LOV VLKOV

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44864 od texedo
Odpoveď od texedo na tému LOV VLKOV
Daj mail, zajtra poslem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44868 od medard
Odpoveď od medard na tému LOV VLKOV
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. vďaka!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44905 od astronom
Odpoveď od astronom na tému LOV VLKOV
Zapar, robíš nejakú štatistiku širšišho územia ohľadom lovu vlkov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44912 od texedo
Odpoveď od texedo na tému LOV VLKOV
Zapar, vlkov je strelenych 26

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45358 od Zapar
Odpoveď od Zapar na tému LOV VLKOV
Hľadám serióznych ľudí, ktorý mi pomôžu zmapovať počet ulovených vlkov od roku 2000 (vrátane). Nikde sa tieto čísla oficiálne neuvádzaju. Ide mi o zistenie situácie či stav vlka stúpa, klesá alebo je na rovnakej úrovni. Ak sa tu niekto nájde privítam ak mi pošlete na moju adresu e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Uvedte rok, počet a oblast (stačí okres nie názov PZ) a aj to, či bola nejaka medaila. Tieto čísla sú v katalógoch ulovenej zveri za každý rok. Nemám možnosť dopracovať sa ku všetkým regiónom ale oravu si viem podchytiť, Na sprosté príspevky reagovať taktiež nebudem. ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45390 od Akela
Odpoveď od Akela na tému LOV VLKOV
V poslednom alebo ak chcete ostatnom Poľovníctve a rybárstve je veľmi zaujímavý článok od našich odborníkov o vlčej populácii. Dávam ho do pozornosti najmä tým, čo sa touto problematikou vážne zaoberajú, nakoľko túto krásnu šelmu majú v chotári.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45399 od milosg
Odpoveď od milosg na tému LOV VLKOV
ak Ti to neva, posli to aj sem : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45402 od slon
Odpoveď od slon na tému LOV VLKOV
Texedo ked ta mozem poprosit mohol by si to poslat aj mne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>dakujem lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45408 od astronom
Odpoveď od astronom na tému LOV VLKOV
Ak niekoho zaujíma aj dolný liptov tak prehľad úlovkov vlka môžem poskytnúť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45625 od Zapar
Odpoveď od Zapar na tému LOV VLKOV
Hľadám serióznych ľudí, ktorý mi pomôžu zmapovať počet ulovených vlkov od roku 2000 (vrátane). Nikde sa tieto čísla oficiálne neuvádzaju. Ide mi o zistenie situácie či stav vlka stúpa, klesá alebo je na rovnakej úrovni. Ak sa tu niekto nájde privítam ak mi pošlete na moju adresu e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Uvedte rok, počet a oblast (stačí okres nie názov PZ) a aj to, či bola nejaka medaila. Tieto čísla sú v katalógoch ulovenej zveri za každý rok. Nemám možnosť dopracovať sa ku všetkým regiónom ale oravu si viem podchytiť, Na sprosté príspevky reagovať taktiež nebudem. ďakujem
<br/>
<br/>[r] doposiaľ sa zapojili 2ľudia, je to dosť veľa? málo? to je taky nezáujem? [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45657 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému LOV VLKOV
ZAPAR skús zavolať na RGO SPZ tam by amli mať presne čísla za okresy tak by ti ich mohli poskytnúť, dufam že to potom zverejniš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49258 od oravar
Odpoveď od oravar na tému LOV VLKOV
Zapar ak chceš aby sa tvoja práca približovala k pravde obvolaj si regionálne SPZká, k tomu prirátaj 40% nelegálneho lovu a dopátraš sa k správnym počtom. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49272 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému LOV VLKOV
K oficialnym cislam sa najlepsie dopracujes cez Obvodne lesne urady, oni eviduju presny pocet vykazaneho lovu zveri. Ked poziadas v zmysle zákona c. 211/2000 Z.z. o slobodnom pristupe k informaciam, tak sice budu pindat, ale ako organ statnej spravy su povinny ti tieto udaje poskytnut. RGO SPZ sa v tomto smere moze, a mnohe to aj urobia, na teba vykaslat. OLU nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52221 od Milan77
Odpoveď od Milan77 na tému LOV VLKOV
ICH STAVY TREBA RAPITNE ZNIZIT CHODIM DO LESA STALE VIEM O COM TO JE ,SU U NAS STRASNE PREMNOZENE,TREBA NIECO S TYM ROBIT ,TREBA SA ZOBUDIT,VSAK ZA 10 ROKOV UZ ANI SRNKA JELEN U NAS NEBUDE ,KED JE SPLN V NOCI PORIADNE ZAVIJAJU STRETOL SOM 10 CLENU SVORKU,VIETE SI TO PREDSTAVIT KOLKO SKONZUMUJU MäSA ZA ROK ZAMYSLITE SA NIEKTORY NAD TYM.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52227 od Jan
Odpoveď od Jan na tému LOV VLKOV
Pozrite si video čo rozpráva bača Imro o vlkovh na www.tomashulik.sk;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52245 od Milan77
Odpoveď od Milan77 na tému LOV VLKOV
napis co rozprava mam dost svojich skusenosti,redukuju zver no u nas su uz velmi premnozene treba s tym nieco robit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52262 od ilem
Odpoveď od ilem na tému LOV VLKOV
Tak neseď doma pri počítači a choď do lesa s tým niečo urobiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52271 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému LOV VLKOV
tak keby som stretol 10 členu svorku vlkou určite by som aspon jedneho strelil,pretože 10 vlkou vidiet po kope to sa nestava často:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #52276 od Milan77
Odpoveď od Milan77 na tému LOV VLKOV
no to ozaj neda co ked som siel s krmivom a bolo to na pravy obed

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52319 od army9
Odpoveď od army9 na tému LOV VLKOV
No mas poucenie , nabuduce uz bez pusky nechod . Myslim ze nejaka kratka karabina by to poriesila jak vahovo tak spratnostou .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 200 návštevníkov a žiadni členovia on-line