Guľovnice Remington

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51817 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľovnice Remington
:x Tak to je iná muzika. Možno stačila krátka vetička a nemusel som si pripadať ako nejaký infovýpalník. :)
<br/>
<br/>Zaujala ma tá jemnosť spúšte. Zbraň máš novú, alebo z druhej ruky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51822 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Guľovnice Remington
Zbraň je kupena z druhej ruky má vystrieľané asi 60 nabojov jemnosť spušte ako som odpovedal sa rovna šneleru guľovnice inakšie nie som čerstvy poľovník poľujem 34 rokov mal som možnosť vyskušať množstvo zbrani ale kvalitov som prekvapeny ostavam s pozdravom Lovu zdar:-o:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51825 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľovnice Remington
Aha, takže je možné, že tú spúšť už niekto ladil, lebo fabrické bývajú obvykle tvrdé. Práca na spúšti ma určite čaká, lebo tá na tej mojej tiež za veľa nestojí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51830 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľovnice Remington
Ešte som chcel za informácie poďakovať. Normálne to nerobím a ani opačne od nikoho neočakávam, ale vzhľadom na ten atak... :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52315 od lubo
Odpoveď od lubo na tému Guľovnice Remington
Ako to dopadlo s reklamáciou Remingtona?Ja sa práve chystám kúpiť presne toto isté aj v 308-mičke. Ak si pri ňom zostal aké máš praktické skúsenosti s používaním, záver, presnosť streľby, aké náboje berie najlepšie ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55933 od bor1s
Odpoveď od bor1s na tému Guľovnice Remington
dnes som sa stal majitelom Remingtonu 700 .308w. So zbranou spokojnost, nemozem na nu povedat nic- dnes som nastrielal 4 rany zasebou do jednej diery. Mam aj Sauer 202, no musim povedat ze Remington je za tie peniaze velmi dobry...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55937 od MieN
Odpoveď od MieN na tému Guľovnice Remington
Bor1s, mohol by si napísať, aký model sedemstovky konkrétne máš a aké strelivo si použil a na akú vzdialenosť? Jednotlivé modely 700 a aj jej klony sa totiž môžu a asi aj líšia o dosť celkovou kvalitou ( a tomu zodpovedajú aj rozdiely v cenách ). Aj ja si myslím, že pomer kvality a ceny je u Remingtonu super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55942 od bor1s
Odpoveď od bor1s na tému Guľovnice Remington
Kúpil som 700-vku v ciernom plaste. Na trening dokial si nezvyknem budem pouzivat PMC-cka so 180gr. gulou. Lacne strelivo, ale musim uznat, ze velmi presne(S&amp;B sa nechyta). Strelivo sme s kamaratom vcera prevazovali na dig. vahe- musim uznat, ze vsetky boli nachlp rovnake(nie ako S&amp;B kde im to lieta). Merali sme aj strely(mikrometrom) a tak isto presne nachlp rovnake. Strielalo sa na 100m na uzavretej strelnici.
<br/>Na vacsie vzdialenosti uz budem pouzivat strelivo Lapua, pripadne Norma alebo RWS(vsetky mam za VO ceny).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55955 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Guľovnice Remington
....no to si nam to riadne ozrejmil. Ale ze 700viek v ciernom plaste sa robi (cislo z brucha) tak 15 modelov ti nevadi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55956 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľovnice Remington
lovec_1 - nečuduj sa mu ! Ukázali mu v obchode len jeden a keďže si ho kúpil nemôže predsa tušiť,že existuje aj niečo iné !:]:{:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55958 od lubo
Odpoveď od lubo na tému Guľovnice Remington
Pravdepodobne si kúpil model SPS ? Tiež som ho chcel, ale prestalo ma baviť čakanie od januára do júla, takže som si kúpil model 7 . Tiež v 308 W a neľutujem. Inak tiež strieľam PMC a nemajú chybu. Z 51 cm hlavne tak do 3 cm. Skúšal som aj prebíjané RWS , žiadna sláva, S&amp;B katastrofa. Nie každé strelivo sadne na americkú hlaveň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55960 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému Guľovnice Remington
Lubo odkial si kupoval sevenku?Na kolko ťa vyšla?Ak nechceš písať sem ,napíš na môj mail prosím,Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55980 od bor1s
Odpoveď od bor1s na tému Guľovnice Remington
kupil som SPS-ko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55981 od bor1s
Odpoveď od bor1s na tému Guľovnice Remington
Zdravim Ta Lubo, kupil som ho u Vila Frana, sme velmi dobri kamarati, cize nebol problem- bol okamzite na sklade. Strelivo som zatial zvolil len PMC, no nebudem ho pouzivat na lov- budem ho pouzivat na obycajne strielanie. Na presne sportove budem pouzivat bud Lapua alebo RWS.(RWS mam v super cene)A na lov budem takisto pouzivat bud RWS alebo Lapua- podla toho co bude presnejsie(Ale dobre sa mi strielalo aj s Norma Vulkan). Momentalne neplanujem kupu dalsej zbrane, pretoze mam mimo ineho Sauer 202 a musim povedat, ze Remington je v tej cene asi spicka- daleko od Sauera teda nema(a ked este porovnam cenu..). Ak by si cokolvek potreboval ohladom streliva, prip. zbrani tak mi napis sem do fora a poslem mail. btw: za kolko kupujes PMC?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55987 od Daxelkopov
Odpoveď od Daxelkopov na tému Guľovnice Remington
Rad bych se zeptal na hodnoceni Remingtona 770 VTR- 308 W. mam o tuto zbran zajem , proto ma zvedavost. predem dekuji

