku zistil nejaké drobné poškodenie vývrtu po použití špeciálneho čistenia Bore Snake a ja som ho na to neupozornil, respektíve som mu zatajil poškodenie vývrtu. Následne som bol obvinený že cena bola poriadne prehnaná a za tú cenu si mladý muž mohol kúpiť nový marlin aj s príslušenstvom a mám sa nad tým zamyslieť. Že celá zbraň bola len vyrezávaná pažba a nič viac. Neželajte si vedieť aké metódy mučenia som použil aby som ho donútil kúpiť tú zbraň. A ako čerešničku na torte mi adresoval upozornenie, že vo svojich článkoch citujem iných autorov a nie je v nich nič z mojej hlavy. Tak, myslím že dnes mi tie tabletky čo beriem na tlak veľmi nepomôžu.
<br/>
<br/>trochu faktov pre mladého pána:
<br/>1. Zbraň zakúpená ako komis v predajni Terem v BB, kde mi odmietli povedať meno majiteľa. Cena zbrane bez optiky a montáže 22 000,- Sk.
<br/>
<br/>2. Zbraň bola vo výbornom stave už na prvý pohľad, vývrt ako prvé, ústie ako druhé, chod mechanických častí ako tretie. Ďalej perfektná povrchová úprava a krásna pažba bez jediného poškodenia.
<br/>
<br/>3. Cena novej zbrane bola nižšia, ale táto zbraň mi za to stála a vôbec ma netrápilo že neviem kedy ju vyrobili.
<br/>
<br/>4. Doplnil som zbraň o duralovú montáž a optiku Norkonia luxus 4x36 čo ma vyšlo myslím na 4000,-Sk.
<br/>
<br/>5. Tak ako všetky svoje zbrane aj Marlin sa tešil stálej údržbe, takže jediná známka používania bolo pár rýh na predpažbí, ktoré vznikli nosením.
<br/>
<br/>6. Touto zbraňou som ulovil 3 ks jelenej, 2 ks srnčej zveri a 5 líšok.
<br/>
<br/>7. Zbraň som predalza 20 000,-Sk aj s nábojmi z dôvodu, že som si zaobstaral guľový dvoják
<br/>
<br/>A teraz si idem naliať, lebo ma rozhodí. Musel som to aspon hodiť na sklo aby som to, predýchal. Nekupujte zbrane odo mňa a nečítajte moje články, klamem a odpisujem, nevymyslím nič vlastné. Belson, tie chyby čo si mi našiel teda museli urobiť iní autori ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36696 od miso
Odpoveď od miso na tému 30 - 30 Winchester
Poškodenie vývrtu po Bore snake? No sám ho používam, považujem to za veľmi dobrý spôsob čistenia, rýchly a efektívny. Snažím sa ho vyťahovať z hlavne kolmo, ale aj kebyže sa mi to nedarí stále, neviem či by nejaký závažný následok z dôvodu používania nastal...
<br/>K zvyšnému sa nedokážem vyjadriť, nepoznám okolnosti a zbraň som v rukách pred kúpou ani po nej nedržal. Každopádne na sklo si to nemusel hádzať, je to interná vec medzi vami a len to zhustí atmosféru...;/
<br/>a &quot;zdravotného&quot; si určite daj, lepšie ako lieky na tlak:)8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36698 od johny
Odpoveď od johny na tému 30 - 30 Winchester
Máš pravdu, ospravedlňujem sa, nemal som to tu dávať, bola to prchká reakcia, je to medzi mnou a mikiksom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36701 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému 30 - 30 Winchester
Janči ja by som veru od teba žiadnu flintu nekupil, ale keby si sa predsa len rozhodol tu Z-tku predať nieže mi ju neponukneš ;):D:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36702 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 30 - 30 Winchester
No tak aby bolo jasno, s Johnym sme si to vydiskutovali.
<br/>Ale aby som nezabudol, trochu poopravím Johnyho, nepovedal som že vývrt bol poškodený čistením Bore Snake, sám som ho používal takže to tvrdenie je nezmysel.
<br/>Ale nedá mi aby som nereagoval na to že je veľmi divné a podozrivé že v Tereme v BB mu odmietli povedať meno majiteľa.
<br/>Ale ako hovorím s Johnym sme si to vyriešili, takže nie je sa už prečo vzrušovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36706 od johny
Odpoveď od johny na tému 30 - 30 Winchester
Lebo keby mi to povedali tak ich pekne obídem a dohodnem sa priamo s majiteľom ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36708 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému 30 - 30 Winchester
zdar, johny dobre ze si to sem dal! je to ku teme a aspom sa my ostatny takychto&quot; chyb&quot; vyvarujeme, a v neposlednom rade sme sa aj dobre &quot;pobavili&quot; tak nazdravie!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36709 od jager
Odpoveď od jager na tému 30 - 30 Winchester
Zaujímavé čítanie.
<br/>Jano a o čom si uvažoval keď si to sem písal?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36724 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému 30 - 30 Winchester
tusim ze uz dopredu vedel ze zaripes:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36725 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému 30 - 30 Winchester
vajlo mas pravdu a verim tomu ze to Jancimu neuskodi pretoze Tatrancou len tak niekdo nezlomi ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36743 od jager
Odpoveď od jager na tému 30 - 30 Winchester
Máš pravdu. Ako vidíš oni sa zlámu sami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.089 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1758 návštevníkov a žiadni členovia on-line