Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29709 od redakcia
[r]Redakcia PID žiada vážených prispievateľov do fóra, aby počínajúc dnešným dňom nezakladali žiadne nové témy z dôvodu prestavby a archivácie fóra. Zároveň Vás upozorňujeme na plánovaný výpadok fóra na 24 - 48 hodín z horeuvedených dôvodov. O tejto odstávke Vás budeme v predstihu informovať.
<br/>Ďakujeme za porozumenie
<br/>Redakcia PID [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29711 od majod
Priatelia,neviete niekdo priamy kontakt na Belsona?Potrebujem konzultaciu.Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29723 od nugy
Chlapi potreboval by som radu. Pred nejakou dobou tu kolovali príspevky čo sa týkali obrazov. Neviem ktorý prispievateľ má tie obrázky aj v galérii ak sa nemýlim a ja by som sa potreboval ku nim dostať. Sú to obrazy z pytliackymi motývami. Potreboval by som ich vidieť.
<br/> Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29724 od flatretriever
Pekne zdravím všetkých poľovníkov.......
<br/>
<br/>Pred nedávnom sa nám narodili nádherné šteniatka Flat Coated Retrievera, je to zahraničné krytie s vynikajúcim psom. Bohužiaľ Slovensko sa nehlási veľmi k tomuto plemenu a keď už sa hlási tak ide nakupovať do Čiech. Hoci ho to výde drahšie. A na našu cenu sa ani nepýta. A tak nám zostalo 5 šteniatok, ktoré nemajú kam ísť. Hľadám poľovníkov ktorý nutne potrebujú psíka a naozaj ho využijú na poľovnícke účely, poprípade na chov. Šteniatka sú s rodokmeňom, očkované, odčervené. Dobre chované a sú vonku. kontakt: 0903682715 :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29741 od kurt
Galéria pekelnicek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30081 od jumbo
Kde nájdem kalkulačku na prepočet graintov na gramy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30082 od johny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30084 od jumbo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30102 od frenki
Chcem poprosiť o radu. Kúpil som v komisii. guľovnicu steyr-mannlicher classik, rok výr.2004. Ešte som z nej naostro nestrieľal.Avšak pri výstrele s vybíjacím nábojom mi záverová kľuka &quot;vyskočí&quot; asi 5 mm nahor. Neviem či to nie je spôsobené nejakou závadou na SBS systéme lebo som sa dočítal v inštrukciách, že keď sa pri čistení použije väčší priemer vyteráku, môže sa pootočiť bezpečnostný krúžok medzi hlavňou a púzdrom záveru, čo môže dokonca spôsobiť, že sa nedá zasunúť záver do púzdra záveru. Zatiaľ mi nikto nevie povedať čo s tým. Ak viete poraďte.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30110 od Akela
V poslednej dobe som počul v médiách niekoľko reklám na výstavu INCHEBA, kde budú akože poľovnícke veci, resp. témy. Nedajte sa oklamať ako ja pred 2 rokmi. Skoro nič tam nebolo. Takže som prešustroval dovolenku, benzín a zaplatil predražené vstupné. Pekne ma nas...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30112 od lesak
Akurat sa tam cez vikend chystam, ale kedze mam priatelku v Senci, nepojdem tam zbytocne. Uvidime, ohliadnem sa po nejakom schopnom vyrobcovi nozov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30119 od buksi
zdravim chlapi.potreboval by som si overit,ci su u weimarakov pripustne male biele skvrny na hrudniku.dakujem8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30134 od lacco1
Chlapi, nechcete niekto auto do hôr? Mám 5dverové ARO244, nastriekané na maskáčovo, 2,5TD Peugeot motor, vzadu aj uzávierka,na značkách, dávam k nemu aj prívesný vozík. Rok výroby 1996. Cena 80.000,-Sk. Netlačilo by ma to, ale už mi doviezli druhého voza.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30135 od Andrejoff
Ahojte chcem sa spytat,teraz sme si s kamaradom robili polovnicke listky a na zbrojny preukaz potrebujeme potvrdenie od lekara a on tam bol a povedali mu ze je mlady a dali ho na psychotesty a zistili mu ze je agresivny a povedali mu ze nech si pocka dva roky lebo doktorka mu to nechce potvrdit tak sa pytam ze ci to doktorka moze spravit ze mu to nechce potvrdit a plati za tie psychtoesty 1500 sk a povedala ze za dva roky mu spravi cenu !?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30136 od miso
ty vole toto počujem prvý krát. Aký je starý tvoj kamarát?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30137 od Andrejoff
ma 18 rokov vsetko vybavene len co je k zbrojaku treba prilozit potvrdenie od lekara taq jeho doktorka ho poslala na psychotesty a povedala ze mu to nepotvrdi.ze je mlady ,že si ma 2 roky pockat!!!!!!! Može to byt nahravanie pacientov medzi lekarmii?? co ma spravit???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30148 od pavelb
Prave hľadáme s kamarátom niečo do hôr, koncom týždňa sa ozvem. Až môžeš, pošli kontakt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30158 od miso
Nuž pozrime sa, čo nám hovorí zákon. Tvoj kamoš musí byť osoba bezúhonná a spoľahlivá, čo pravdepodobne je. Poľovné skúšky má za sebou, takže zákonnú podmienku spåňa.
<br/>Čo sa týka lekárov:
<br/>Zdravotná spôsobilosť žiadateľa držať alebo nosiť zbraň a strelivo sa preukazuje lekárskym posudkom o zdravotnej spôsobilosti, ktorý vydáva
<br/>praktický lekár pre dospelých na základe výsledku lekárskej prehliadky u žiadateľov zbrojného preukazu; posudzujúci lekár si v prípade potreby vyžiada aj výsledok vyšetrenia klinickým psychológom, alebo
<br/>praktický lekár pre deti a dorast alebo dorastový lekár na základe výsledku lekárskej prehliadky a výsledku vyšetrenia klinickým psychológom u žiadateľov (vek 15 rokov a zbrojný preukaz skupiny E).
<br/>
<br/>Lekár, ktorý zistí alebo nadobudne dôvodné podozrenie, že držiteľ zbrojného preukazu trpí chorobou, vadou alebo stavom, ktoré vylučujú alebo obmedzujú držanie alebo nosenie zbrane a streliva, poučí ho o tejto skutočnosti a bezodkladne ju oznámi príslušnému praktickému lekárovi pre dospelých, praktickému lekárovi pre deti a dorast alebo dorastovému lekárovi, ktorý je príslušný na vydanie lekárskeho posudku o zdravotnej spôsobilosti.
<br/>
<br/>Takže treba preskúmať či mala na to lekárka pádne dôvody. Ale kedže mu preukázal psychotest agresivitu...;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30177 od RadekS
.... tak bude muset navštívit jiného doktora 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30181 od lacco1
Ahoj, môj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo 0918/536390 alebo 0902/524028. Ak sa mi to podarí, tak ti môžem poslať foto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.169 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 390 návštevníkov a žiadni členovia on-line