Srnčia zver

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35633 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Srnčia zver
tu sa daco zadarilo nahrat zalesakovi www.polovnik.com/album/videoarchiv/srncekvychod.mov [/]srncek - 14MB

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35656 od podhajecky
Odpoveď od podhajecky na tému Srnčia zver
Čistá pravda, mam taku skusenost aj z toho roku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36555 od johny
Odpoveď od johny na tému Srnčia zver
A nevyjadrili ste sa k srncovi z úvodnej stánky, som to písal pre Vás a vy nič .... ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36564 od abba
Odpoveď od abba na tému Srnčia zver
Je to nádherný srnec, má všetko, čo kapitálny srnec má mať. Dobrý poľovník takého srnca uloví na konci ruje, alebo až po nej, ale aj tak: Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36565 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Srnčia zver
Abba - s Tvojím názorom o ulovení srnca po ruji resp. ku koncu srnčej ruje ,, dobrým poľovníkom ,, nesúhlasím. O dedičnosti je popísané aj v momentálne na knižnom trhu najčerstvejšie dostupnej knihe od Jozefa Herza - Srnčia zver, príp. aj v iných knihách zaoberajúcich sa srnčou zverou.
<br/>Johny- k trofeji neni čo dodať - super. Úspešnému lovcovi treba len pogratulovať ,, Lovu zdar ,, !.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36569 od abba
Odpoveď od abba na tému Srnčia zver
Túto knihu som ešte nečítal, píše sa v nej, že staré srnce neprenášajú svoje gény?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36570 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Srnčia zver
Po prečítaní tej konkrétnej časti sa dá porozumieť ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36588 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Srnčia zver
zdravim pani, tak ako to vlastne je? usetrit tie stare srnce do konca ruje, alebo nie? vdaka, PS: ten srnec johny je krasny, ale neviem ci som nepozorne cital alebo nie ale nevsimol som si tam nikde vek toho srnca ,dakujem a lovcovi uprimne gratulujem LOVU ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36590 od johny
Odpoveď od johny na tému Srnčia zver
pravdepodobný vek 6+

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36728 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Srnčia zver
Prave som sa vratil z vonku, po 3 - 4 dnoch len takeho &quot;natahovania&quot; u nas uz prepukla ozajstna ruja. (myjavske kopanice, medzi 400 a 500 m. n. m.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36760 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Srnčia zver
....v LV uz taktiez sa mi zda...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36795 od miros
Odpoveď od miros na tému Srnčia zver
jedna otazočka ak ste niekto nieco bodobne uz spozorovali kamos v sobotu strelil srnca a ten mal na spodnej strane tela 5 ks vyrastkou vo velkosti od 3-8 cm nepravidel. tvar mensie su normalne osrstene vetsie uz nesu znamky obdratia srnec bol v normalnom stave vaha 16 kg na vnutornych org. nebola badatelna zmena predpokladam ze dnes rano sa dostal na veterinarnu stanicu bohuzial foto mi nejde vlozit jednalo sa asi 9-11 rocneho srnca trofej bud starobou alebo chorobou slaba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36796 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Srnčia zver
Ja som teraz pozoroval srnčiu v okolí Plavých Vozokan a nič nenasvedčovalo tomu, že by už bola ruja. Až som sa divil.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36811 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Srnčia zver
K tej ruji. Včera syn videl srnca I. vekovú a 4 srny s ním - zlý signál.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36812 od miros
Odpoveď od miros na tému Srnčia zver
tak panstvo to co som mal moznost vidiet v sobotu uz je aj v polovnictve jedna sa o nadorove ochorenie srncej zvere tak to bude pekne na draka ak to prepukne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36828 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Srnčia zver
Stvrtok rano t.j. 17.8. som rano pozoroval srnca III v.t. hladajuceho nosom pri zemi, neskor v sobotu rano 19.8. taktiez rano silny srnec III.v.t. nahanal srnu v kruhoch v lane psenice... tot moje pozorovania z konca minuleho tyzdna.... Jedná sa o revír obce Malý Kiar...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36829 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Srnčia zver
hehe....ako tak sledujem tak zijem v buducnosti :) opravujem datum 17.7. a 19.7.
<br/>pardon... :-o:-o:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37483 od moropeter
Odpoveď od moropeter na tému Srnčia zver
Ahoj Valdo,polujem v okrese Svidnik ,kde je jelenia oblast ale mozem potvrdit ze aj u nas ruja vrcholi bol som vonku asi pred troma dnami a bol som prekvapeny hojnostou kvalitnych srncov co v nasej oblasti neni kazdodenna vec,vydel som troch medailovych srncov ,unas je to asi tym ze sa kosenie luk vykonava neskvor a odstahovanim vlkov do pohranicnych casti Polska,mame kvalinych srncov na udelenie zlatej medaily co v nasom reviri predtym nebolo samozrejme tu zohrava aj disciplina clenov PZ,som v tomto zdruzeni hospodarom a som velmi rad ze pristup clenov k odstrelom srncov urcenych vekovych tried je zodpovedne,inak si sa to neda.lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37574 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Srnčia zver
No presne ako pises, neda sa strielat vsetko co oku lahodi, ja som napriklad tento rok nestrelil srnca, no mozno sa este zadari... Kazdopadne mi prislo zopar peknych trofeji pred lauf ale vo sne by ma nenapadlo vystrelit... Mojmu krstnemu sa ale zadarilo, strelil srnca odhadovaneho na 10 rokov ale trofej este stale spada pod zlato. Neviem si predstavit aky mohol byt tento srnec pred 2-3 rokmi. Paradoxne je ze bol streleny hned za dedinou kde by clovek sotva cakal takyto extrem :) tak isto nas hospodar strelil 500 m od dediny pred 2 rokmi strieborneho srnca, nepravidelneho desatoraka... Tak snad sa tej srncej dari ;)
<br/>Vela uspechov a lovu zdar !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39399 od Vasilij
Odpoveď od Vasilij na tému Srnčia zver
Ahoj , som študentom Technickej univerzity vo Zvolene a robím bakalársku prácu o výskyte nádorových ochorení a hlavne fibromatózi u srnčej zveri . Chcel by som ťa poprosiť , či by si mi vedel poslať fotografie o takomto srncovi a poprípade poskytnúť základné údaje o mieste jeho ulovenia , čase , hmotnosti... na moju e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , veľmi by si mi tým pomohol , dopredu ďakujem a Lesu a lovu zdar .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 130 návštevníkov a žiadni členovia on-line