LOV VLKOV

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41771 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému LOV VLKOV
clenov LZ VLK je ovela menej ako clenov SPZ
<br/>rozdiel je niekolko desiatok tisic.
<br/>..vlk predsa patri medzi skodnu, nie?..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41774 od shunter
Odpoveď od shunter na tému LOV VLKOV
Podla tvojho usudku neexistuje na svete ani hlad, ved nikto nevie, kolko vlastne ludi hladuje. Vies co je na tom najhorsie? Ze Lukac Vas iba zneuziva a sam sa hreje v teplucku. Povedz mi, ktora mimovladka ma vlastnu tlaciaren, kde su peniae za strom za tisichu a.p. Jeen smutne, ze tolko mladych ludi sa da da takto &quot;vyhecovat a pritom tomu ani sama neveri, resp. ruku na srdce ani nerozumie. Lukac si beha V TOM SVOJOM VYTAHANOM SVETRIKU, HRAJE SA TU NA HLUPACIKA, TU NA MUDRCA, ale pozor, netreba mu podat ani vlasok, lebo hned berie celu hlavu. Za maskou idiota sa skryva velmy zly a vychcany clovek, ktoreho slovo nevazi ani tolko kolko fajka dymu.;/;/;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41784 od belson
Odpoveď od belson na tému LOV VLKOV
Takže zábava pokračuje.
<br/>
<br/>Nevieme koľko vlkov presne je, tak premnožené nie sú. Čo na tom, že jelene v strachu o život behajú po dedinách pomedzi ľudí...
<br/>
<br/>Prímer o hladujúcich, ktorý použil shunter, mi pripomenul dialóg z jedného českého filmu, kde Bolek Polívka jednej dáme hovorí, že hoci jednu časť jej tela nevidel, nepochybuje o tom, že ju má.... :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41787 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému LOV VLKOV
na margo pána Lukáča: je už slovenskou realitou že tu každý je odborník na všetko teda stavebný ing. na enviromentalistiku,, a prírodu, lesníctvo a iné,,, som poľovník ale môžem byť aj chirurg síce iba na 50 percentnú prácu ale môžem no nie? rozobrať rozoberiem kusa ale už ho nedám do kopy :]:D myslím si že tieto kvázi organizácie vedia prd o tom čo sú to vlci a nejaká príroda , skôr ty mladí ľudia majú potrebu byť niekde zaradení aby boli cooll, na margo toho mam návrh pre nich tento týždeň nám do združenia dovezú 20ton kukurice nech dojdú aspoň 5 a pomôžu ju rozniesť po lese,, urobia niečo osožne, bez urážky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41796 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému LOV VLKOV
test

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41798 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému LOV VLKOV
Nimrod ale mozes byt sice len 50% chirurg ale 100% patolog na to si zabudol tak sa nepodcenuj. ;):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41799 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému LOV VLKOV
8o8o8o To ako aky test.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41800 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Máš pravdu že ich zneužíva Mrzli sa v botaskach a čakali na výsledok lovu,aby si mohli na fotiť vlka.Keby im aspoň nejaké dobré topánky kupil keď toľko prachov vyzbieral.Keby tie detičky aspoň vedeli,že koľko sa tejto zimy strelilo u nás vlkov,určite by nezaspali v noci.Ale posledný pohon bol guláš,no vlci tam nebolí,lebo oni papkajú seno!A pre chúďatko divožienku,narodil som sa tu ,žijem tu,poľujem tu a naše združenie organizovalo tento rok tu spomínanú poľovačku na vlkov.Takže o populácii vlka,jeho škodách ktoré napachá na zveri určite trošku viacej viem ako ty alebo tvoj náčelník ,ktorý vás len manipuluje.LOVU ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41803 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému LOV VLKOV
tam malo byt test IQ :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41808 od yegi
Odpoveď od yegi na tému LOV VLKOV
Nezachytil niekto z Vás info o tom, že v decembri vypustili ochranári niekde pri Prievidzi 5 ks vlkov? Počul som to z viacerých zdrojov,ale neoveriteľných :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41810 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému LOV VLKOV
ze ochranari hahahahaha vypustili vlky , to co si dali dole gate a ukazovali vlkov akych maju ?? :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41818 od nikto0000
Odpoveď od nikto0000 na tému LOV VLKOV
nic take som nepocul, ale na Silvestrovskej polovačke bola pri Velčiciach (okr. Zlaté Moravce) bola ulovená asi 2 ročná vlčica, všetkým nám je podozrivé že bola sama....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41841 od yegi
Odpoveď od yegi na tému LOV VLKOV
nebola sama ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41890 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému LOV VLKOV
Co sa divíte horehron,liptov ,oravu vyžrali nuž idú dole,tak si ich užite aj vy....,prajem príjemnú zábavu...:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41929 od nikto0000
Odpoveď od nikto0000 na tému LOV VLKOV
Ja som tiež z Liptova..., ja sa tu len akosi vyskytujem ako &quot;premnožený&quot; vlka a medveď :P
<br/> Viem že najlepšia radosť je škodoradosť, ale ja neprajem južanskej zveri to čo zažíva naša tvrdo skúšaná zver severných lesov, polí, lúk a pasienkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41930 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému LOV VLKOV
no už to tu zas až tak nedramatizujte s tymi vlkmi hadam nas nejdu pžrat,byvalo to aj horšie:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41940 od lubto
Odpoveď od lubto na tému LOV VLKOV
Presne tak, Lubenko, bolo aj horšie, pamätám si časy keď sa ráno našlo 5 strhnutých kusov, načatý bol a zčasti zožratý len jeden, viem o prípade kedy päťčlenná svorka strhla za noc 9 kusov z desaťčlennej čriedy, prežila len vodiaca jelenica, ale aj tú dostali o pár dní. K strhnutým kusom sa nevracali, maximálne tak k načatému aj to len druhú noc, potom si strhli vždy čerstvé kým bolo z čoho... Teraz je chvalabohu vlkov o niečo menej, ale nie vďaka lovu, ale vďaka im samým, zožrali čo mohli a šli ďalej. Postupne sa stavy zveri zvyšujú, ale už to nieje to čo bývalo, a nejaké våčky nám stále ostávajú...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44784 od Zapar
Odpoveď od Zapar na tému LOV VLKOV
texedo ty to budeš isto vedieť na 100%, koľko vlkov sa ulovilo túto sezónu na orave?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44858 od texedo
Odpoveď od texedo na tému LOV VLKOV
:-o:-o:) Si ma zaskocil, teraz som sa polovnictvu moc nevenoval ale zajtra ti poviem uplne presne... nieco sa mi mari, ze okolo 20.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44863 od medard
Odpoveď od medard na tému LOV VLKOV
texedo, kedysi si tu písal, že máš poľovnícke hospodárske tlačivá v el. podobe, ak je to ešte aktuálne, mal by som záujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.342 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 266 návštevníkov a žiadni členovia on-line