Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 19 rokmi 3 týždnami #355 od jager
Napríklad ochrana poľovníctva nepatrí do témy Poľovnícka lukostreľba. Ďakujem:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 3 týždnami #363 od Daxelkopov
Jager vzpametaj sa. Do polovníckej témy patrí všetko, čo s polovníctvom suvisý, aty nebud na všetko taik citlivý DAXELKOPOV

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 3 týždnami #365 od vladoheg
Prečo by nemala pastriť podľa mňa by sa poľovníctvo nemalo deliť všetko patrý do jedného celku delí sa to iba na menšie záujmi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 3 týždnami #366 od Volodaheg
Poznám dobrí poľovnícky vtip ale neviem či sa to sem hodí chcem vedieť aký je váš názor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 2 týždnami #408 od jager
Ak stojí zato tak prečo nie veď poľovníctvo je v prvom rade zábava.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 2 týždnami #410 od vladoheg
Ale poľovnctvo je aj spústa roboty zajtra ho sem napíšem už idem asi spať ahojte

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 týždňom #457 od Jaro
Vladosyn / Vladoheg ( aj tak neviem ci to nie je ta ista osoba ) - troska ma zarazilo to na tvojej stranke ze sa tu hras na milovnika prirody a buduceho polovnika a pritom nectis ani to co som ti uz raz napisal . Podla mna by si mal ctit urcite zasady , lebo s teba nikdy nebude pravy polovnik !!!!!!!!!!! Nie je nic lahsie ako z netu skopirovat clanok a dat si ho na svoju stranku a chvalit sa cudzim perim . Keby si mal tolko chochmesu a spytal sa ma ci to mozes pouzit urcite by som ta neodbil pokial by to bol moj clanok . Ale robil to clovek , ktory sa musel dat tu namahu aby nieco take vytvoril ,pohrat sa s tym clankom aby to nejako vyzeralo a malo to hlavu a pätu . A keby si nebol taky lenivy a aspon pozmenil nieco v tom clanku . Lenze si ho len skopcil a to bolo tak asi vsetko . Ja viem ze nemam na stranke copyright , ale spoliehal som sa na nejaku etiku . Co tebe asi chyba . Nebudem ti hovorit aby si ten clanok stiahol pre mna za mna si ho tam kludne nechaj . Len chcem aby ostatny videli ze co stvaras a pritom keby si sa spytal usi by som ti neotrhol !!!!!!! Takze sa nad sebou zamysli .;) [r] [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 týždňom #458 od Vladosyn
Aj tu sa verejne ospravedlnujem za tento čin ..... ja a vladoheg niesme tá istá osoba... ten článok som si stiahol pred 2 týždňami a zabudol som že je to s tvojej stránky.. to ma však neospravedlnuje... Dúfam že som ta tím až natolko neurazil aj ked som to naozaj nemal urobiť .. Viac sa to už nestane ....... Prepáč ........... S hambou vladosyn

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 týždňom #460 od Jaro
Je ti prepacene . Na buduce sa spytaj , hlavu ti neotrhnem . Dufam ze si sa poucil . Urazit si ma neurazil , len musis brat ohlad na tych co si daju pracu a vytvoria takyto clanok .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 6 dňami #464 od jager
Ej Ej ale že ste ješitný!!!!!!!!!! Jaro, podľa všetkého vladosyn je mladík, ktorý má chuť pracovať, preto si myslím, že najskôr by sme mali vychovávať a viesť mládež našími postojmi a prílkadmi. Samozrejme máš pravdu, ale sa bojím či tomuto mladému nadšencovi nezoberieme vieru v to že sme poľovníci na pravom mieste. Je len prirodzené, že musí robiť aj chyby ak sa oko poľovnícky kojenec chce medzi nás zaradiť a ak ako kojenec spodne, neprehrá, iba vtedy, ak sa nepostavý. Nezáleží na tom aká situácia vznikne, ale aký k nej zaujmeme postoj. Priatelia POKOJ! ;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 5 dňami #467 od Daxelkopov
Už som sa zaprisahal že nebudem na tvoje príspevky reagovat, ale neda mi to.Za prve: neviem kolko si vychoval ty mladých ludí, ale iste je že začinat v polovnictve podfukom nieje zrovna štastny začiatok. To v polovnickej etike určite nieje.Za druhe: Velmi si važim Vlada že priznal svoju chybu, ospravedlnil sa a tak nam i sam sebe ukazal že čestne jednanie je u tohto chlapca na prvom mieste a preto ja osobne si ho za to velmi važim. To čo predviedol tento chlapec môže bit nam dospelim len prikladom. A za tretie: Ak pôjde touto cestou, raz bude dobrý polovnik ktorý sa nemusi hanbit sam pred sebou a viem že v takychto ludoch je buducnost polovnictva