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55988 od Daxelkopov
Odpoveď od Daxelkopov na tému Guľovnice Remington
Omlouvam se, je to Remington 700 VTR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55991 od bor1s
Odpoveď od bor1s na tému Guľovnice Remington
Zdravim Ta daxel, v prvom rade by som rad pvoedal, ze VTR je takmer totozna s SPS. Cela mechanika je presne to iste, taktiez ma stavitelnu spust(da sa povedat ze akysi &quot;americky napinacik&quot;). Rozdiel je len vo farbe pazby a v hlavni. Hlaven je obdoba kanelovanej. Chladi lepsie, striela rovnako. Nevyhodou sa mi javi malo kalibrov a max. kaliber .308w.
<br/>
<br/>Ku zbrani 770: je to pracovna zbran, nema stavitelnu spust a ma pevne lozenu hlaven- je to velka nevyhoda kvoli presnosti. Odolnost zbrane je velka, no je to jednoducha zbran. Za tie peniaze si myslim, ze je to velmi slusna zbran, staci len poladit pazbu(alebo si dat vyrezat novu).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55997 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Guľovnice Remington
Tak toto je tá &quot;kvalita&quot; Remingtonu za &quot;rozumnú cenu&quot; :] ???????
<br/>
<br/>
<br/>

<br/>
<br/>

<br/>
<br/>
<br/>Prajem veľa šťastia !!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55998 od bor1s
Odpoveď od bor1s na tému Guľovnice Remington
Pipenka, vidiet ze sa do toho rozumies...
<br/>Ak ja dam do mojho Sauer-a moc &quot;natlaceny&quot; naboj, tak urobi presne to iste co Remington.
<br/>Netvrdim, ze sa to nemoze stat, ale preco by potom Frano nemal nan zatial ani jednu reklamaciu? Preco moji znami na Remington nenadavaju?(A maju aj Sauer, Krieghoff, Steyr...).
<br/>
<br/>Kludne mohol v tej hlavni nieco mat(inak by sa asi neroztrhla), pretoze tukan z US sa nepozrie do hlavne ako je rok dlhy...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56000 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Guľovnice Remington
Som rada,že tomu tak &quot;rozumieš&quot;!!!!
<br/>Trochu posurfuj po streleckých fórach,nielen Amerických
<br/>a zistíš,čo je ten lacný zázrak zač.
<br/>Tak ako Tebou ospevovaný Sauer,napr. v mod.303,
<br/>ktorý p.Fraňovi určite tiež nikto nereklamoval,akurát že ich bolo do obehu vypustených
<br/>viac ako 1500 ks s výrobnou vadou ohrozujúcou na živote a zdraví jej používateľa (zdroj:Stránka Českej Štátnej Skúšobne zbraní) a jemu dodali určite len tie dobré?!
<br/>Nemienim Ťa presviedčať,že Tvoja lacná puška je hn..,pretože Ty mi dáš
<br/>zapravdu až vtedy,keď Ti Tvoja puška zväčší úsmev ,čo Ti samozrejme neprajem!
<br/>
<br/>Tu Ti posielam link aj na vlajkovú loď Steyra rozmenenú na drobné t.j. mod.Luxus,aby mohli Tvoji priatelia,keď ho náhodou majú lepšie spávať?!
<br/>
<br/>lutz-moeller-jagd.de/Waffen/Steyr-Luxus-Schrott.htm
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 3214 návštevníkov a žiadni členovia on-line