Lovecka lukostrelba

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55450 od guban1
Odpoveď od guban1 na tému Lovecka lukostrelba
NIE,VOBEC SI SA MA NEDOTKOL,JA SA NEVIEM URAZIT,NO JA SOM TIE SIPY OD NEHO KUPIL UZ PRED PAR TYZDNAMI.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55451 od guban1
Odpoveď od guban1 na tému Lovecka lukostrelba
MAM VSETKY,SNAZIM SA NIMI STRIELAT TAK ABY SA CO NAJMENEJ POSKODZOVALI A NETRATILI.CHCEL SOM TO ZISTIT PRE KAMARATA,KTORY NEMA INTERNET A TAK NEMA MOZNOST SI ICH NIKDE ZADOVAZIT.V NASOM MESTE SU DVE PREDAJNE S POLOVNICKYMI POTREBAMI A V ANI JEDNOM NENAJDETE NIC CO SA TYKA LUKOSTRELBY.PREDAVACKY TVRDIA ZE TU ZIADEN ZAKAZNIK TAKYTO TOVAR NEPOZADUJE.TEDA VRAJ AZ NA JEDNEHO PANA.NIEKOLKO TISICOVE MESTO A JEDEN PAN.NO A JA S KAMOSOM.TEDA ASPON JA NEVIEM O ZIADNOM.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55452 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Na www.pannonijasy.com máš Easton Excel za 5€. Trochu doplatíš a narežú Ti ich na mieru aj olepia. To je podla mna dobrá cena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55455 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Pokud strilis klasicke luky tak drevene sipy postacuji a ty jsou velmi levne pokud kupujeme pouze nasady ,kladkovy luk bohuzel nesnese drevene sipy a tak musime mit hlinikove ci karbonove on je snese/drevene/, ale musi byt stipane z tvrdeho dreva jako je jasan a to je jeste pofiderni ,ale je to reseni ...
<br/>sip je spotrebni zbozi i kdyz s nim nestrilime 20 sipu do jednoho bodu i kdyz se snazim strilet do 3D dva sipy pri trenovani dost sipu jsem si rozstrelil, nekdy sip ztratim kdyz minu 3D a nemohu jej najit ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55492 od geronimo1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55716 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Lovecka lukostrelba
cisto teareticky:aka by musela byt silna kusa a luk ak by sme chceli zlozit takeho grizliho?pri dostatocne tazkom loveckom hrote?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55717 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
My presne vime jaka sila luku a kuse je treba na zvirata . Medvedi kdyz vyjdou po zimnim spanku maji pouze asi 55 % sve vahy co maji ,kdyz se ukladaji ke spanku a tak medved ma treba 4 palce tuku kdyz se uklada do hybernace a tento projev nastava automaticky a medved co se dokonale nevypasl muze pri hybernaci zemrit ,nebot po celou dobu zije z tuku ....a tak sip musi prochazet 4 palcovou vrstvou tuku , zde zije pouze cerny medved barybal a tak v Severni Karoline zije asi 10 000 techto medvidku a ti jsou od 170 liber az po vypasene 600 liber a hnedy medved zije pouze na stredozapade a stejny druh zije na Aljasce co ma k dispozici vice zradla jako jsou ryby a tak se muze vice prezrat a dosahuje az vahy 1500 liber .
<br/>Zde se doporucuje jenom 50 liber na cerne medvedy jako luku co je z drevo -laminatu a snazime se vyhnout lopatkam . Na velikeho medveda na Aljasce staci 60 liberni luk a mnoho lidi lovi o par liber mensim tahem . 60 liberni luk staci zde na vsechna zvirata na kontinente a na hodne zvirat v Africe jako tkz plains game ,jenze na zvirata jako je buvol co tez zije Australii uz mesi byt nejmene 70 liberni luk a potom jako nosorozec a slon vyzaduji tah 100 liber u drevo -laminatoveho luku a u kladkoveho nejmene musi byt 90 liberni kladkovy luk co normalne neprodava a tak musi byt vyraben na zakazku .
<br/>Vsechny kuse jsou vlastne prumyslove vyrabeny a podle regulaci zde a v jinych statech ,lovecka kus musi mit nejmene 150 liber tahu co se asi rovna 60 liber kladkovemu luku trochu vyse u drevo-laminatoveho recurve .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55718 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55744 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
www.stream.cz/video/501076-neuveritelne-reka-plna-krokodylu
<br/>
<br/>Tolik mame aligatoru na Floride ,temer vyhubeni a zakazani asi 50 let strilet a ted jenom lukem ,nebot kazdy vi, ze nemuzeme lukem zver ohrozit ,nebot indianum se to nikdy nepovedlo
ohrozit pocty zvere----:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55768 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Lovecka lukostrelba
teda by som mal so svojou kusou(175lib,250 stop/sek)zlozit srnca,ci diviaka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55780 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
určite nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55781 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Pouze slabe na nejvetsi zvireta na svete jako je africky buvol ci vodni buvol importovany do Australie , dale je slon ,nosorozec snad i hroch ve vode jinak 175 liberni kus je dobra na vsechny zvirata v Evrope a zde na americkem kontinente .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55785 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
mohol,ale len na male vzdialenosti,250fps na lovecku kusu je malo,robi velky hluk,takze zviera skor len postrialas.ak stym mas v umysle behat po lese,tak si to dvakrat premysli,lebo si narobis poriadne problemy,ak ta stym niekto uvidi ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55787 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Lovecka lukostrelba
dikes za upozornenie,asi sa lesu vyhnem,nestojim o zbytocne komplikacie,teda ak si pojdem zastrielat niekde na kopec do terca,mozu mi narobit problemy aj pre taketo veci?alebo ako to je vlastne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55793 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Kus ma sve nevyhody a vyhody ,je jasne hlucna a tak se musi hodne zvireta co uskakuji strilet z vetsi vzdalenosti treba na 50 m a tam hluk nevadi ,ale zase muze udelat krok a jsme ztraceni , divoka prasata tolik nejsou pohybliva a tak zase se muze strilet na 20 -30 m a zvirata co jsou hodne pohybliva se musi strilet kdyz jsou uvolnena a pasou se treba, ale i to same plati i cerne zveri ,tohle uz je spise taktika lovu, nez neco jineho a u pusky tam je to jedno, nebot ta dosahuje 2,5 vetsi rychlost jak zvuk a tak zvire muze byt mrtve ,nez uslysi vystrel .
<br/>Mne uskocil kralik i na 5m a strileno recurve 65 liber. Kus je neohrabana a pomala v natahovani a tak mame obycejne jen jednu ranu . Vyhoda je ze kus je velmi presna a je sni mozno strilet i na delsi vzdalenosti a jasne nepotrebuje tolik treningu na strileni a urcite je to dobra zbran na cernou zver a ja bych rad vedel jakou ma vahu ta cela sipka co se pohybuje rychlosti 250 stop/vter ..............

