Guľovnice Remington

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48604 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému Guľovnice Remington
nevideli ste u Fraňa aj model Seven? alebo má iba radu 700? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48608 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Má Remington Seven Predat 243 a Remington Seven CDL 308 ak ich už nepredal, to bolo minulý týždeň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48639 od ivbe
Odpoveď od ivbe na tému Guľovnice Remington
JA mam asi tak 7 rokov 700 BDL v cal.30-06, s tou hlucnostou suhlasim. Inak super kratka pracovna flinticka, hlavne super sedi v pleci. Svojho casu som dal za nu u frana 32 tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48729 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Guľovnice Remington
vyrabaju ju aj v kal 223 rem?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48742 od army9
Odpoveď od army9 na tému Guľovnice Remington
Pozri remigton.com . Je to tam pekne rozpisane .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49335 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému Guľovnice Remington
Aké máte skúsenosti z Remington 700 SPS varmint? Neviete či ho má Fraňo a aká je cena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50467 od arron3
Odpoveď od arron3 na tému Guľovnice Remington
Rozhodol som sa, že si zadovážim remingtona len sa neviem rozhodnúť medzi týmito modelmi....700 SENDERO FII, 700 SPS BUCKMASTERS, 700 XCR, 700 ALASKAN TI............máte niekto s týmito zbraňami skúsenost? ak áno poraďte8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50469 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Guľovnice Remington
napis mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. manik tio poradi..ten Alskan som videl ..no coment..parada..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50480 od arron3
Odpoveď od arron3 na tému Guľovnice Remington
Ďakujem 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51176 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Guľovnice Remington
Kupil som Remington 7400 ráž 30 06 s kolimatorom ,bol som minuleho týžna na polovavačke na diviaky a ostal som milo prekvapeny ľahkosťov zbrane ale aj pohotovov streľbov z nej vynikajuca na spoločné poľovačky - napište kto má skusenosti z tovto zbraňov.:):-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51183 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľovnice Remington
Mám 750 Woodmaster, čo je vlastne 7400-vka inovovaná nepatrnými kozmetickými úpravami (marketing). Kaliber 35 Whelen. Ešte som s ňou nepoľoval, pretože s fabrickým strelivom Remington mi to robilo rozptyl 15cm/100m a to nie je na moje gusto. Konečne mi dorazili prebíjacie matrice a strely, verím, že s vyladeným strelivom sa po zjemnení spúšte dostanem aspoň k tým 5cm. Ináč som spokojný so spoľahlivosťou nabíjacieho cyklu. Napriek tomu, že som počul o prípadoch, kedy dochádzalo k zasekávaniu sa, mne sa to zo 60 rán nestalo ani raz.
<br/>
<br/>Zaujímalo by ma, aké ty dosahuješ rozptyly a komentár k spoľahlivosti a chodu spúšte.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51217 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému Guľovnice Remington
Kto dováža tieto zbrane na Slovensko? Pozeral som ceny v USA a v akej cenovej hladine sa pohybujú u nás?
<br/>
<br/>Taktieť ma zaujíma porovnanie medzi Browningom a Tikkou. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51218 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Guľovnice Remington
Dovaža ich Fraňo.Bol som sa na par kuskov pozriet.Velmi zaujimave.a dokonca tam boli...alebo takmer vsetky..s plastovou pažbou ale parada.Ja Browning vlastnim a za Remington sa ho zatial vymenit nehodlam.Tikku by som asi tiez nemenil..vsetko zaleži od modelu a prevedenia.Su tam Rem. s plast.pažbou za 2000 €.Ale ta sa ,,lepi&quot; na ruky.A ta hlaven.Napr. Alaskan..atd atd.Kvalitna flinta to urcite je.napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Igor je na Rem.odbornik.Nieolko ich uz vlastnil aj vyskusal.Nazdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51773 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľovnice Remington
Toto fórum slúži (prevažme ;)) na získavanie a odovzdávanie informácií. Ak niekto žiada o informácie a dostáva ich, malo by preňho byť samozrejmosťou fungovať aj v opačnom garde. Instalamontsro, ak nevieš nič o rozptyle svojej zbrane, ani nemáš názor na vlastnosti jej spúšte, či spoľahlivosť jej nabíjacieho cyklu, tak to aspoň daj vedieť, aby si tu nepôsobil dojmom nevychovaného neokrôchanca. Chudoba (ani tá informačná) cti netratí. Pracoval som s mnohými inštalatérmi či montérmi a elementárny bontón im pripomínať nebolo treba. Či to preto, že neboli ani sro ani snv……?
<br/>
<br/>Ospravedlňujem sa za odbočenie od témy, ale myslím si, že v takých prípadoch je ignorácia podobných jedincov s ich ďalšími prípadnými otázkami len to minimum a má im byť situácia aj “jasne vytmavená“. :[ :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51774 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľovnice Remington
prevažne ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51807 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Guľovnice Remington
Pane bože,či sme všetci tvoji..?;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51808 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľovnice Remington
Ty pánov tušín si. :] Nielen tušín, ale som presvedčený, že máš podľa Matúšovho evanjelia kráľovstvo nebeské zabezpečené už teraz (lebo: blahoslavení chudobní duchom…..). Ak pokladáš za normálne, že niekto tu dranká informácie a na priamu otázku ich recipročne do pľacu nedáva a nenormálne, že to niekto napadne.....
<br/>8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51809 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Guľovnice Remington
Belson ma uplnu pravdu,hlavne čo sa tyče tychto odbornych veci a ten čo nema vecnu pripomienku a lebo sa nechce zapojit ku preberanej teme by sa vobec nemal zapajat do debaty.Robitusin nič v zlom ale tvoja pripomienka bola nemiestna a ku Belsonovi ani adekvatna. Ja osobne som v tychto veciach laik,ale čitanim tohto fora som si dost veci uložil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51810 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Guľovnice Remington
Už som ako hrob:I a prosím pokračovať dalej,aj ja si rád niečo pre prakt. polovníctvo uchmatnem...teda ak môžem:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51814 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Guľovnice Remington
Nemohol som odpovedať na Belsonov odkaz z titulu služobného zanepriaznenia pre nedostatok času,no kym so ju nemal odskušanu.
<br/>Podarilo sa mi minuleho tyždňa dostať na strelnicu a Remigton v raži 30 06 a s japonským kolimatorom ULTRA DOT odskušať streľbu na 50m .
<br/>Vysledky zasah do terča 10 rán v rozptyle 5cm od stredu terča.
<br/>Zbraň po vystrelení sanezasekla ani raz .
<br/>Strelivo Selier-Bellot 11,7 gramu.
<br/>Kolimator bez posuvu spojnosť tažko sa nastavuje.
<br/>Spušť jemna ako cez šneler .
<br/>Celkové hodnotenie spokojnosť :-o:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1090 návštevníkov a žiadni členovia on-line