Guľovnice Remington

pred 15 rokmi 1 týždňom #46216 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľovnice Remington
demo - Seven-ka je síce veľmi šikovná,ale je aj mimoriadne hlučná (je to skrátka niečo za niečo) !;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46223 od army9
Odpoveď od army9 na tému Guľovnice Remington
S 51 cm hlavnou urcite , ale robia sa aj 56 cm a tam uz to bude inak . Zalezi od konkretneho modelu .8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46224 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľovnice Remington
army9 - Seven-ky majú 22" hlavne(56cm) len v kal. 270 a 300 WSM ! (Ostatné sú len 20" )!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46229 od army9
Odpoveď od army9 na tému Guľovnice Remington
Ano ale iba u modelu CDL . Predator ma len 22". Preto som napisal , ze zalezi od modelu . Pozri remington.com .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46230 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľovnice Remington
army9 -,, Predátor" je len po 243 Win.! Lubo sa pýtal na 308Win. resp.30-06Spring.!
<br/> 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46235 od demo
Odpoveď od demo na tému Guľovnice Remington
to akože seven-ka s 50 cm hlavnou bude hlučnejšia ako mannlicher s 50 cm hlavnou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46238 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľovnice Remington
demo - bezprostredný porovnávací test s Mannlicherom som nerobil,ale keď napr.vystrelíš na spoločnej zo Seven-ky tak sa to dá identifikovať . I napriek tejto ,,necnosti&quot; je to mimoriadne šikovná voľba !;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 dňami #46260 od dodi7rm
Odpoveď od dodi7rm na tému Guľovnice Remington
Mám Mannlicher s 50 cm kanelovanou hlavňou v cal. 30 - 06 Sprg. maximálna spokojnosť. Dolož si do Mannlichera a iste neurobíš zle.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47107 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Zhruba od 25.05.09 bude mať Fraňo na predajni 250 modelov Remington - je to len časť dodávky. Za ceny som sa zatiaľ neinformoval, určite tam nabehnem osobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47269 od army9
Odpoveď od army9 na tému Guľovnice Remington
Vdaka za info. . Uvazujem nad 700 BDL , CDL a zaujmalo by porovnanie napr. s CZ 550 , ako kvalita spracovania , spust , chod zaveru a jeho vola... . Pomoze kazdy aj subjektivny nazor .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47274 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Fraňo má už Remingtony na sklade, pýtal som sa aj na ceny, tak len orientačne Remington 770 v plaste s namontovaným Bushnell 3-9x50 nerezová hlaveň zhruba
<br/>14 000,-.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47275 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Ja som mal 700BDL v ruke - kupoval ho kamoš v 308win. Slušné drevo, chod poistky a záveru lepší ako na CZ, mne sa zbraň veľmi páčila, jediný problémik môže byť v tom, že amíci nemontujú do zbraní napináčik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47285 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Guľovnice Remington
ak je to model 700ADL, BDL tak tam napinacik nie je potrebny-spust sa da nadstavit podla poziadavkov uzivatela!;):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47287 od fridrich
Odpoveď od fridrich na tému Guľovnice Remington
Lovec zdravím ťa.Uť som skúsil hoci čo myslím čo sa týka strelby na flaše,nábojnice,terč
<br/> ale neverím že sa nábojnica ktorú si prestrelil 7mm Remingtonom na 50 metrov a ako tvrdíš sa ani nepohla to ti nikto neuverí možno niektorý začiatočník neznalý strelby.Len keby si mal nábojnicu priklincovanu alebo nejak inak prichytenú o niečo.darmo je úsťová
<br/>rýchlosť 930m/s aj tak tá nábojnica spadne.Ja som striela na nábojnicu 222R čo má úsťo
<br/>vú rýchlosť 980m/s prestrelil som ju a spadla.Len tolko z mojich skúseností a poznatkov.
