CZ -550 FS

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20441 od lovecccc
CZ -550 FS bolo vytvorené lovecccc
Zdravím všetkých -chcel by som sa opýtať tých ktorí vlastnia alebo majú skúsenosti s guľovnicou CZ 550 FS -ako ju hodnotia -(celopažba ,kvalita dreva -ako sedí pažba či ju netreba upravovať -ako sa sňou strieľa -atď. . .)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20464 od Basky
Odpoveď od Basky na tému CZ -550 FS
´milujem´ všetkých, ktorí sa nevedia pozrieť ani na druhú stránku tém, keby tak urobili, zistili by že napr. téma CZ 550 už otvorená je...!!! :[:-p:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20468 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému CZ -550 FS
Basky klud, nie kazdy si hned vsimne strankovanie, a navyse ani ja som zatial neprisiel na to ako vyhladavat v temach vora iank, nez skusit pouzit to co ma v pamati google... :( Forum nutne potrebuje "upratat". ZAvedenie aspon zakladnych kategorii .. priklad.. ochrana, starostlivost, strelectvo, kynologia, foto atd ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20469 od Basky
Odpoveď od Basky na tému CZ -550 FS
Vieš, to je asi tým, že takmer všetci niečo chceme povedať, prípadne pýtať sa - miesto toho, aby sme sa oboznámili aspoň so základnými princípmi a doterajším stavom vecí, ktorými sa chceme zaoberať... je to na škodu vecí samotných.. :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20512 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému CZ -550 FS
Tá téma stojí za koko. . . ! Od pôvodnej sa to úplne odtrhlo a vôbec sa tam nepíše o tom čo som chcel preto som túto otvoril .Tá stránka čo tam uvádza Igor -tiež neni bohvie čo .Tak si BASKY nabudúce vsetko najprv precítaj a potom píš somariny . :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20537 od texedo
Odpoveď od texedo na tému CZ -550 FS
"nabudúce vsetko najprv precítaj a potom píš somariny" - to by si mal urobit ty:x:x:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20540 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému CZ -550 FS
Vsak som čítal a nič -tak o čom točíš ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20544 od texedo
Odpoveď od texedo na tému CZ -550 FS
Točím o tom že na fóre je X príspevkov v ktorých sa dozvieš názor poľovníkov na CZ 550.
<br/>Predpokladám že si majiteľom spomínanej 550 a chcel by si na ňu počuť len samu chválu.
<br/>Takže ti ju trošku ohodnotím:
<br/>Drevo - keď ju dáš nejakému rezbárovi na úpravu tak celkom dobre vyzerá.
<br/>Či dobre sedí?: to je individuálne .
<br/>Streľba: normál ako z každej zbrane, hlučná poistka a ťažký chod záveru, presnosť je tiež individuálna
<br/>Povrchová úprava kovu: dobra
<br/>Sumarizácia : priemerna normálna zbraň / není sa čím pochváliť.
<br/>Ak chceš vedieť niečo viac, tak založ novu tému aby sme náhodou neodbočili od temy.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20545 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému CZ -550 FS
No vidíš --tak toto som chcel počuť -a nie to handrkovanie v iných témach . A danú guľovnicu nevlastním -chcel som sauer ale tam je hrozna pažba (teda aspon mne sa nepacila ) .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20554 od gunar
Odpoveď od gunar na tému CZ -550 FS
tak to si pekne zaklincoval :] 8o. pazba na sauerke je hrozna:] :] dobre som sa pobavil:] to akoze na CZ 55O FS je lepsia? /menej hrozna?/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20558 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému CZ -550 FS
gunar -skade si nabral že porovnávam pažbu sauerka s 550 -kou? Na 550 sa pýtam len zo zvedavosti (lebo som ju nevidel ) a ta sauerka aspoň čo sa môjho názoru týka neni bohvie čo (je to môj názor )-za tie peniaze- určite radšej Manlicher .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20562 od Basky
Odpoveď od Basky na tému CZ -550 FS
Loveccc, skúšam sa najprv baviť bez urážky - Názov témy by mal hovoriť o jej obsahu, a to že sa v nej odbočilo nejakým smerom nie je jej chybou ale chybou prispievajúcich. Keby zakaždým keď sa v téme odbočí od jadra, by sa mala vytvoriť nová s podobným názvom - už by tu bolo asi 100 tém o CZ 550, ďalších 100 tém o 30-06Spring.., 200 tém o slovenských kopovoch a minimálne 300 otvorených tém o univerzálnom kalibri... Chápeš aspoň trošku čo som tým chcel povedať.. Ak sa Ti zdá, že príspevky v jednej téme už skåzli niekam inam, tak tam napíš /do tej istej/ že: chlapi, točíte už o inom, mňa zaujíma v tejto téme toto a toto...
<br/>Skús nad tým v kľude porozmýšľať, ktorý prístup je viac o.k... O.K.? A skús mi dať potom odpoveď či moje upozornenie bolo až tak ´od veci´..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20579 od gunar
Odpoveď od gunar na tému CZ -550 FS
takze sauer a manlicher si uz videl8o ale k tej 550-ke podla mna je to spolahliva zbran ktora ale v nicom nevinika. taky sedy priemer. osobne by som volil skor tiku pripadne rossler.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20580 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému CZ -550 FS
Noo Rosler ma nejak neoslovil a tiku som ešte nevidel -kde ju ponúkajú ? aká je cena ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20651 od gunar
Odpoveď od gunar na tému CZ -550 FS
tikku predaval frano v NR a KE. je to sikovna flinta. a stoji okolo 30000,-sk. ale tu cenu ber z rezervou. tolko stala pred par rokmi ked ju kupoval kamarat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20658 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Fraňo prestal s nimi obchodovať aj so Sakom - dodacia doba rýchla - 6 mesiacov, inak možno rok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20704 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému CZ -550 FS
Tikku najdes aj v BA. HERMES. Browning Acera.Elite priamotazny zaver 7x64,cca 44tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22047 od sibo
Odpoveď od sibo na tému CZ -550 FS
zaujimalo by ma ake mate skusenosti a ci dlzka hlavne negativne neovplyvnuje presnost strelby. paci sa mi skratena hlaven na 520mm ale rad by som pocul ci to je je na ukor presnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22048 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému CZ -550 FS
Na nase polov.vzdialenosti je 52cm uplne v pohode.Velmi dobra zbran.Kamos ju ma ako 270W, parada.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22050 od sibo
Odpoveď od sibo na tému CZ -550 FS
ja uvazujem o 7x64 pripadne .308W. velmi sa mi paci aj ked urcite to nie je uplne bezchybna zbran ale cena vykon je pre mna super a paci sa mi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 365 návštevníkov a žiadni členovia on-line