Lovecka lukostrelba

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54852 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Kapitán Tred Bárta nieje žiadny zúfalec, naopak. Je to úspešný rybár a bowhunter. Mám s ním dve DVD kde sú parádne kúsky. Grizly na 15 yardov, los na 20. Kačky na mori lovil lukom z maskovanej lode pomocou umelých plávajúcich atráp kačiek.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54853 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
a čo na nu hovoríš?? si spokojný?? ja som si ju tiež obzeral no je to poriadny kus ked som to videl na luku...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54855 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Cakam na luk,je vraj na ceste.Potom ju vyskusam.Ta obruba sa da odmontovat,potom je to ako 2100.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54863 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no tak potom daj vedieť.. ja som si objednal tú 2100 mala by dôjsť niekedy koncom budúceho týždna dúfam.. tak ako ostatné príslušenstvo... a kedy si ho vlastne odtial objednával.. myslím ten luk.. ten chlapík z wildlife-marketing vyzeral byť super.. hned mi na všetko odpísal ked som sa pýtal a dokonca mi dával aj zľavu na príslušenstvo.. som zvedavý ako rýchlo ti dôjde potom daj vedieť či si bol spokojný..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54866 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Lovecka lukostrelba
naco taketo blbosti, jezis ten kto toto vymyslel tak ho treba kopnut do ..... :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54879 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54880 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
Ku..a elvis nezmylil si si temu?8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54893 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
V pondelok vecer pisal,ze uz je na ceste. Za kolko asi pride balik z nemecka?
<br/>Z USA vsetko prislo od 6 do 14 dni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54896 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
www.prop.sk/z-internetovej.html počiatky lukostrelcov v europe:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54900 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Kdyz si vezmete detektor na kovy hlavne na Slovensku tam najdete plno avarskych hrotu a vse mozne , avari byla mocna spolecnost a ted pry ziji nekde na Ukrajine v nekolika vesnicich .
<br/>Tak jsem precetl tu historii Slovenska a je to velmi zajimave ,tedy pro ty co se zajimaji historii a tak doufam ,ze mne zde nevymazou a nezakazi jako na jinych forech, kdyz se neco zminim o historii lukostrelby a hlavne toho stredoveku . Nejvice mne rozciluje jak na YouTube si veme nekdo 150 liberni luky a snazi se dokazat jak prostreli ,ci neprostreli ten prsni kyrys atd a kazdy mudrc keca jak luky musely byt silne a dobre atd a mysli si ze lidi pred 600 lety byli nejaci idioti jako oni co maji dnes vysokoskolske vzdelani . Predevsim si musime uvedomit ze kazdy hrot mel ostri i ten proti pancerovy bodkin, nebot kdyz prosel dratenou kosili vlastne krouzky prorizlo ostri hrotu a vlastne temer kazdy hrot mel svoje ostri , kyrys bylo to nejtlustejsi brneni ,ale treba hledi melo 1 mm tloustky plechu a tak lukostrelci kdyz mirili na rytire mirili nekam, kde vedeli ze brneni je slabe ,stejne jako dnes v Afghanistanu vedi ,ze AK-47 proste neprostreli predni kyrys zoldaka ani z jednoho metru tak miri na nechranene casti tela a jelikoz pouzivaji lovecke patrony do AK-47 tedy olovenou spicku ci s tim dutym otvorem moc nezalezi kam zoldaka trefi ,nebot kulka mu vyrve tkan pretrhne tepny adt bez pomoci vykrvaci za 2 minuty . Kone rytiru byly nadmerne velike a neobrnene a tak stacilo postrilet kone a tim zastavit cely utok a takovy sip do plic kone a zvire padne po 30 metrech a jestli nejaky rytir spadl s kone mel smulu jako dnes nekde na dostizich ,kdyz spadne jezdec a kdyz se kun stal neovladatelny urcite udelal paseku kolem sebe . Nejvice se musim smat filmum Hollywoodu jak skaci po jezdcich na kone snazi se jej strhnout z kone . Nezmysl, vsak staci prednout jednu achilovku koni na zadnich nohach a ten klekne a tak zadne kopi nemelo tupe hroty ,ale tez vse bylo nabrouseno a tak kopi se mohlo pouzit jako secna zbran a jasne byly ruzne halapartny atd. Trvalo tehdejsimu EU temer 100 let ,nez rytiri prisli na to ze by meli kone nechat 2 km za bitevni linii a proste jenom kracet do bitvy , ale brneni nebylo vyrabeno na to aby se v nem nechalo pochodovat 2-3 km ,kolikrate pres prekazky a rozbahnenym terenem a kdyz dorazili k nepriteli nemeli zadnou silu bojovat ,tedy ti co prezili salvy sipu ,nebot kazdy lucisnik mel v zasobe 96 sipu ,polovicku si jich nesl sebou a druha polovina byla na vozech 10 000 sipu na vuz ,ty se rozdavaji pred zacatkem bitvy .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54901 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54927 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54930 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Caute potrebujem poradit.
<br/>Aka nit sa pouziva na upevnenie peep?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54931 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
takže luk už došiel??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54932 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Este nie. Ak nepride zajtra budem im pisat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54934 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Jedno vlakno z Fast Flite /komercni nazev/ tetivy a nekdo pouziva vlakno z toho draheho servingu. Vlakno ze tetivy je o k -nebot jej tak max. potrebujeme pres 1 metr !!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54935 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Prave jsem se vratil ze 3d ,kde jsem nestrilel ,ale pouze prodaval a tak tam byla 15 leta co s nama strili asi od svych 7 let a ta bez problemu natahovala 50 liberni kladkovy luk a vlastne moc casto nestrili a mela luk pod dobrou kontrolou a ty zensky co se tomu venuji ,tak klidne strili 60 liber a to je dost na kazde zvire na Severni a Jizni Ameriku :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54942 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Slovenské ženy sú ale krajšie.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54946 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
Noooo ale taká Melissa Bachman to je iná káva.. určite bude aj martin75 súhlasiť no nie?? :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54947 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
chlapy,pod každou sukní stejná Sabatiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 892 návštevníkov a žiadni členovia on-line