<br/>Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47292 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Guľovnice Remington
....nechodim uz casto na tuto stranku, lebo si nemam co dokazovat alebo niekoho presviečať, ale k veci, jednalo sa o brokový naboj či uz bol 12 alebo 16 to neviem plastový ale kedze to bolo na strelnici v sielnici asi skor 12, a strielal som strelou barnes a bol to v poradí 14,15 a 16 vystrel z gulovnice lebo som ju nastreloval a skusal som tak trosku kolko vydrží, no pri 13 výstrele si hlaven neudržal v ruku a preto z uvedeného dôvodu som na papek napichol nabojnicu a strelil raz druhý krat, ked to kamos vydel tak ze vyskuša on, no i naporiek tomu som strelil este raz a kedze som si myslel, že to ide vedla tak som to dal do lava od stredu, po tomto vystrele sa trosku pohla a tak sme to sli skontrolovat, výsledok dva boli vedla seba a tretí vlavo priestrel, nebol chytený kraj ani z jednej strany...
<br/>...a ozaj mam nove krmivo vinchester XP3, ale tie sa budu testovat až ked padne obnovec lebo xcr camo 7RM je na to stavaná, ak dobre pôjde v januári by som mal ist do afriky, tak si ju chcem zobrat aj tam, som zvedavy ako jej bude svedčat teplo
<br/>... toto su moje skusenosti a poznatky, lovu zdar /trosku som sa rozpisal, ale slusne/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47293 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Guľovnice Remington
...kamos tak preco chces moju 7;)
<br/>...ozvi sa nech zbehneme do lc, mam nove veci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47301 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Guľovnice Remington
....&quot;no pri 13 výstrele si hlaven neudržal v ruku&quot;....8o.....a potom sa divis ze si netrafil nabojnicu??????????? takouto strelbou ti 7mmRM velmi dlho nevydrzi!:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48368 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Guľovnice Remington
Myslim, ze ta cena je v SKK. a zodpoveda mojmu subjektivnemu dojmu z tejto zbrane. Chod zaveru bol podstane horsi ako´na ZKK, plast &quot;negustovny&quot;, plastovy bol tusim aj lucik, velmi zly dojem. Ak pametas, bral som SAUER202 v plate. Ale len vizualne porovnanie kvality plastu, ako aj prevedenie-nebo a zem. 700 som drzal v ruke u KETTNERa v Brne, nie najhorsie prevedenia, ale aj tu cena zodpoveda kvalite. Myslim, ze CEsi su podstatne lepsi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48369 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnice Remington
Ja plasty vôbec nemám rád, je to vec vkusu a samozrejme od zbrane za 15000 netreba čakať zázraky. Mám plast. hlaveň na sauer, ale vôbec sa mi nepáčila a tak som si dokúpil pažbu classic v dreve. Aby som to zhrnul, za málo peňazí malo muziky.Jediný plast čo mi sadol bol na Remingtone na výstave v Pešti a bol taký do siva, veľmi hladký, celkom iný ako bol na Sauer. Robí ho na varmint aj Tikka, aj tú som držal a plast sa mi páčil.Tikka bola Laminated Stainless. Jedného času som tento model Tikka veľmi chcel, ale pre bradaté dodacie lehoty som to stopol. Ale ak chce začínajúci poľovník zbraň a chce mať istotu, že je na nej nová hlaveň, nie je to zlá voľba. Možno pri kúpe 50 ročnej ZKK, ktorá má už tretieho majiteľa by to nemuselo byť ono. Aj keď ZKK boli ozaj kvalitné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48371 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Guľovnice Remington
Lubo,lenze 770 pripadne 710 nie je hodny porovnania s modelovou radou 700. Ako vies,ma iny typ uzamykania a je vyrabany s dorazom na co najnizsie vyrobne naklady.Cize kategoria low-end,alebo ak chces to posledne nakoniec. V krajine povodu sa predava za par supov ako zbran pre zaciatocnikov,alebo jednoducho dalsia rezervna gulovnica.
<br/>Na jednej strane by som si ju urcite nekupil (mam/mal som nejake tie Remingtony ale z inej cenovej kategorie),na strane druhej by som ju urcite uprednostnil pred exemplarmi IZ-18 a pod.
<br/>Ale objektivne mas pravdu,snahu o co najnizsie vyrobne naklady na tej zbrani jednoducho vidiet je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.106 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 160 návštevníkov a žiadni členovia on-line