CZ -550 FS

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23828 od sibo
Odpoveď od sibo na tému CZ -550 FS
prosim ta nemas na nich kontakt do Zelenca? najlepsie e-mail

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23840 od volodo
Odpoveď od volodo na tému CZ -550 FS
Nechcem robit antireklamu, ale neda mi... s takym zlym pristupom ako som sa stretol v Zelenci som sa snad este nikde nestretol. Otazky co to vlastne chcete? a naco vam je to? alebo, mi vam zavolame a tyzden nic.... dakujem ale neprosim..... viac ma tam nikto neuvidi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23841 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
Skus B.B-Lesona ak to nemas daleko chodia si vyberat zbrane osobne;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23858 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému CZ -550 FS
Prázdny zásobník vymeníš za plný za 3 sekundy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23865 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
A k comu je to dobre? na bazanty so gulou nestriela-moj nazor ten cenovy rozdiel sa da lepsie pouzit;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23866 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému CZ -550 FS
Asi som "nejaké mdlé mysli". Nejak som nepochopil čo majú bažanty s 550 FS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23867 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
Ved prave ze nic a na raticovu zver sa 6 rana striela tak akurat na spolcnych pol.-masakroch v nepokosenej kukurici.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23878 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému CZ -550 FS
V podstate máš pravdu, aj jednoranová zlamovačka sa dá prebiť. Otázka je či v tom čase nezaúraduje Murphy a to najcennejšie ti neprebehne popred nos, k všeobecnému údivu okostojacich kolegov. Pri spoločných poľovačkách je druhý zásobník veľmi praktický. Ale nech si to zváži ten, kto zbraň kupuje. Mimochodom sibo, ešte stále sa rozhoduješ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23894 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Aj ja nosím náhradný zásobník vždy na spoločnej vo vrecku kabáta napáskovaný a mám taký lepší pocit. Vyberať zásobník a trasúcou rukou vo veľkej zime tam tlačiť náboje je dosť pomalé a ako hovoríš, ten kapitálny akurát vtedy prebehne okolo. Zo spoločných to určite všetci dobre poznajú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23924 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému CZ -550 FS
Moze byt.Najradsej predavaju len CZ-Klasiku-kalibre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23973 od janicok
Odpoveď od janicok na tému CZ -550 FS
Ja mam tiez jednu gulov.s zasobnikom no ked nabijes piaty naboj tak zasobnik mozes dopaskovat a na toho kap. mas jednu v hlavni a pat po sebe a hned potrebovat siestu tak to sa stava 1k1000. Lovu zdar a presne strely prajem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29478 od steyr
Odpoveď od steyr na tému CZ -550 FS
Páni, nemá niekto info, či už nabehli CZ 550 v kalibroch 8x57 ? Boli také plány, ale neviem sa dopátrať, či aj zrealizované. ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29512 od Brad
Odpoveď od Brad na tému CZ -550 FS
Bolo by to úžastné, ale distribúor CZ ani nepočul o tom, keď som ho na to opýtal v septembri vo Sv. Antone. A čo napr. Zastava 8x57JS - prijateľná cena, menšie úpravy na pažbe a s napináčikom, a máš dobrú zbraň. Stojí to okolo 20500 Sk - celopažba. Ten " lauf" je možno kvalitnejší ako CZ. A zvyšné peniaze by si mal radšej investovať do kvaliného poškohľadu Použitú Zeissku v dobrom stave napr. 1,5-6x62 už kúpiš za 400-450 Eur. Ešte k tomu ocel. montáž v niakej dobrej kvalite a môžu s tou zbraňou poľovať ešte aj tvoje vnúčatá. Nebude to žiadný Sauer alebo Heym, no ale každý z nás na to nemá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29543 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému CZ -550 FS
niekde na www.myslivost.cz niekto písal že tú CZ 550 FS .kal.8x57 JS uz drzal v rukách --tak neviem .:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29576 od hunter2
Odpoveď od hunter2 na tému CZ -550 FS
najlepší kaliber v 550 FS je 9,3 x 74 oceníš od nej tú FACKU ktorú si neodpustí !!!!:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29577 od MieN
Odpoveď od MieN na tému CZ -550 FS
Ahoj, CZ 550 v 8x57 JS už v predaji v Čechách je, viz www.jgstrade.com, jeden na nejakom českom fóre písal, že v podnikovej predajni v Brode sú, vraj tam bol a držal ju v ruke, oficiálne by mali byť na trh uvedené niekedy vo februári, marci, na Slovensku asi o niečo neskôr. Toto sú však neoverené a sprostredkované informácie. Dúfajme, že sú pravdivé. Na istom českom fóre je aj info o Zastave v zmysle, že materiál hlavne je mäkší ako u CZ, merané tvrdomerom puškárom, ktorého podľa všetkého k takémuto vyjadreniu neviedlo nič nekalé, bol to asi test pred kúpou. Ja by som tomu bol náchylný
<br/>veriť, preto o trvanlivosti hlavne Zastavy by asi špekulovať nebolo moc dobré, na druhej strane ak niekto vystrelí do roka 50 ks streliva a zbraň pravidelne čistí a ošetruje, tak by ho asi aj mohla prežiť.:liar:Kto však nechce čakať na CZ v 8x57 JS, nechce Zastavu, Zoliho, či Roslera, je tu ešte rakúska-nemecká Voere v poľovníctve Terem vo Zvolene ( iba ), v Čechách firma Zálesák, tam sú o niečo drahšie, za cca 20000,- a viac( treba sa skúsiť dohodnúť ) v štandarde, je to skladačka ako napr. BO 98, v slušnej kvalite, myslím, že kvalita materiálu by mohla byť vyššia, ako u CZ či Zastavy. S nejakou výbavou je o niečo drahšia (napr. napinák), a v prevedení LUX je to nádherná klasika ( teda aspoň na výzor ), škoda že ju tam nemali, možno ju pozrieť na stránke www.voere.de. Jej cena by mohla byť cca 30000, zaujímavé sú aj novo konštruované flinty LBW-S ( mohla by stáť do 30000) a veľmi pekná LBW-L ( mohla by stáť okolo 36000), na predajni ich nemali a ani cenu mi nevedeli povedať. Na cene a dovoze sa treba podľa všetkého skúsiť dohodnúť s p.Teremom. V predaji všetky bežné európske kalibre.;/;/:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29578 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Prebehol som tú Voere stránku a zbraň sa mi celkom páči. Poľ. Terem je v BB.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29580 od Akela
Odpoveď od Akela na tému CZ -550 FS
Tá Voere - nevieš, ktorý konkrétny model predávajú u Terema? Na ich stránke je ich viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29581 od steyr
Odpoveď od steyr na tému CZ -550 FS
Díky za radu, poľujem už vyše 30 rokov, viem, že si mal dobrý úmysel:) Puškohľadov mám dosť, tu ide len o montáž....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29587 od minoC
Odpoveď od minoC na tému CZ -550 FS
Čaute chlapi. Mám CZ 550Lux cal.308 Win. S výkonmi tejto pušky som veľmi spokojný,ale som&quot;blázon&quot; do celopažbenej guľovnice a tak uvaujem ,že si na tú flintu dám spraviť celopažbu. Nevie mi niekto z Vás poradiť dobrého pažbára,príp cenu čo by to vyšlo atd?:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.110 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 2358 návštevníkov a žiadni členovia on-line