ČZ 527 7,62x39

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20377 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému ČZ 527 7,62x39
Nemusíš veriť. Čo sa týka IŽ, horšiu pušku som ešte v ruke nedržal. Vyzerá akoby ešte v Rusku bola vojna a všetko rychlo, rychlo. Nastreloval som 308W, je to jediná puška čo mi rozťala nos:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20378 od papo
Odpoveď od papo na tému ČZ 527 7,62x39
A to si kde mal ten nos?8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20379 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ČZ 527 7,62x39
IŽ-ku som chcel pre jniora-ale odhovorili ma hlavne koli tomu nastrelovaniu.Kamos ju ma v 308W a este jeden fanatik tusim v 30-06.NAstreluju a nastreluju.NA tom optika so sv.bodom EDENBERG.Tak si to predstav.Nakoniec som zohnal ZBK 110,dal urobit velmi pekne drevo a hotovo.Ale ako vravim.Niekomu to staci v tejto kvalite a cenovej relacii takze je to o.k.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20380 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému ČZ 527 7,62x39
no poznam minimalne dvoch ludi co s nou poluju a su spokojny, mozno ide aj o dany kus, ale nezatracoval by som tuto lahku, lacnu a dobru pusticku, hlavne 308w. ich vysledky hovoria za vsetko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20381 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému ČZ 527 7,62x39
spokojni:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20383 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému ČZ 527 7,62x39
Ja ju mám tiež, .30-06, normálne vyzerala ako vzduchovka, ale dal som si spraviť
<br/> celopažbu a to už vyzerá ako puška. S presnosťou som maximálne spokojný, kam
<br/> namierim, tam to padne (teda pokiaľ to nepokazím). ;) Poznám ešte zopár ľudí, ktorí
<br/> ju majú v iných kalibroch a taktiež maximálna spokojnosť, najmä pokiaľ ide o presnosť.
<br/> Ale netvrdím, že sa nevyskytnú aj nepodarky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20384 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému ČZ 527 7,62x39
Teda myslel som IŽ-ku, nie ZBK, ak by som bol zle pochopený.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20385 od papo
Odpoveď od papo na tému ČZ 527 7,62x39
mám ju tiež, žiadne výhrady, v ráži .308W, spúšť som dal trochu zjemniť, žiadne výhrady, ľahká, presná.
<br/>skús popísať závady, ktoré sa vyskytujú

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20387 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ČZ 527 7,62x39
Asi kupili nieco z nepodarenej serie.Je to mozne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20388 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému ČZ 527 7,62x39
S presnosťou som ja osobne nemal problém, jazvec na 100m žiaden problém ale ten spätný ráz. Ja som prevažne poľoval s 7x64 a 30-06 ale niečo také ako prvý raz streliť z IŽ 308W a nečakať takú ranu no konec. Mám vojenskú nastrelovaciu stolicu ruskej výroby, dosť ťažkú ale čo to s tým robilo! Nedostatky: spúšť, opracovanosť, spätný ráz,
<br/>Výhody: super hlaveň, váha, cena

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20399 od hospodar23
Odpoveď od hospodar23 na tému ČZ 527 7,62x39
používal už niekto orem vojenského streliva a s&amp;b aj neaké iné strelivo? Akú s ním máte skúsenosť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20553 od Igor
Odpoveď od Igor na tému ČZ 527 7,62x39
Vážený marrko to čo uvádzaš by bola pravda ak by zákon bol platný!!! Stále však ide len o návrh zákona, ktorý ešte nebol schválený tj. nenadobudol žiadnu účinnosť. Nechcem sa ťa doknúť, každý je omylný, ale do budúcna si radšej riadne preštuduj a over veci predtým ako ich vypustíš do sveta.
<br/>
<br/>V súčasnosti je tzv. ,,vojenské strelivo´´ kal. 7,62x39 zakázane vzhľadom na prítomnosť oceľového jadra, podľa platného zákona o zbraniach a streliva je definované ako strelivo s priebojnou strelou. Súčasný zákon definuje ako priebojnú strelu strelu, ktorá obsahuje jadro z tvrdého materiálu resp. celá strela je vyrobená z tvrdého materiálu. Čo je tvrdý materiál sa už nikde neuvádza...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20618 od marrko
Odpoveď od marrko na tému ČZ 527 7,62x39
Potom co si ma upozornil ze je to len navrh overil som si to a zistil som ze mas pravdu a tym ktorych som uviedol do omylu sa ospravedlnujem. Pracujem v zahranici a tak nemam prehlad ci je nejaky zakom prijaty alebo nie, jedine len cez internet. Takze dakujem vopred tomu kto mi da vediet aj cez toto forum ze uz konecne ti nasi ministri ten zakon prijali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20878 od zoran
Odpoveď od zoran na tému ČZ 527 7,62x39
Dá sa vystreliť slepý náboj v tomto kalibri (7,62x39) napr. z W308 alebo springfilda 30-06.Ďakujem za odpoveď a radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20900 od kurt
Odpoveď od kurt na tému ČZ 527 7,62x39
:P:P:P:P:P Tak sme sa pobavili.... :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20907 od zoran
Odpoveď od zoran na tému ČZ 527 7,62x39
Nemám ani jednu zo spomínaných zbraní a preto neviem aká je v nich nábojová komora :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20929 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému ČZ 527 7,62x39
Nic si z toho nerob,ved si si len pomylil temu.Existuje tu taka &quot;Na rozveselenie&quot;...skus stastie tam.:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20931 od zoran
Odpoveď od zoran na tému ČZ 527 7,62x39
už som to zistil,pomýlil ma ten priemer 7,62ale som rád že si sa aspoň pobavil.Čau.:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21137 od mauzi
Odpoveď od mauzi na tému ČZ 527 7,62x39
plne súhlasím s tým názorom je to perfektna flita či lese alebo na poli na lanštiaka,srnca, polovne poloplášte Prvi partizan, SaB, Barnul, sa správaju ako akékoľvek iné poloplášte, česky celoplášť KOPA má trocha väčši rozptil ale dá sa to na 100 m do 10cm nie je problem a pri presnom nasadeni je to celkom jedno či je to 7,62x 39 alebo 12,7 x 100 ten kto nevie strielať tomu to nepomôže ak použije celu dostupnú škálu kalibrov.Nechcem tu vychvelovať IŽ-ku ale si myslím že technicky dobre vymakaná ostatne Rusi su známi svojou kvalitou v tomto sortimente otom je škoda polemizovať (7,62x39) je dobre vydarený. Až na tu našu zaspatu legislatívu používaju ho po celom svete, možno tá otázka času sa konečne aj unás zobudi a dostanesa tam kam právom patrí a bude sa môcť využívať bez problémov.A to vojenské strelivo to je iné téma stým sa bude treba asi trocha legislativne pohrať,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #24081 od hospodar23
Odpoveď od hospodar23 na tému ČZ 527 7,62x39
mauzi, alebo kdo má skúsenosť so strelami BARNAUL, ako sa javia oproti povedzme SaB a tiež Barnaul FMJ celoplášť po zásahu líšky. neznehodnotí jej kožušinu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 884 návštevníkov a žiadni členovia on-line