Guľovnice Remington

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35140 od Miso300WM
Guľovnice Remington bolo vytvorené Miso300WM
Nemáte niekto skúsenosti s týmito guľovnicami? Mal som možnosť ich omakať na Fehove v Budapešti a celkom sa mi zapáčili, zaujíma ma najmä rada 700 a 715, ktorú reklamujú v novej myslivosti za super cenu. Skúšal som na nich poistku, chod záveru a spúšť a zdalo sa mi to na vyššej úrovni ako CZ. Skúste porovnať CZ s Remingtonom. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35143 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Guľovnice Remington
rada 700 je široký pojem...je tam viac kvalitat. tried..je to len označenie zaveroveho modeloveho radu ako napr. mauser 98, 33 a pod....ťazko popisat ked si neudal co si tam konkretne omakaval....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35148 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Guľovnice Remington
Napr. SPS, XCR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35275 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Guľovnice Remington
...mam 7 RM v prevedení XCR CAMO, je to super zbran, len opracovanie je slabsie, ale zato striela super, naposledy som s nej vystrelil 16 nabojov PMC versus NORMA gula Barnes, za hlaven si ju neudrzal, ale brokové nabojnice na 100 m ziadny problem, ked som si ich dal na 50 m tak som si myslel že som ju netrafil, lebo sa ani nepohla, nakoniec tri priestrely, to iste sa stalo s asvalt. holubom na 100 m. žiadny naznak- čisty priestrel, naposledy liska na 259 m, lopatka - devastacia, idem zmenit gulu ale ostanem u normy, aj ked na tulave psi na zimu- genialne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35305 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Guľovnice Remington
Celkom pekná zbraň aj keď ten obyčajný plast sa mi páči viac ale je to len asi vec zvyku. Ako ti na tom chodí záver, poistka, cena a kde si to zohnal ak to nie je tajomstvo?
<br/> Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35363 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Guľovnice Remington
Neviete mi povedať kto dováža zbrane tejto značky na Slovensko? Aj Mňa zaujala spomenutá zbraň Remington 715 Sportsman a v ČR je v peckovej cene okolo 10 -11 tis ČK. Myslím si ,že na bežné nosenie a odieranie po húštinách plne postačuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36044 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Guľovnice Remington
ja om to niekedy chcel riesit cez prahu, ale teraz je ina doba, v brne je super zasobeny obchod, ale najistejsia cesta je cez franu nitra, alebo jedlicka v zelenci, ten je este lacnejsi, k veci, vsetko je super a co sa tyka pazby nepotrpim i na gravrovane a pozlatene kohutiky, iba v pripade ze by mi niekdo daroval dvoj. alebo trojaka ferlach apod rok 19... to mozem, co sa tyka spuste je bez napnacika, ale ja ju pouzivam len na zimu a strielam v rukaviciach, cez rok len vtedy ked likvidujem psi za dedinou zatial ziadny problem, zaver chodi tiez bezchybne, no proste je to pracovna zbran, okrem optky ziadny ohlad na nu neberiem, a hlavne nemusim stale pozerat na pazbu ci sa tam neobjavil novy skrabanec, alebo na hlaven co som chytil spotenou rukou ci uz kvitne, ale kazdemu podla jeho gusta, lovu zdar
<br/>....pisem na angl.klavesnici a este k tomu mi nejde iiiii...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36045 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Guľovnice Remington
najlepsie je st cez nemcov, tam je velkosklad, sefuju mu americania, ked dorazim do sr na buduci tyzden a nezabudnem, poslem adresu alebo link ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36055 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Včera som bol v NR od jesene bude Fraňo voziť kompletný sortiment od Remington.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36078 od bubu
Odpoveď od bubu na tému Guľovnice Remington
Akela nevieš prosím Ťa či dováža Fraňo aj strelivo Remington?(už som sa pýtal aj v inom ale bez odpoveďe)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36108 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Guľovnice Remington
Strelivo Remington určite nevozí, ale vozí Federal ten je aspoň taký dobrý ak nie lepší ako Remington.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38370 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Guľovnice Remington
mate niekto skusenosti s remington seven v .380win? podelte sa rozmyslam nad jej kupou. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38377 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Guľovnice Remington
Kamarat ju ma v 308w vcelku vydarena kompaktna pustička.myslím že nebudes lutovat ak ju kupis...trosku tažšie sa prebija musis použit viac sily.ale to je len moj dojem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38387 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Guľovnice Remington
Je to výborná, pohotová puštička, spratná na posede a vynikajúca v pohonoch a pri dohľadávkach. Je ľahučká, čo oceníš pri celodennom nosení avšak nízka hmotnosť a veľmi krátka hlaveň majú aj svoje zápory a tým je hlučnosť a väčší zdvih hlavne pri výstrele oproti zbraniam ťažším a s dlhšou hlavňou. Chod záveru (mne sa ani raz nezasekol) a poistky je plynulý a tichý. Malou nevýhodou je aj zásobník s kapacitou 3 nábojov. Ale kedy potrebuješ v pohone alebo pri dohľadávke viac ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38438 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Guľovnice Remington
dik za info, v celku sa mi pozdava tak uvidime.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39031 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému Guľovnice Remington
Zdravim.Je mozne dostat u nas remington 7aj v inych kalibroch nez 308.win?asi tazko najdem tuto pusku napr. v 8x57JS,vzhladom nato ze je to american,co?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39043 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Guľovnice Remington
Z fabriky to nekupis urcite.Silnejsie kalibre ako 308W,ktore tam davaju su short magnumy: podla prevedenia (CDL,XCR Camo....) .270WSM, .300WSM, .300Rem. SAUM a nakoniec .350 Rem.Mag. (9,1x71mm s nakruzkom).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39081 od frenki
Odpoveď od frenki na tému Guľovnice Remington
Remington už vyrába aj guľovnicu v ráži 8x57JS. Videl som ju v katalógu firmy. Mala klasickú drevenú pažbu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39082 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Guľovnice Remington
Myslim,ze sa bavime o modeli Seven,ten sa vyraba v uvedenych a mensich kalibroch-tie maju uvedene na webe.Pri ktorom modeli si videl tu osmicku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39086 od frenki
Odpoveď od frenki na tému Guľovnice Remington
Myslím, že to bola 700 rada. Neviem si už spomenúť, v akom katalógu som to videl. Ale práve ten kaliber v americkej zbrani ma prekvapil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 189 návštevníkov a žiadni členovia on-line