OPAKOVACIA vs. JEDNORANOVÁ ZLAMOVACIA GUĽOVNICA

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31929 od karasek
Páni, má niekto skúsenosti s Merkel KR1 alebo Merkel K1? Ako hodnotíte tieto dve gulovnice? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31955 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému OPAKOVACIA vs. JEDNORANOVÁ ZLAMOVACIA GUĽOVNICA
neviem, este to robia? viem , ze momentalne ide K3 a K4. nepacila sa mi duralova baskula a ten pepinac odporu spuste z bakelitu, ale nevlastnil som, ani nestrielal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31957 od moron
Ahoj martine, můžeš mi na sebe dát mail, rád byhc se tě zeptal na pár věcí kolem startších zlamovaček? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., díky rosťa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32075 od karasek
Ahoj martin, mohol by si mi prosim poradit nejaky starsi typ zlamovacky, do ktorej sa oplati investovat, resp. aj nejaku funglovku (znacku). Chcel by som 8x57JRS alebo 9,3x74R. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32088 od petob

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32102 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému OPAKOVACIA vs. JEDNORANOVÁ ZLAMOVACIA GUĽOVNICA
spocitaj si kolko koruniek chces do toho pustit, sleduj napr. www.egun.de/market/list_items.php?cat=520[/]toto sem tam sem prispej a nieco si urcite zbudujes. Ja si momentalne setrim na kohutkovu zlamovacku s osemhrannou hlavnou, ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32118 od dekurio
vie mi tu niekto poradid,chcel by som kupit nejaku zlamovacku 5,6x52r. aka znacka zbrane by bola taka priatelna aj cenovo(nie zbk ani iz)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32183 od karasek
Dakujem ti. Prosim ta ako to tam vlastne funguje a ako ti pusku poslu, resp. ako sa k nej dostanes?
<br/>Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32204 od dekurio
nazdar ludia ved poradte aj mne kde kupit nejaku zlamovacku kaliber 6,5x57r alebo 5,6x52R???????????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32344 od CHERY
Tento týždeň som u Fraňa v NR videl zlamovačku Marlin v kal 243 W ak sa dobre pamätám. Bola to zbraň bez mech. mieridiel, mala Weaver základňu a napínanie spúšte cez kohut. Cena je tam cca 11 tisíc Sk. Stetol sa niekto s takouto zbraňou??? Škoda nezapamätal som si presné označenie:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32371 od vajlo
zdravim vsetkych keby sem vedel niekto dat aj fotku toho marlina kal.243w. s kohutikom bol by som velmi rad a urcite aj iny milovnici jednotiek vopred dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32381 od kia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32382 od kia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32394 od CHERY
Ano je to presne tá zbraň!:)
<br/>Má s ňou niekto praktické skúsenosti???
<br/>Ak áno podeľte sa.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32404 od kia
Jednoducha, ľahka, presna, jednoduche a rýchle otvaranie, len by to chcelo vymeniť plast za drevo - ale za tu cenu:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32408 od lovec_1
Matne si spominam ako davnejsie niekto na inom fore spominal problem u tejto flinty s vytahovanim nabojnice z komory.Tiez to bola 243W.Problem bol tusim v nevkvalitne urobenej komore ?(mimostandart rozmer?)Kupoval to u Frana,ale uz si nespominam ako dopadla reklamacia a vsetko okolo toho.Mozno si niekto iny spomenie presnejsie.Inak ma ta flinticka pomerne masivnu hlaven na zlamovacku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32411 od Stefan49
H&amp;R (Marlin) 1871 je jeden-bohuzial prvotriedny crep:[:[, samozrejme pre niektorych je to pristupna alternativa, hlavne pre zaciatocnikov. Neviem ci by som radsej nemal v rke IZcko. H&amp;R je spodina kvality vo vyrobe zbrani, avsak....treba sa divat aj na cenu! Lacnejsu zbran asi nikto neponuka!:D:D:D Vydrzi to? Urcite, jet to jak kalach-aj ked to zacne hrkocat bude to strielat!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32447 od vajlo
zdravim stefan 49 prosim ta chcem sa este opytat aka je kvalita jednoranovych gulovnic MOSBERG asi to nie je spravne napisane ale vies o co ide, dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32456 od Stefan49
Mossberg je podstatne o nieco viacej kvalitnejsi nez H&amp;R, avsak zase kupis to co za platis! Obe zbrane su podla mna v nizsej kvalite nez Ruske IZcka! Najvacsou problematikou su pouzite materialy-ocel pomerne makka, a dlho to nevidrzi!
<br/>
<br/>Kolega sa rozhodol kupit Mossberg poloautomat na sport. strelbu! Behom 10 mesiacov to doslovne znicil!
<br/>
<br/>Pre polovnika ktory vystreli krabicu za rok to mozno niekolko rokov vydrzi, ale ako nahle zacnes z toho filtrovat vacsie mnozstvo streliva pocitaj na novu zbran, takze investicia do tzv. zivotnej pusky to nebude!;);/:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32465 od vajlo
vdaka za odpoved, ale aj tak ma prekvapuje ze odporucas radsej iz-ku. ako tieto dva typi zbrani pretoze stoja dvakrat tolko ako iz-ka,. nechytajme sa sloviciek robim chyby aj ja ale skusme to zoradit podla kvality a ceny. myslim tieto jednoranove lacne gulovnice. vopred vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.071 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 119 návštevníkov a žiadni členovia on-line