CZ -550 FS

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29996 od martin868
Odpoveď od martin868 na tému CZ -550 FS
od homolu mam aj ja 2 pazby a mozem potvrdit naozajn pekna praca. 1.som dal robit pred cca 10 rokmi a stale je ako nova a to nestala v trezore. ja ju mam bez rezby. len si daj pozor na to ako ti osadi zelezo da dreva. vtedy som mal vyhrady ale ja som v tomto smere detailista:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30053 od lesak
Odpoveď od lesak na tému CZ -550 FS
V akych cenovych relaciach sa pohybuju pazby od p. Homolu?? Ja tiez spekulujem nad nejakou. :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30054 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Lesák v ktorom okrese poľuješ? Mám výborného pažbára a nie je drahý. Objavil som ho koncom minulého roka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30079 od lesak
Odpoveď od lesak na tému CZ -550 FS
V okrese Banská Štiavnica

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30088 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Ak chceš daj mail. Je to okres LC.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30098 od lesak
Odpoveď od lesak na tému CZ -550 FS
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30246 od karasek
Odpoveď od karasek na tému CZ -550 FS
Mohol by som poprosiť aj ja kontakt na toho pána. Som tiež z okr. Lučenec
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30247 od karasek
Odpoveď od karasek na tému CZ -550 FS
Mohol by som poprosiť aj ja kontakt na toho pána. Som tiež z okr. Lučenec. Ďakujem
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30323 od sibo
Odpoveď od sibo na tému CZ -550 FS
ja som sa tiez stavil u Teremovej v BB pred vianocami a tiez som sa chcel pozriet na voere, ked som sa opytal co na to hovria tak mi povedali ze je to slabota v porovnani s rosslerom a ....., a ze oni sa hlavne specializuju na rossler... Mal som s toho cudny pocit. Rossler sa mi nie celkom paci narozdiel od Voere ale jedno je iste v BB si pusku nekupim, velmi cudny dojem som mal s tej navstevy, aj ked pani co tam bola bola mila a ochotna, ale mam pocit ze o Voere vela info nemala. Inak co sa tyka komunikacie s p. Teremovou mam trosku inu skusenost ako Akela. Komunikoval som s nou e-mailom a musim povedat, ze bola jedna z dvoch predajni v SR, ktora mi odpovedala a poskytla pozadovane info. Ale ako vravim velmi cudny pocit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30332 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Dnes mi prišiel podrobný prospekt z VOERE. Boli fakt rýchli a poslali väčší katalóg a potom prospekt na každý vyrábaný model zvlášť - tomu hovorím rýchlosť. Myslím, že by na Slovensku potrebovali solídneho obchodného zástupcu, ktorý by ich zbrane riadne spropagoval - je tam aj viac druhov original montáží. Mne sa tá zbraň páči. Vyzerá tak &quot;poctivo&quot;. V utorok idem do BB, tak sa pôjdem pozrieť k Teremovi. A ako slabota v porovnaní s Rosslerom mi to nepripadá. Je ľahko možné, ža na Rosslera sa dá tresnúť oveľa vyššia obchodná prirážka a preto je aj viac doporučovaný. Popýtam sa ich aj na montáže a vezmem aj tie prospekty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30338 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému CZ -550 FS
Dostal si SMS?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30339 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Nedostal. A aby som zachoval tému CZ 550 FS je pekná flinta, ale trochu ťažká.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30346 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému CZ -550 FS
akela poprosím adresu toho pazbara na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30569 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Lubo SMS som nedostal. Inak bol som u Terema pozrieť guľovnicu Voere. Pekne vyzerá ale katastrofálny chod záveru + mauser poistka, priklonil by som sa radšej k CZ 550. Možno má Voere aj nejaké lepšie modely, tento taký nebol a ak vezmete do úvahy drahú montáž, tak určite nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30624 od MieN
