Guľovnice Remington

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48389 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Guľovnice Remington
Ak smiem vediet, co ta stalo drevo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48402 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Guľovnice Remington
mam obrovske nutkanie na Remington 700 CDL SF v kalibri 300 WSM, co na to hovorite?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48485 od dodi7rm
Odpoveď od dodi7rm na tému Guľovnice Remington
Lebo si KÁMOŠ a nechal by si mi v tej cene aj puškohľad čo je na nej osadený a vtom prípade by som sa povzniesol na to,že nemá napináčik. Upresni dátum s tou AFRIKOU aby som si naplánoval voľno !!! Predpokladám viac menej správne VEĽKÁ 5 so SUPREME ELITE XP3 - 160 gr. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48492 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Guľovnice Remington
Mal som to vcera v ruke a vyzeralo to byt velmi slusne poskladane. Velmi pekna zbran odlahcena hlaven slusne drevo a velmi prijemna pätka. Zaver isiel slusne, spust je nastavitelna, poistku som neskusal tak neviem. Celkovy dojem velmi dobry ale v tom 300wsm to bude asi celkom slusne kopat lebo je to dost lahka flinta ale ked niesi haklivy tak to nebude problem;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48498 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Lubo bol som vo štvrtok u Fraňa a "pochytal" som nejaké tie Remingtony. Ty si spomínal hlavne základný model, tam s Tebou súhlasím, ale má tam aj kadejaké špecialitky - veľmi pekné a aj plast je na nich úplne iný a to je už iná káva - samozrejme aj cena je iná. Dostal som veľmi prehľadne spracovaný prospekt aj s cenníkom. Ak by som kupoval teraz nejakú guľovnicu, CZ by to určite nebola, lebo za 30 000, kde sa už pohybujú aj CZty sa dá kúpiť lepšia guľovnica od Remingtonu. Nemám pri sebe prospekt a cenník, inak by som Ti uviedol aj príklad. Mimochodom tá rada 700 v dreve ma prekvapila viac ako slušným drevom/drevo mám rád/ a pažba má lícnicu a veľmi kvalitnú pätku. Aj ergonomicky sedí dobre - nie je nijako veľmi lomená ako mnoho európskych výrobcov, ktorí robia pažby na guľovnice úplne nevhodné na streľbu cez optiku a kto ju už dnes nepoužíva. Určite by som si tam vybral. Fraňo niektoré modely okamžite vypredal. Najviac kaliber 308WIN.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48503 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Guľovnice Remington
Jasne. Ved aj Skoda je od 100 po SuperB. Urcite nepochybujem, ze Remington je nejaky outcajder. Ta 700 s kanelovanou hlavnou vyzera slusne, aj zaver a kluka je celkom ina. Na egune bola dokonca v spickovm prevedeni, s nastavitelnou licnicou, krasnym drevom. Vsetko je vec vkusu a hlavne ucelovosti. Ale zober si ten Sauer.:P Ten chod zaveru, poistku atd. Daj svoje postrehy v rozdieloch. Lebo tie ceny su skutocne zaujimave a kolega chce nieco v 308W kupit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48505 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Vieš, kto raz pohne kľukou záveru na Saueri, potom ťažko bude chváliť niečo iné. Na ten chod záveru som pred rokmi nemohol ani ja zabudnúť. A teraz by som už inú guľovnicu nechcel, na dobré si ľahko zvykneš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48523 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému Guľovnice Remington
ja by som sa opýtal má niekto skúsenosti s Remington model 700 SPS v kalibry .308W ja som ho pred nedávnom kúpil a mám s ním nejaké nejasnosti napr. či je normálne že nábojnice my doškrabe až sú v ních rýhi ? a aj posledný náboj keď mám plnú schránku my nechce natlačiť do komory any záver ho nechitý alebo je to tým že je ešte nová??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48526 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Guľovnice Remington
Proti Saueru všeobecne nemám nič ,ale model 202 a jeho "bezpečná" poistka je výnimka."Oceniť" ju možno hlavne pri odisťovaní zbrane (lebo sa nachádza cca 7mm
<br/>pred spúšťou) pri odisťovaní zbrane pri zlých svetelných podmienkach,cez zimu v rukaviciach atď.,takže si treba dávať veľký pozor na dotknutie sa spúšte,aby zároveň s odistením nevyšla rana.Podľa mňa je to najnebezpečnejšia poistka (pri odisťovaní zbrane) , ktorú poznám! Mala som túto zbraň v kal. 6,5x57,všetko super okrem poistky,takže som ju predala a kúpila si starší model Sauer 90 v tom istom kal.6,5x57
<br/> -kde je stará dobrá poistka na krku pažby.Myslím si že p.konštruktér 202 pri konštruovaní poistky musel byť po fláme,keď sa nechal inšpirovať ZHáčkou,kde je podobná poistka,akurát je ďalej od spúšte.
