OPAKOVACIA vs. JEDNORANOVÁ ZLAMOVACIA GUĽOVNICA

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32753 od Akela
Ja som si dal zistiť ceny Heym v 6,5x65R. Je tam viac prevedení. Na sklade zatiaľ neboli. Budú ma informovať, teraz idú na výstavu IVA, tak do 2 týždňov by som to mal vedieť. Určite aj nejaké dovezú. Myslím že cena prevýši 20 000,- niekoľkonásobne. Na stránke Heym ich máš zobrazené. Mal som ýu Fraňa v ruke zlamovačku Krieghoff - veľmi pekná ale cena skoro ako guľový dvojak okolo 90 000,- no hrôza. Bola to 6,5x57R - veľmi pekná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32892 od Bubi
Nazdar AKELA.Prave v tomto kal.som si nechal robit gul.kozlicu.HEYM dovaza aj DYNAX v Pov.Bystrici.Skus zistit cenu aj u nich.Ja som sa vzdy s nimi vedel dohodnut.HEYM dovazaju uz ,,par"rokov. Gulova kozlica alebo 1ranova gulovnica,gulovy 2jak-to je parada.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32902 od Akela
Ďakujem, zavolám tam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32903 od Akela
Volal som Dynax - vozia len opakovačky Heym. Ponúkli mi Blaser za 160 000 a Merkel K1 za 100 000... UfUfUf

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32945 od vajlo
zdravim vsetkych,stefan a co povies na zlamovacku RUGER to uz vizera trochu solidnejsie, je tam to spodne otvaranie ,tusim nieco ako zaver T [stoji cca,30 000sk] dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32949 od Bubi
Sila.,,Nerozumiem" tomu.Alebo slovenska povaha? Koruna silnie,dolar a euro su za vyhodnejsie nakup.kurzy a optiku a zbrane kupujeme za ,,rovnake" alebo vyssie ceny.Browning som kupoval ked bol dolar za 30sk za 44tis.Teraz stoji 45 a dolar je za 22sk.Rovnako pozorovaci Nikon Monarch.Za 12 a teraz je za 15tis.Fakt sa o chvilu oplati nakupovat vonku.Inak tie ceny chlapci v PB trosku prehnali.Mne ponukal plastovu Blaserku v 6x62Freres za 50tku.To by bol dobry Kauf.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32950 od Bubi
Vajlo-RUGER je vyborna zbran.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32951 od Bubi
Vajlo-RUGER je vyborna zbran.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32952 od Bubi
Kde ten RUGER predavaju.?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32953 od Bubi
Kde ten RUGER predavaju.?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32957 od Akela
Tiež som v poslednej dobe vybavoval nejaké zbrane aj kupoval a zmenu cien vzhľadom na kurz som absolútne nepostrehol. Skôr naopak. Je to presne o tej povahe ako píšeš a to sa blíži EURO. Takže rýchlo do obchodov a pokúpte čo treba, lebo bude neskoro. Inak ten Blaser 6x62 Freres - celkom zaujímavý kaliber do srnčej oblasti. Aj keď záver na Blaser nie je moja krvná skupina. Tam už skôr tie zlamovačky sa mi od nich páčia oveľa viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32962 od Bubi
Suhlas. Ja sa uz neviem dockat gul.kozlice.-6,5x65R. Aj mne sa volako zacali viac a viac pacit zlamovacie zbrane.Ale s tymi cenami to naozaj prehanaju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32963 od vajlo
zdravim, tu zlamovacku ruger som nasiel v katalogu -frankonia-nemecke vydanie , naozaj to vyzera celkom solidne hlaven bez mech. mieridiel aj pazba vyzera ako pazba, ale zase nestoji to 6 000sk, cena je tam 999eur, je to v siedmich standard. kalibroch ,mne sa to celkom paci, som zvedavy co na to povie stefan49, ozaj je to z roku 2007!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32970 od belson
Ak máš na mysli Ruger No. 1, tak nejde o žiadnu "zlamovačku" (zďaleka nie všetko čo je jednoranové je zároveň zlamovacie). Ide o zmodernizovanú verziu zosuvného blokového záveru (falling block) ovládaného spodnou pákou na spôsob britského záveru Farquharson z predminulého storočia (presnejšie Farquharson a spol. boli Škóti a vyrábali ju od roku 1875).
<br/>Nestrieľal som z toho, ale konštrukčné riešenie hovorí, že vlastnosti by to malo mať lepšie ako hocaká zlamovačka. Láka ma si to niekedy omakať....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32972 od miros
jaj panstvo ceny na slovensku je uplna pohroma uz v Rakusku je to daleko lepsie a v Nemecku este o cosi dolu len ak porovnam cenu nabojov kde je cena pusiek a dalekohladov, oblecenia Dyn... a Her.... v Blave su aj pre priemerne zarabajucich drahe chcel som pohodlne v Blave zohnat par rockou do zadu steiner ponukana cena bola o 14 tisic viac ako kde kolvek vonku dokonca aj v Cechach bola nisia ked som sa zacal dohadovat o cene tak koncil ich zaujem o predaj. Su to zderaci nastastie nakup vonku sa zjednodusuje. Ono bol som v dosahu ked sa v jednom obchode blokovala bereta a sauer a blokovalo sa to ako ochranne pracovne pomocky a sup to na firmu takze pre niekoho nie je ani cena problem. Na jednej polovacke na jesen 2007 bol jeden vlastnik predajne a takmer ho trafil slak kde pozrel tam bolo oblecenie ktore sa ponuka v casakoch (lahti jakt neviem ci to je spravne ) a neskutocne nadaval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32973 od Akela
Katalóg mám, pozeral som to doma, naozaj to vyzerá celkom dobre, chcelo by to trošku sa s tým pohrať live.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32974 od vajlo
sa ospravedlnujem belson ma pravdu , mna asi poplietol ten klb ,z bocneho pohladu vidiet okruhly kolik ako na zlamovazkach,ale hore je vidiet taky zvlastny kus zeleza,to sa bude asi odsuvat, no to by som si chcel teda aj ja omakat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32977 od Akela
Belson nevieš na akej kvalitatívnej úrovni je ten Ruger? Mohol by si to aspoň prirovnať k nejakej z &quot;tunajších&quot; značiek?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32982 od belson
Neviem, ako som už spomenul, nemal som zatiaľ tú česť. Ale podľa mňa konštrukcia napovedá, že principiálne môže byť kvalitnejšia, než akákoľvek zlamovačka. Ostatné je vecou remeselného vyhotovenia. Asi by niečo mohol pustiť náš &quot;amerikán&quot; stefan49...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32983 od Akela

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 111 návštevníkov a žiadni členovia on-line