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 5 dňami #469 od gabo
Takimu! Od decembra vycházda nový časopis Naše poľovníctvo. Šéfredaktorka, p. Drienovská nemá záujem o spoluprácu? gabo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 5 dňami #471 od tibo
Priatelia mladých nebrzdite,stačí ich správne usmerniť-nie všetci sú zlí.
<br/>Poznám príklad ,novoprijaty aktívni chlapci dostali toľko obmedzení,že ich to znechutilo
<br/>teraz sú aktívny len na príkaz poľov.hospodára.
<br/>Treba imporadiť a pomôcť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 5 dňami #472 od jager
Daxel, všimol som si že máš alergiu na moje príspevky.Chvala bohu nie som zodpovedný za Tvoje reakcie, iba za to čo sám urobým. Pýtaš sa koľko som ja vychoval mladých poľovníkov. Na Celoštátnej súťaži KMPP o Pohár prezidenta SPZ, Mariana Lipku v Pruskom v roku 2003 sme skončili z deťmi na I. mieste z 32 družstiev z celého Slovenska. A čo ty Daxel, ako si Ty na tom?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 5 dňami #473 od Daxelkopov
Podla toho čo tu píšeš si určite skusený pedagog a ja osobne sa ti rovnat nemôžem. Vieš môj nazor je taký že mladý človek sa polovníctvo naučí s učebnice, ale čestnost, skromnost, pravdivost, ucta k druhym a hlavne ucta k sobe to v khihach nie je. Ja nemam alergiu na tvoje članky, len prezentujem svoj nazor i ked je niekedy odlišný od tvojho nazoru, ale o tom predsa dialog je. Čo sa týka mladých ludi, nie každý chce bit polovnikom, ale každý je človekom ktorý vytvara tuto spoločnost a na nas zaleži aký príklad jim dame. Tu nešlo o polovníctvo, tu bola v sazke pravda a čestnost a ako čítaš, Vlado, i ked je mladý si zachoval smysel pro čest a to je ta podstata s ktorej ja osobne mam radost. I ked mame rozdielne nazory, v podstate nam obom ide o stejnu vec a budem rád ked sa spolu osobne stretneme a porozpravame sa. Zdravim ta Jager a :Lesu a prírode zdar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 5 dňami #474 od Jaro
Jager - tu ide o to aj ho nieco naucit . ked sa spyta ci moze toto alebo tamto - ja mu hlavu neotrhnem . Takze ak sa chce chce byt polovnik , tak sa tak musi aj chovat .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 4 dňami #476 od vladoheg
Milí priatelia, ak dovolíte aby som Vás takto oslovil, som veľmi rád, že Vladko komunikuje v takejto spoločnosti v ktorej dozrieva po odbornej stránke, ale učí sa aj pevnému charakteru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #508 od lankaster
Ahoj VLADOSYN prepáč minule som nepostrehol tvoju výzvu,ale ak máš záujem niečo prediskutovať tak rád prehodím reč s tebou.Ak sa tu spolu stretnemr prosím ozvi sa.S pozdravom lankaster.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #552 od lankaster
Dobre rano Gabo prajem prijemný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #576 od tibo
Prepačte že každého posielam soliť,ale zvýšením počtu solísk sme v jarných mesiacoch
<br/>dosiahli zníženie úhynu o 70%,dľa môjho dlhodobého pozorovania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 153 návštevníkov a žiadni členovia on-line