CZ -550 FS

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22053 od miso
Odpoveď od miso na tému CZ -550 FS
Dåžky sa neboj...mnohí vyznávači Remington seven mi dajú za pravdu.Tá má hlaveň dlhú len 47cm a na poľovnícke vzdialenosti to nemôže a nerobí problémy. Výhody dlhšej hlavne alebo napríklad aj "plávajúcej" hlavne sa prejavujú až pri väčších vzdialenostiach, teda cez 200m a viac metrov. A podľa môjho názoru nie je podstatná ani tak dåžka ako hrúbka hlavne...Jediné čo možno postrehneš bude troška väčší tresk po výstrele,ale nie je to nič hrozné..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22057 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému CZ -550 FS
Potvrdzujem len Tvoje slová, mám seven-ku v .308Win a je to super praktická zbraň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22099 od miso
Odpoveď od miso na tému CZ -550 FS
Najmä kvôli praktickosti a skladnosti som aj ja vyznávačom krátkych hlavní....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22118 od sibo
Odpoveď od sibo na tému CZ -550 FS
aky puskohlad na tuto zbran by ste zvolili, viem ze je to tazka otazka a ze to zalezi od pouzitia zbrane. rozmyslam bud nad 6x42 alebo 4x32. myslite ze by to mohlo stacit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22121 od miso
Odpoveď od miso na tému CZ -550 FS
V danom kalibri, v ktorom si chceš požadovanú zbraň zakúpiť je 4x32 dosť málo...a aj 42 mi moc nereže.6x42 by som zvolil na ľahší,pochôdzkový kaliber na zimné túlačky....vzhľadom na výkon kalibra a jeho ONV by som siahol po 7x50 alebo nejakom variabile. Neviem akú poľovačku uprednostňuješ,ale ak si skôr posedový typ, pokojne ber aj 56...ale ten by na "štuci" nevyzeral pekne...Ja osobne by som bral nejaký variabil napr.3-9x50 alebo podobný...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22122 od sibo
Odpoveď od sibo na tému CZ -550 FS
no bude to moja prva a zatial jedina gulovnica, tak som rozmyslal ze by som na nu dal nieco mensie. Aj ked som uvazoval aj nad 7x50 len neviem ci to nie je uz vela, hlane na pochodzky a tak. a este jedna vec, aku montaz? uvazujem nad jednodielnou len neviem ci s podhladom alebo bez. v zasade mi vyhovuju obe. ma podhlad podla vasich skusenosti opodstatnenie? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22124 od miso
Odpoveď od miso na tému CZ -550 FS
Nuž podobnú dilemu som mal pri výbere zbrane aj ja. Môj názor na podhľad: Nedávaj si ho. Otec ho má na puške a v živote ho využil asi len raz. Podľa mňa len zbytočne zvýšiš svetlú výšku zbrane,potom sa s ňou ťažšie manipuluje...Čim bližšie je puškohľad pri hlavni tým lepšie aj pre teba ako strelca. Proste je to pre mňa pohodlnejšie keď sa nemusím "naťahovať" za puškohľadom. Preto som siahol po variabile, v prípade,že potrebujem strieľať na blízko,pretočím to na 3,5x a v pohode to stačí. Dal som si schwenk montáž, takže keby som náhodou potreboval dohľadávať a viem,že tých 3,5x bude moc, puškohľad jednoducho zhodím....trvá mi to asi 10s aj s odložením.
<br/>Váhy sa neboj. Ja som lesný tulák,posedy neobľubujem a ani po celom dni mi tá 50 nevadí...;)
<br/>a ešte jedna rada..na montáži nešetri....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22127 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
Dobra volba pomer ceny a kvality Artemis 1.5-6x42 mal som 3-9x 50 Baner Bush. na spolcne pol.je 3 uz vela moj nazor;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22166 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému CZ -550 FS
Nie velmi dobra zbran.Kolega ju ma a ma problem primontovat svetlo na umely spln.:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22175 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
Nech si zozenie umely spln s vydlicou a do pazby namontuje protikus s mikrospinacom a ma to ok bez kablov 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22176 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému CZ -550 FS
Nech sa s tym masom zadrhne!!! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22180 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
Zas si to napochopil ja som mu len ponukol riesenie aby nezatracoval celopazbu:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22182 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému CZ -550 FS
ééé, [r]prepač [/r] ! :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22183 od mirek
Odpoveď od mirek na tému CZ -550 FS
Janíčok - keď vieš poradiť teda mi z toho vyšlo, že si to skúšal alebo mal takto technicky vyriešné ty ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22185 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému CZ -550 FS
mirek nechaj tak, ja janickovi verim, ved vies, ze aj na celopazby som zatazeny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22195 od saris
Odpoveď od saris na tému CZ -550 FS
Ahoj. Ja mám variabil 1.5-6x40 a to bez podhľadu. Spokojnosť na mojej strane. Do honu 1.5 a nepotrebuješ podhľad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22338 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
CHodim do Madarska kamaratovi a tam je to povolene a aj technicky na celopazby poriesene.Nemusi vsetko hned clovek mat staci mat otvorene oci 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23730 od sibo
Odpoveď od sibo na tému CZ -550 FS
no uz som sa konecne rozhodol aku prvu gulovnicu si kupim, bude to CZ550FS. mam vsak este dilemu ci 7x64 v schrankovom prevedeni alebo .308W v zasobnikovom prevedeni. ake su vase skusenosti, ktore prevedenie je lepsie ake ma vyhody podla vas. dik za nazory

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23822 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému CZ -550 FS
Zásobníková verzia je samozrejme praktickejšia ale aj o 4 tisícky drahšia. Ak dobre viem v 7x64 zásobníková verzia neexistuje, tak že Ti ostáva len tá 308W.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23824 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému CZ -550 FS
Chod do Zelenca,kamos tam kupil 550FS 270Win, aj soptikou-Meopta 7x50+montaz + nastrelenie tusim za cca 32tis.A je spokojny.Nespekuluj.Kup schrankovu 7x64 a hotovo.Budes spokojny.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.111 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 346 návštevníkov a žiadni členovia on-line