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55795 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
práve pre to som sa uistil že určite nie.A asi má len velmi malé alebo skôr žiadne skúsenosti.Kuša,ta je v poriadku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55798 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
miroslav547 co keby si si trosku nastudoval zakon o zbraniach,ked uz si si takuto vecicku kupil
<br/>
<br/>geronimo1 na 50m lovit pri 250fps aby si eliminoval odskocenie zvery koli hluku od kuši 8o ? fuuha,tak to ti uz len popriat veela stastia
<br/>pokym by mi kusa nedala aspon 350fps,tak tejto rade by som sa vyhybal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55801 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba

<br/>
<br/>Z Jizni karoliny ,tak asi mu budete tezko rozumet ,ale pokud kus ma 175 liber a celou sipku tezkou 600 grains /viz dovazovani sipu/ tak asi pres 250 stop/vter nepujde a je znamo ,ze hodne tech sipek zveri proletne a na ten luk 70 liber take chce mit sip alespon tezky 600 grains .
<br/>Tedy zalezi jak je ta sipka u kuse tezka a kolik veme sebou energie a cim vice energie vema tim je cele tissi atejne jako u luku .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55802 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Lovecka lukostrelba
tuto kusu som dostal do daru od jedneho znameho,je teda nad slnkp jasnejsie ze co sa tyka takych veci ako je zakon o zbraniach,tak toho viem asi tolko ako o stiepeni atomu.dostal som ju len nedavno a viem o nej asi tolko ze patri medzi zbrane skupiny D.vie mi niekto poskytnut nejaky link.kde by som si to mohol nastudovat?alebo nieco podobne?hovorim,v tychto vodach som uuuplnyy zaciatocnik...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55803 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Lovecka lukostrelba
ked som prezeral rozne stranky ktore ponukaju kuse,tak jedina vec ktoru predajcovia vyzaduju je vek 18 rokov.ved mna zaujima len jedna-jedina vec.teda pokial tu kusu vezmem mimo les(pole,kopec atd)daleko od ludskych obydli a tam sa budem cvicit na terc,je v tom nejaky problem?ved urcite kazdy nevlastni 200metrovy pozemok kde si moze strielat bez obav.ten co mi tu kusu dal,nou strielal asi mesiac ( kedze ho to rychlo prestalo bavit)tak vie o takychto veciach tiez velke kulove...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 330 návštevníkov a žiadni členovia on-line