30 - 30 Winchester

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37978 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému 30 - 30 Winchester
Zdravim vsetkych,som pocul,ze ma niekto zacat dovazat marlinky na SR ,prelom jesen-zima?Ma niekto viac info?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37979 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37994 od army9
Odpoveď od army9 na tému 30 - 30 Winchester
Jaro to presne vystihol a pokial viem Frano v Nitre dovaza Marliny uz davno .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48744 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 30 - 30 Winchester
Ahoj BabrosX,
<br/>možeš napísať niečo tom puškohľade trophy čo si kúpil?? Ostrosť, sklá....
<br/>
<br/>Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50391 od spider
Odpoveď od spider na tému 30 - 30 Winchester
Konečne mám doma marlin 336W 30-30 win:D
<br/>Flinta na prvý pohlad iná,ale bol som príjemne prekvapený pri prvej strelbe a manipulácii.Perfektné.Prečítal som už všetky vaše príspevky,ale predsa, chcel by som vedieť ktoré z týchto strelív doporučujete federal,hornady,winchester prípadne prebíja niekto toto strelivo?Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50635 od spider
Odpoveď od spider na tému 30 - 30 Winchester
Mohli by ste mi poradiť kde na Slovensku viem kúpiť do 30-30 win hornady strelivo.Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51060 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému 30 - 30 Winchester
koľko Ťa vyšla
<br/>
<br/>ak môžeš tak to prosím zverejni
<br/>
<br/>Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51086 od spider
Odpoveď od spider na tému 30 - 30 Winchester
Čau.Bez optiky,holá zbraň+remeň,čiže origoš balenie 500 evri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51088 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému 30 - 30 Winchester
celkom dobrá kúpa
<br/>
<br/>tú zbraň sa dá kúpiť aj ako set čiže s optikou za cca 600 Eur.
<br/>
<br/>Inak si spravil celkom dobrú kúpu
<br/>
<br/>dík že si napísal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51094 od spider
Odpoveď od spider na tému 30 - 30 Winchester
Díky.Je to príjemná zbraň na strelbu,kamošom som dal vyskúšať a pochvalovali si.Je aj spratná čo sa týka velkosti,hmotnosť nie je až tak malá.Mám to do pohonu na diviaky.Preto som to kúpil bez tej optiky a montáže lebo tá montáž je pevná a chcem tam dať kolimátor docter.Prípadne ak mi to zrealizuje puškár chcem to vyriešiť jedna montáž/základ/ a meniť kolimátor s puškohladom.
<br/>Máš s tou zbraňou skúsenosti?
<br/>Môžeš mi poslať aj mail na
<br/>
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51146 od anton102
Odpoveď od anton102 na tému 30 - 30 Winchester
Také uvažuju o pořízení Marlina. Chtěl bych ho používat na společných do pohonu a hlavně k lovu srnčí zvěře. Tak by mě zajímalo, jak tuhá je spoušt, případně jestli je k dispozici i verze s napínáčkem ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51158 od spider
Odpoveď od spider na tému 30 - 30 Winchester
Čau anton.
<br/>Neviem či vyrábajú tieto flinty s napináčikom,nenašiel som.Spúšť nie je najjemnejšia ale má krátky chod.Priamo pri strelbe som sa na to ani nesústredil,ale pri optickom zameriavači/vzhladom na to že na druhej gulovnici automaticky používam napináčik/ to už bude iné.Podla mňa neolutuješ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51160 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 30 - 30 Winchester
Ak si niekto zvykol na napináčik, pri streľbe cez optiku môže mať vážny problém, najmä pri tvrdosti spúšte na marlin-ovi. Ja som na jednoranovke spúšť aj ladil a aj tak &quot;nešla&quot;, tak šla jednoranovka. Na synovom Manlicher Big Bore ide spúšť perfektne aj keď napináčik nemá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51207 od miso
Odpoveď od miso na tému 30 - 30 Winchester
Puska je to super, kratke, spratne, relativne presne a velmi prijemne na strelbu. Ale ta spust je fakt hrozne tvrda, som premaznany so Sauera, tak sa mi to zdalo spociatku hrozne. Nevyhoda je,ze proste clovek tlaci,tlaci a stale nic a zrazu bum. Pricom ten tlak treba fakt silny. Je to ale zbran do pohonu,relativne to zvysuje bezpecnost zbrane a na 50m s tou spustou az tak clovek nezvykne strhnut. Ja s nou nemam problem ani na 100-120m, ale na ranu sa musim sakra sustredit, najma co sa spustania tyka. Otec na tuto vzdialenost problem ma, aj ked v pohode sa zmesti do kruhu s priemerom 15cm...
<br/>Ale za tie peniaze, najma u Frana nepoznam lepsej volby pre doplnkovu zbran do pohonu a pod, najma pre lavorukych strelcov ako som ja, lebo spodna nabijacia paka z nej robi univerzalnu zbran pre pravaka i lavaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51325 od lubto
Odpoveď od lubto na tému 30 - 30 Winchester
Povedal by som, že puška aj kaliber je pre rozumného strelca a na rozumnú vzdialenosť. Do tých 120 m úplne bez problémov. Sám som na takú vzdialenosť strieľal na zver a v pohode. Treba ale rešpektovať kaliber a ranu dobre umiestniť. Zver po rane dobre značí aj farbí a to aj keď nieje priestrel... Pravda je, že spúšť je tvrdšia, ale mne osobne to neprekáža. Model 336W je aj s puškohľadom, ale nieje to žiadna výhra... nastrelil som bez problémov, potom po nejakom čase som ju bol vyskúšať a išla 15 cm hore, nikde sa s ňou nebuchlo ani nič podobné, takže ten puškohľad čo na ňu montujú treba čím skôr vymeniť, alebo kúpiť model bez optiky, ušetríte si sklamanie a zbytočné starosti...Ale s puškou som absolútne spokojný...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51521 od 8x57zalaba
Odpoveď od 8x57zalaba na tému 30 - 30 Winchester
Ahojte
<br/>Už tri roky používam marlinku v pohone s mojim daxelkom. najprv tiež som mal problém s spúštom, niekolkokrát som strelil velmi nízko, skoro len prednú nohu diviaka, alebu vystrelil som pod. ale časom som na to zvikol, a odvtedy polujem už len v pohone. a vela diviakov som tam aj strelil. naposledy v Husinej strelil som kanca ( 21, 20.5 ) kly - ale od 80cm vzdialenosti. mal som štastie, a naozaj prvý raz som bál. strela federal išiel mu cez oko do mozgu.:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 3 mesiacmi #63977 od jofo84
Odpoveď od jofo84 na tému 30 - 30 Winchester
pozdravujem potrebujem poradiť. Chcem si kúpiť Marlina 30-30W len neviem či 336W alebo 336C. Jeden pán čo mal336W tak mi povedal ze to je zle prevedenie ze mali výrobnú vadu zevraj otvorene mieridla sú zle osadené. Nemám stým žiadnu skúsenosť tak prosím o radu ako to vlastne je a akú tu zbran si mám vybrať . A ešte jedná vec poraďte mi kde ju kúpiť lebo pozeral som Fraňa a ten ich nemá. Dá sa stým strieľať aj na 200m u mňa mala pravdepodobnosť ale možno raz . ďakujem za rady .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 435 návštevníkov a žiadni členovia on-line