<br/>Inak čo sa týka ostatného super zbraň,ale poistka je poistka!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48528 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľovnice Remington
pipenka - poistku podľa Tvojho popisu mal model Sauer 200 ! 202-ka je už iná káva!
<br/>
<br/> Pozri si na nete ! 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48529 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Guľovnice Remington
Normalne to nie je.Pekne to zober tam,kde ti to predali a ziadaj napravu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48531 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému Guľovnice Remington
len minulý mesiac som to priniesol tak dúfam že mi unajú reklamáciu :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48532 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Guľovnice Remington
Pre istotu som sa aj pozrela na stránku Sauera,
<br/>ale 202 má stále to nepodarené odisťovanie pred spúšťou,aké som mala aj ja na svojej
<br/>202 6,5x57.Takže žiadna inovácia,aj keď si myslím,že precízni Nemci v blízkej
<br/>dobe určite umiestnenie odisťovania na 202 zmenia (bezpečnosť je bezpečnosť!).
<br/>Ešte jedna otázka,keď budeš mať niekedy tú inú kávu-Sauer 202 vyskúšaj si rýchlo odistiť pušku nahodenú v pleci.Uvidíš aký je rozdiel medzi Sauerom 202 a puškami
<br/>u ktorých je odisťovanie vidieť .
<br/>:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48535 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Guľovnice Remington
Ja som ten model Remington 700 CDL SF tiez ohmataval tento tyzden u Frana a vyzeralo viac nez dobre a hlavne za tie peniaze. je to velmi pekna a myslim ze aj kvalitna puska, skusal som aj poistku, ked odistujes pomaly tak je to uplne bez nejakeho sprievodneho zvuku. Co sa mne paci je, ze ma nabojovu schranku, je to vyhoda pri prebijanich nabojoch, mozes ich urobit aj nestandardne dlhe, lebo ta neobmedzuje dlzka zasobnika. ten 300WSM by som chcel ako taku specialitku, hlavnu pusku mam v kalibri 7x64, len 300WSM nema Frano skladom , tak cakanie by bola asi dlha pesnicka:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48536 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľovnice Remington
Pipenka - ja som predpokladal,že si na nete pozrieš Sauer 200 ! aby si zistila rozdiel voči S 202 !
<br/>
<br/> Odisťovanie na S 202 je pohotové ; strelecké rukavice mávajú úpravu na uvoľnenie ukazováka;
<br/>
<br/> Sauer 90 je tiež skvelá a menej,, okukaná&quot; voľba !:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48538 od miso
Odpoveď od miso na tému Guľovnice Remington
Poistka je podla mna bezproblemova. Spust nie je nastavena tak jemne, ze pri dotknuti odpalis, navyse to by trebalo fakt hrube a nemotorne prsty, aby sa to podarilo. S napinacikom neodistis, cize tam tiez problem nemoze byt. Navyse mam pocit,ze ta poistka je naschval konstruovana tak, aby bola odistena az ked mas namierene a nie skor. Aspon ja to tak robim, namierim, odistim, nasledne ak je cas tak napinak a rana. Ked sa clovek s tym zohra ide to ako po masle v jednom plynulom rade. Mozno mohli v saueri vymysliet system nejakeho bezpecneho vybijania, ze by sa dal otvorit zaver a spust by bola zaistena, ale inac ta poistka urcite nebezpecna nie je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48553 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Guľovnice Remington
Mne sa tá poistka na 202 vôbec nezdá nebezpečná, určite sú aj bezpečnejšie ale o tom by sa dalo polemizovať donekonečna a ja som ešte nepočul nikoho kto má 202 aby sa na to stažoval. Navyše je to najtichšia poistka akú som kedy skúšal a má veľmi príjemný hladký chod. Aj po tme sa dá pekne nahmatať či máš odistené alebo zaistené. Otec má 2 202-dvojky a ja mám 2 mannlichery a ja by som tú Sauerácku poistku bral viac, mannlicher má tiež dobrú poistku ale furt trochu cvakne aj keď ju pridržím palcom a stalo sa mi, že mi vyšiel diviak na blízko začul to a ušiel. Tá poistka na 202 je podľa mňa najlepšia s akou som sa stretol toť môj názor.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48554 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Guľovnice Remington
prosim ta, nais mi, kolko by ma vysla ta plastova pazbaúkompletú na Sauera.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48558 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Napíš mi Tvoj mail. Ozvem sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48559 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Guľovnice Remington
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.111 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1021 návštevníkov a žiadni členovia on-line