Odpoveď od MieN na tému CZ -550 FS
Ahoj, jasne , asi si videl najlacnejší model 2155, je to skladačka ako BO 98, preto taký chod záveru, ale zase za cca 22000,- ( bez napináku ) ťažko čakať niečo bezchybné.
<br/>Škoda, že tam nemajú ostatné podľa všetkého oveľa prepracovanejšie a krajšie modely.
<br/>Ja si myslím, že aj cenu mali oproti CZ dať nižšiu vzhľadom na nutnosť použiť drahšie montáže, maximálne tak 20000,-, na stránke u Kettnera som ju videl tuším za 600 euro. Z Rosslera majú asi väčší zisk, preto tie kecy, že Voere je slabota, osobne by som si však reči obchodníkov okolo tovaru nie veľmi všímal, oni sledujú poväčšinou iné záujmy, ako zákazník a určite nebudú najviac ponúkať tovar z najlepším pomerom cena/hodnota z pohľadu ( u Voere to asi nebude také zlé na rozdiel od Rosslera, si myslím ) zákazníka, ale ten s tým najhorším. Voere by si určite zaslúžia aktívnejšieho a zákazníkom viac v ústrety vychádzajúceho predajcu. A každý z nich by sa so zákazníkom mal vedieť dohodnúť, vzhľadom na tie ich takmer úžernícke rabaty.
<br/>Tak som rozmýšľal, čo tak sa dať do kopy zo piati a osloviť zopár poľovníctiev ohľadom hromadnej dodávky zbraní a iného tovaru, teda akási podoba tendra-verejnej súťaže?
<br/>Objednávka v cene tak 100000,- a viac by ich mohla rozhýbať.
<br/>Možno by sa tak cena dala stlačiť výraznejšie dolu a mohlo sa hneď nakúpiť aj príslušenstvo a strelivo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30628 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Myslím, že si to trafil úplne presne. Škoda, že nemajú po jednom kuse aj z ostatných modelov. A hlavne tá drahá montáž.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31413 od feko31
Odpoveď od feko31 na tému CZ -550 FS
Mal som starú mauserovku 7x57,potom Sprinfild 30-06 a guľobrok ZH-204. Všetky s puškohľadmi 4x32. Boli, aké boli. Nakoniec som kúpil CZ 550 LUX s puškohľadom Tactical 3-9x42E / svet.bodka /. Asi na 130 m som celoplášťovými strelami SB FMJ 11,7g strelil dve líšky. Na doporučenia poľovníkov z Čiech / sú asi chytrejší, ako my / som kúpil švedské návoje NORMA so strelou Vulkán 11,7g. Na strelnici som sa na terč vo vzdialenosti 100m po prvých troch výstreloch trafil do kruhu 5 cm. Závodný strelec nie som. Ak mám však porovnávať všetky tri zbrane, ktoré som predtým mal, akoby som porovnával neporovnateľné, pretože CZ 550 LUX nemá chabu. Pre poľ.účely sa mi nezdá, aby záver bol hlučný a ak sa niekto obáva, tak potom poistku môže pridržať a hlučná nebude. Napináčik si môžem nastaviť ako len chcem. S novým puškohľadom vidím veci, ktoré som predtým nikdy nevidel. Asi nie je správne, ak by sme chceli uvažovať o tom, či táto zbrañ sa hodí do pohonu. Tam je lepšia guľobrok.zbrañ bez puškohľadu. Takže, mali by sme vždy zvažovať, na aký účel si vlastne zbraň kupujeme. Mimochodom - koľkokrát v roku ste v pohone? A že existujú aj lepšie zbrane? Možno, ale ak sa niekto chce chváliť a má prebytočné peniaze, je to tiež jeho vec. Myslíme viac na zver, výstrel by mal byť vždy smrteľný a to závisí skôr na strelcovi, ako na vlastnej zbrani.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31414 od feko31
Odpoveď od feko31 na tému CZ -550 FS
Ospravedlňujem sa. Ak som písal o CZ 550 LUX, tak je to guľovnica so zásobníkom v kalibri 308W.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31433 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému CZ -550 FS
Lenže všimni si aj tému do ktorej prispieváš.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #34728 od Beker
Odpoveď od Beker na tému CZ -550 FS
Zdravím všetkých tak čo hovoríte na CZ 550 FS v ráži 308W nejaké názory

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 160 návštevníkov a žiadni členovia on-line