Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30353 od stano85
zdravim vsetkych,
<br/>zhanam papiere na b.farbiara tak do 5.rokov veku...ak ma niekto nejake info,budem rad ak sa mi ozve,dakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30354 od stano85
zdravim vsetkych,
<br/>zhanam papiere na b.farbiara tak do 5.rokov veku...ak ma niekto nejake info,budem rad ak sa mi ozve,dakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30356 od Jaro
ti musi hrabat sem to pisat :[:[:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30359 od lacika85
Chceš s STK alebo emisnou kontrolou?:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30362 od papo
všetko najlepšie, zdravia, poľovníckych zážitkov a trpezlivosti s nami prajem TAKIMU k jeho sviatku:):):):):)...nie sú tu kytičky:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30367 od nugy
Dnes som bol na tej výstave a neviem čo povedať. Je to také ako po iné roky. Zopár stánkov. Ale dá sa tam nakúpiť lacnejšie ako v obchode. Napríklad Fomei má zľavu 6% na ďalekohľady a myslím 15% na puškohľady. A oblečenie sa tam oplatí. Vypočul som si našu mladú elitu vo vábení (rok čo rok sa nám rozrastá, tento rok ich súťažilo 14), pozrel niake dovolenky a šup domou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30379 od Hornet
Bol tam aj stánok so zbraňami Baikal dovozcu tuším zo Šale?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30428 od frenki
Zatiaľ som sa radil s puškármi. Ich názor je - asi väčšia výrobná tolerancia zadnej časti záveru / záverová matica /. Dovozca zbraní steyr p.Kuruc povedal, že to je normál. Chcem napísať priamo do firmi, aby sa vyjadrili k tejto záležitosti. Mám aj iné zbrane v tomto kalibri / 8x57JS/napr. Rossler titan LUX a tam sa záver pri strieľaní naprázdno ani nepohne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30435 od nugy
Nejaké pušky som tam videl, ale neviem aké boli. Ľuďom, ktorý nie sú z BA alebo blízkeho okolia sa tam vôbec neoplatlo ísť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30439 od Jaro
Veru ubohe keby tam neboli nasi mlady vabici skoda tam chodit . Chlapci sa veru ukazali v dobrom svetle hoci u niektorych urobila trema svoje ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30537 od jumbo
Kde na internete nájdem vyhlášku, kde sú kritéria chovnosti jeleňov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30566 od Jaro
skus moju stranku mozno ti to pomoze www.polovnik.com/ [/]klik tu tlacitko ochrana a podtlacitko kriteria odstrelu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30682 od Andrejoff
Neviete kde sa da stiahnut listina na potvrdenie sposobilosti k lekarovi na novy zbrojny preukaz?? Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30715 od sibo
posli mi majl na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., poslem ti to mailom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30791 od petob
Dajú ti ju aj u policajtov keď pôjdeš vybavovať zbroják.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30804 od kettneR
Páni ja chcem len uviezť jeden poznatok, ktorý sa mi stal. Rozhodol som sa k tomuto na zaklade toho, že som našiel inzerat na e-zbrane.......predam trojak 9,3x72 16/16 .....Tento dotyčný pán dovaža zbrane z Nemecka. Na tom samozrejma nie je nič zlé a ani nezákonné.
<br/>Dotyčný pán V.G. od Veľkého Krtíša však takuto zbran dovezie, navoskuje a pri predaji vás uistí , že zbraň má platnú aj tlakovu skušku. Samozrejmä nikto z nás nie je taký odborník, čo pozná značky rôznych krajín a oblastí čo sa týka tlakových skúšok. Zaujímavé je, že zbrane maju prepadnutú tlakovku 5 a viac rokov a aj napriek tomu mu tuto zbran zapíšu do zbrojaka, bez toho aby doložil protokol o tlakovke aj napriek tomu, že podľa vestníka je viditelne že je tlakovka prepadnuta. No a zlatý kliniec nastane pre šťastného kupca keď príde zapísať zbraň a zrazu vám policajt oznámi nemate tlakovku , choďte si urobiť tlakovu skušku. a báááác.
<br/>
<br/>Takže páni, dámy ak budete rozhodnutý že idete z týchto končín kupovať pušku zoberte si vestník so značkami , ktorý vám radi pošlu z Lieskovca Konštrukta Dubnica nad Váhom a overte si či vás dotyčný nezavádza.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30812 od Palo218
ludia, ak mi vie niekto poslat slovenske polovnicke signaly na icq, nech sa ozve.vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30825 od Andrejoff
ja uz zbrojak mam len pre kamarata zhanam ale dik8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30990 od martin203
z nemecka atd som co to uz doviezol i ja a vzdy som pri starsich kuskoch bezal na tlakovky a rada pre kupujucich od dovozcov - kseftarov, tvrdo vyzadujte slovenske znacky i s protokolom, su neprehliadnutelne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31005 od kettneR
No to som si myslel aj ja, keď som volal na policajný okrsok odkial som zbraň bral , tak náčelník tohto odd. zjavne držal v dobrých vzťahoch s predavajúcim a vysvetlenie do telefonu bolo v znení : tlakovky to má a hotovo a ak sa to niekomu nezdá tak si ich dajte urobiť. Keď som mu povedal , že podľa čoho na to prišiel tak vyjadrenie bolo , že aj on je človek a môže sa pomýliť. Skôr ma zaraža ta skutočnosť, že keď chce niekto predavať zbrane a strelivo potrebuje licenciu a na takýchto kšeftarov , ktorý do roka otočia 20 a viac zbraní zákon neplatí???:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.126 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 611 návštevníkov a žiadni členovia on-line