CZ -550 FS

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29592 od steyr
Odpoveď od steyr na tému CZ -550 FS
Neskutočne dobre vyzerajú tie VOERE. Zaujímala by ma cena;).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29598 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Volal som do Teremu na 3 čísla a nik nezdvihol. Aj to je prístup.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29600 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Tu máš aj ceny ale v 8x57JS som tam nenašiel nič.
<br/>www.polovnictvoterem.sk/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29611 od steyr
Odpoveď od steyr na tému CZ -550 FS
Ďakujem, tiež ma to mohlo ťuknúť, ale to je asi vekom:] Všimol som si, že je asi o 20 dekov ťažšia, ako CZ!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29644 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému CZ -550 FS
Ja som Tie Voere v BB kukal --sú to pekné pušky -aj do ruky sadnú perfektne --ale bolo mi povedané že ich dovážajú len v kal. 308W- francúzky napínáčik --cena asi 24 000 sk --a kal. 30-06 nemecký napináčik --cena asi 25 000 alebo 26 000 SK neviem presne . ale na stránke uvádzajú že aj kal 7x64 ale v predajni mi povedali že ho nemajú --že je na výber len s týchto dvoch kal. A nedovážajú kamene na ktoré sa montuje puškohlad a ani ich nebudu dovážať zato ti ponúkno 3wenkovú montáž ktorá ti tam vraj sadne ako uliata ale stojí 12 000 sk : keby vozili tie kamene tak ju už mam doma --tak som dal prednosť CZ . Inač tiež podľa spracovania vyzerá ta Voere lepšie ako CZ aj kvalita bude asi o niečolepšia ::I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29662 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Kde má poistku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29663 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Inak je to slov. klasika. Chceš slušnú zbraň? Daj 12000,- za montáž! Samozrejme kto má, dá. Ale za 12000 kúpiš aj slušnú ZKK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29670 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29687 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému CZ -550 FS
akela .v polovnictve terem maju dve gulovnice na sklade 8x57 js.chcel som brat kompletku ale ziadna serioznost.od jari som tam chodil a nic.pred vcerom som volal do trnavy a dnes ju mam doma a velmi sa tesim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29689 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
A akú značku zbrane si vzal? a optiku?, nech sa potešíme sTebou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29713 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému CZ -550 FS
akela je to zbran voci ktorej mas vyhrady,ale mne sa paci.je to rosslerka v prevedeni lux otocna montaz era optika nikon monarch 2,5-10x56.osve.osnova cervena aj zelena.budem strielat sako 13g.8x57 JS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29715 od smire
Odpoveď od smire na tému CZ -550 FS
Ak to nie je tajomstvo, kolko stal ten monarch?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29720 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Ja voči Rossleru nemám, výhrady, to, že to nie je môj favorit, nič neznamená. Dôležité je, že sa páči Tebe. Je to ako so ženami. Prajem veľa presných zásahov. Zvolil si dobré strelivo!!! Predpokladám že je to Hammerhead. Nerozumien prečo je osnova na puškohľade zelená aj červená. Mohol by si mi to vysvetliť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29729 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému CZ -550 FS
Predpokladám že to myslel tak ako u niektorých puškohladov že si môžeš prepínať svetelný bod buď červený alebo zelený ako ti to vyhovuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29733 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému CZ -550 FS
cau skus pan Homola zo Žiaru nad Hronom, 0904282346,ma nadhernu pracu, a fajn ceny pazba okolo 4tis Sk.ale je fakt trieda.mne robil tiez. aj s drevorezbou,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29743 od minoC
Odpoveď od minoC na tému CZ -550 FS
VEĽKÁ VĎAKA p. Homolovi som telefonoval,predbežne sme sa dohodli ešte roazTi ĎAKUJEM NIMNROD 15:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29750 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému CZ -550 FS
Mam ten isty puskohlad,ma dve farby podsvietenia-cervenu a zelenu.Pre kazdu farbu 5 poloh.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29789 od marek38
Odpoveď od marek38 na tému CZ -550 FS
ja som kupoval Nikon Monarch 2,5x10x56 v akcii za 25500,ináč stojí vo Frankonii 1399euro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29819 od MieN
Odpoveď od MieN na tému CZ -550 FS
Ahoj, za Zvolen sa ospravedlňujem, nejak sa mi to doplietlo, bol som tam pred cca dvoma mesiacmi. V predajni fakt nič nevedia a to, čo hovoria na predajni, asi nie je smerodajné. Mne dali číslo na Terema a rozprával som s ním. Na predajni mali len štandard 2155, pokiaľ si pamätám asi s napinákom, v dvoch rážach ( žiaľ nie 8x57JS) a automat 2185.
<br/>Terem mi však povedal, že nezáväzne vie na objednávku doviezť aj iný model, podľa záujmu. Výbavu je teoreticky možné vybrať podľa prospektu na www.voere.de/html/downloads.html, preklikajte si to, na service - downloads sú prospekty, návody na použitie a možnosti voľby výbavy v nemčine aj angličtine. Na stránke sú popísané a zobrazené aj viaceré druhy poistiek, spúští, montáží, pažieb aj s cenami, hľadajte. Ceny u Terema by ale mali byť úplne inde. Ich vlastná montáž vyzerá veľmi pevná, kvalitná a šikovná, aj keď je trocha drahšia. Kamene by mohli pasovať aj iné ( weawer ), prípadne puškár by ich mohol lacno vyrobiť.
<br/> V porovnaní so Zálesákom v Čechách Teremove ceny mali koeficient 1,08 až 1,13, teda nie kurz českej koruny, preto je o trochu lacnejší ako Zálesák. (www.zalesak.org/nabidka.php?id_A=1&id_B=9)
<br/>Volal som aj do Zálesáka, boli veľmi ochotní na rozdiel od BB, možno by aj výnimočne po dohode zrovnali ceny na úroveň BB. Tam majú asi aj všetky modely na predajni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29883 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Ďakujem za info, stránku som podrobne preštudoval a napísal som im, aby mi poslali riadny prospekt. Vždy to tak robím. Akosi sa mi to lepšie číta a študuje na kvalitnom papieri, ako na počítači. Dúfam, že pošlú a neodkážu ma na Terema.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 164 návštevníkov a žiadni členovia on-line