LOV VLKOV

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29968 od steyr
Odpoveď od steyr na tému LOV VLKOV
Sorry za hrubosť!:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29970 od miso
Odpoveď od miso na tému LOV VLKOV
Načo sa rozčuľovať. Potrebovali by sme osvetu minimálne o sile predvolebnej kampane, aby aspoň 1/3 národa pochopila ako to v skutočnosti je. Ľudia z mesta vidia vo vlkovi len chudáka, ktorý ide vyhynúť a banda ožranov z dediny ich likviduje aby si mohli "z chuti zastrieľať"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29971 od steyr
Odpoveď od steyr na tému LOV VLKOV
Teraz je asi "in" behať so zamasteným copom a šolavou bradou a trepať také drísty. Inak, Sme miluje tieto kraviny a tak vymývajú mozgy neznalej verejnosti. Ex post ma mrzí, že vôbec zareagujem, ale to mi vie tak dvihnúť tlak, že by ma asi rozdrapilo, keby som si neuľavil! ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29973 od miso
Odpoveď od miso na tému LOV VLKOV
Nuž tlak to musí dvihúť každému, kto aspoň troška vidí do problematiky. Obzvlášť keď sa tam do diskusie zapájajú ľudia, ktorí boli v prírode naposledy na školskom výlete. Podporovaní teóriami veľmajstra vlka Lukáča sa len utvrdzujú v tom čo sme to za zberba. Pričom vbehnúť do lesa a po ceste strácať odpadky-to je normálka, však to nerobia u seba v obývačke. Navyše väčšina takýchto ľudí ani nie je ochotná vypočuť si názor druhej strany a troška si vlastný názor zobjektívniť....ako som povedal, zbytočne mrhať energiou, vlkári s tým nič nespravia, môže ich aj roztrhnúť, poľovať budeme ďalej. A už lezú krkom mnohým aj na ministerstve(najmä po šaškárni v Tichej a Kôprovej doline,kde sa chceli len zviditeľniť), takže budú ich "návrhy" posudzovať s nadhľadom....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29974 od steyr
Odpoveď od steyr na tému LOV VLKOV
Máš pravdu, len si škodím na zdraví. :( Idem domov a dám si jedného myslivca a do skrine dám naftalín, aby mohli o mne písať len a len pravdu, t.j. že som ožran, čo zabíja všetko, čo je živé:]. Večer tu ešte kuknem. Majte sa...!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29975 od LEON
Odpoveď od LEON na tému LOV VLKOV
něco od nás www.ohz.cz/old_web/Zpravy/argumenty_myslivost.html[/]zde
<br/>a ani se nedivím že mají takové názory když až osm z deseti dětí ve věku kolem 12 let odpoví na dotaz kde se bere maso že se vyrábí v masně nebo v hypermárketu;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29977 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému LOV VLKOV
Tak to máte doma podobné! Ale inak na tých fotkách sú strelené pekné výradové kusy. Ale to už nikto asi nevidí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29983 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému LOV VLKOV
Kukam ze ti Vasi magori za nasimi vobec nezaostavaju..:P:P Len mi nejde do hlavy jedn vec. Ako moze niekoho vobec tak kravina napadnut?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29984 od miso
Odpoveď od miso na tému LOV VLKOV
Ten s tou sviňou v posteli....:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29986 od eso
Odpoveď od eso na tému LOV VLKOV
Kua, nejdzte to čo má oči chlapi:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29990 od eso
Odpoveď od eso na tému LOV VLKOV

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29991 od axon
Odpoveď od axon na tému LOV VLKOV
Podobné články dokážu pekne dvihnúť adrenalín.... Výzva pre všetkých ortodoxných fanatických pseudoochranárov: predám spráchnivelý strom (ešte stojí na koreni) najvyššej ponuke, lykožrúti grátis, je možné sa o strom aj priviazať (min. dvaja).Súrne!!!! Kontakt: Ing. Lukáč. :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30037 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému LOV VLKOV
To su ale riadne xoxotiny... Tak oni si ozaj myslia ze to polovnici mozu za nizsie stavy zveri...
<br/>Isto aj stavy drobnej zveri zdecimovali polovnici a nie chemizacia v druhej polovici minuleho storocia a velkoplosne hospodarstvo... Ale to ziadneho z nich nenapadne ked si dava do papule chlieb ... To su ludia ktori vidia len svoje a nenechaju prehovorit druhu stranu....je mi z toho na grc ;/;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30067 od lajozko
Odpoveď od lajozko na tému LOV VLKOV
chlapi vratme sa k teme, a tou je lov vlkov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30072 od Akela
Odpoveď od Akela na tému LOV VLKOV
Včera som bol v Námestove u kamaráta a ten mi ukazoval foto tých dvoch strelených vlkov. Musí to byť fakt zážitok...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30074 od lajozko
Odpoveď od lajozko na tému LOV VLKOV
chcem ťa akela opytať, ktorých a v ktorom združení- lebo je tu toho viacej

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30080 od johny
Odpoveď od johny na tému LOV VLKOV
A kde v riti je reakcia SPZ???? Kde je správa v tlači, v telke, tu na databáze??? No kde? Moja viera v túto organizáciu rapídne klesá. Keby aspon na vlastnej stránke šírili osvetu ale tá stránka je mŕtva .... Hlavne že platy bežia ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30083 od lajozko
Odpoveď od lajozko na tému LOV VLKOV
akela daj e-mail poslem ti par foto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30085 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému LOV VLKOV
ked som sa vcera hrabal na sme tak ma napadlo to iste

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30086 od miso
Odpoveď od miso na tému LOV VLKOV
Vieš, mnohí z SPZ túto stránku aj čítajú, odznelo tu už mnoho nápadov a nie zlých. A aj tak sa nič nehýbe. Doplácať členské to áno-na to sa nájdu aj ľudia aj papier aj ochota. Ale tlačiť na televíziu a raz za čas odvysielať príspevok o škodách spôsobených vlkom,poslať článok napr.aj do spominaného Sme,urobiť raz za čas prezentácie v školách a medzi mladými ľudmi(rovnako ako robia nábor vlkári)na to akosi času neostáva. Pričom stačí to ľuďom len správne podať-nie pomocou odborno-náučných nudných reportáži, ale pútavejšou formou-zábery z poľovačky, prípadne zábery lovu vlkov s priloženými fotografiami strhnutých kusov a pri tom správny komentár. Ono mám pocit,že SPZ rieši dokola na snemoch tie isté témy..ako keby sa zasekli na začiatku 90.rokov.....
<br/>Celkovo nejako organizácia klesá-menej kontrolných strelieb, skoro žiadne podujatia(okrem Antola a pár oblastných)kde by sa ľudia zoznámili s prácou poľovníkov a poľovníci sa mohli stretnúť,žiadne zaujímavé strelecké či iné súťaže.Žiadny newsletter, žiadne informácie čo sa momentáône &quot;deje&quot;,žiadna ochota niekde sa posunúť. Taktiež minimum odborných seminárov-napr.aj o budovaní strakolapov,umelých nôr a pod-presne tie veci, ktoré si vymieňame pomocou tejto stránky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.305 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 440 návštevníkov a žiadni členovia on-line